18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć za barwy

Aksal • 2017-05-08, 13:56


Myślę, że lepiej się tego podsumować nie dało :idzwch*j:

Ork.Fajny

2017-05-08, 15:56
nervous1301 napisał/a:

Trzeba zalegalizować użycie ostrej amunicji przeciwko tym debilom...


Po co? Rok temu jakiś kretyn dostał w szyję z gumowej bo zaczął biec przez boisko w stronę innych ludzi i się zwinął na tamten świat szybko. Wystarczy tylko poluzować protokoły policyjne.

nowynick napisał/a:

Raczej: miej 24 lata, żyjesz u mamusi i żebrzesz u niej co wieczór na piwo czy dwa, jedyne kobiety jakie poznałeś to miejscowe lachociągi, a nawet jakby się jakaś turystka pojawiła to i tak nie znasz angielskiego :D Próbowałeś już kebsa, sajgonki i pizzę. Jaka śmierć takie jego całe życie było ;)


Musisz mieć równie smutne życie skoro śmierć tego kretyna wywołała u Ciebie potrzebę opisania jego życia w wygodny dla ciebie i podbudowujący Twojego ego sposób i przy okazji bez powodu obrazić jakieś nieznane Ci kobiety z jego otoczenia albo i jego matkę...

styx38

2017-05-08, 16:01
Poległ na polu chwały,więc na pewno znajdzie sie w Ustawkohalli :P

Meyrin

2017-05-08, 16:23
jak dla mnie większa beka z komentującego i tych jego "xD"

kosioraldo

2017-05-08, 16:37
@up Czy to Ty moja Meyrin Monroe ? :D haha

Gizmolka

2017-05-08, 17:01
Mam nadzieję, że nie zdążył się rozmnożyć.

radek225

2017-05-08, 17:10
Tak to jest, jak jedynymi aspiracjami jakie masz w życiu to darcie zasłoniętej mordy na stadionach i klepanie innych po ryjach, bo kibicują innemu klubowi. W głowie mi się nie mieści, jak można być fanatykiem, kibolem itp. Nie mam nic do sportu, do piłki nożnej, do posiedzenia na stadionie, pokibicowaniu swojemu ulubionemu klubowi. Ale potem wyłączam FIFĘ, gaszę telewizor po meczu, wychodzę ze stadionu i wracam do codziennego życia. Znałem wielu ludzi, i 80% tych, którzy już jako dzieci albo nastolatkowie byli j***ną patolą skończyli w kiciu, sp***olili za granicę przed wyrokami albo stoją w obdartych łachach pod przysłowiową budą z piwem. Natomiast 20% porobiła kursy, pożenili się, porobili dzieci i dziś zarabiają 4-6k tysi na łapę, wyszli na ludzi i śmieją się, jacy oni k***a głupi byli. Co j***ny gnój chciał to ma. Nie żal mi go w ogóle, mimo, że był młody i jeszcze całe życie przed nim było. No właśnie, życie przed nim było ale nie stało otworem, bo był j***nym debilem z gównem w bani zamiast mózgu. Nie żyjemy w średniowieczu, gdzie społeczeństwo było warstwowe (chłop - mieszczanin - duchowieństwo - rycerstwo - a na samej górze król), i człowiek rodził się w mieście / wsi i w tym samym mieście lub tej samej wsi umierał, bo podróż do innego miasta zajmowała 2-3 dni i była niebezpieczna a przejście z jednej warstwy do drugiej było praktycznie nie możliwe. Chłop nie mógł zostać mieszczaninem albo rycerzem. Mógł co najwyżej zostać kaznodzieją. Kiedyś by coś wiedzieć, trzeba było w k***ę czytać (o ile czytać umiałeś), iść na uniwerek. Dziś wiedza i podróże są na wyciągnięcie ręki. Bilet lotniczy do kraju europejskiego możesz kupić nawet za 10 złotych. Poza tym dzięki internetowi w teorii języka i zawodu można nauczyć się nie opuszczając swego domu / mieszkania. Nie trzeba mieć nawet ŻADNEGO wykształcenia, nawet, gdy wymagają min. średniego, bo gdy pracodawca zobaczy, że masz wiedzę i łeb na karku to i tak cię zatrudni, a gdy ktoś będzie chciał Cię awansować, to i tak firma wysle Cię na studia i jeszcze za nie zapłaci. No, ale zamiast zainteresować się czymś, nauczyć się czegoś, być naprawdę dobry w 1 albo 2 dziedzinach, założyć własną firmę i zarabiać na swojej pasji, wyjechać gdzieś to lepiej bujać się z kumplami po dzielni, kraść, wybijać szyby i bić innych, bo nie kibicują temu samemu klubowi i nie wiedzą, kto stał na bramce w mistrzostwach o puchar Pazimiechów Dolnych w 2002 roku. Niech Sebix spoczywa w pokoju w swoim małym kibolskim raju.

radek225

2017-05-08, 17:17
@up

waloos

2017-05-08, 17:29
Zginął za barwy klubu....będąc potrąconym przez samochód?

O k***a, to jest lepsze niż większość patologicznych opowiastek jakie się słyszy :D :D

BrianGriffin

2017-05-08, 17:34
W cywilizowanym kraju przyjechałaby śmieciarka i posprzątała, a tutaj jakieś tablice na cmentarzu stawiają...

xseror

2017-05-08, 17:51
Jak to się można pomylić Cezar, wydawał mi się najbardziej racjonalnym z całej tej ekipy. A tu nagle się słyszy że odj***ł gościa za pomocą samochodu.

gostek365

2017-05-08, 17:55
Pomijając fakt że wszyscy zadowoleni ze zginą kibic to objaśnię bo jestem z Tarnowa .
Faktycznie kierowca był kibic przeciwnej drużyny i wypadek nie był przypadkowy tylko celowo go rozjechał .

jebiewdupelewaka

2017-05-08, 18:40
pieprzę intencje, ale nagrobek ładny,
szacunek wielki dla tych którzy zmarłemu taki stworzyli, bo tęsknią za nim i to co napisali jest świadectwem że brakuje im tego gościa,
kibolem nie jestem, piłka to h*j
ale pamięć najbliższych, jest tym co NAJWAŻNIEJSZE