18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć typu instant

~Sunday • 2020-01-22, 16:05

Niefartownie :dead:

nwonigers

2020-01-22, 16:24
czy ja wiem czy niefartownie. to jak tanczenie z flaszka w rece na skraju budynku. selekcja naturalna zadzialala.

Lobo24

2020-01-22, 16:43
Przynajmniej umarł robiąc to co kocha - jak adolf hitler.

pawlo884

2020-01-22, 17:08
no k***a debil..

WeZr

2020-01-22, 17:49
nwonigers napisał/a:

czy ja wiem czy niefartownie. to jak tanczenie z flaszka w rece na skraju budynku. selekcja naturalna zadzialala.



prawo Murphy'ego

Chosen0ne

2020-01-22, 17:54
k***a, ciągle nie wczytują mi się filmy na tym wyk***istym portalu ze śmiesznymi filmikami. Piszę do modów nic, piszę do sadistica, zero odzewu. Może jakiś user ma rozwiązanie tego problemu? Kilkam w przycisk play i nic się nie dzieje... Po prostu. Czyszczone, odświeżane, przeinstalowywane. NIC.

Karboksylator

2020-01-22, 17:56
Chosen0ne napisał/a:

k***a, ciągle nie wczytują mi się filmy na tym wyk***istym portalu ze śmiesznymi filmikami. Piszę do modów nic, piszę do sadistica, zero odzewu. Może jakiś user ma rozwiązanie tego problemu? Kilkam w przycisk play i nic się nie dzieje... Po prostu. Czyszczone, odświeżane, przeinstalowywane. NIC.


przestań ciągnąć internet od sąsiada, zainwestuj w mocniejsze łącze


paja_go_irl

2020-01-22, 18:07
mi się zdaje czy widziałem ten filmik kilka postów wcześniej?

Chosen0ne

2020-01-22, 18:07
Karboksylator napisał/a:

przestań ciągnąć internet od sąsiada, zainwestuj w mocniejsze łącze




Mam światłowód 500mb/s. A problem nie tyczy tylko mnie. Natomiast ty zainwestuj w filtr między mózgiem a twarzą i nie truj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

zonk1234

2020-01-22, 18:18
Chosen0ne napisał/a:

k***a, ciągle nie wczytują mi się filmy na tym wyk***istym portalu ze śmiesznymi filmikami. Piszę do modów nic, piszę do sadistica, zero odzewu. Może jakiś user ma rozwiązanie tego problemu? Kilkam w przycisk play i nic się nie dzieje... Po prostu. Czyszczone, odświeżane, przeinstalowywane. NIC.



Na innej przeglądarce też nie działa ?

~Angel

2020-01-22, 18:28
Chosen0ne napisał/a:

k***a, ciągle nie wczytują mi się filmy na tym wyk***istym portalu ze śmiesznymi filmikami. Piszę do modów nic, piszę do sadistica, zero odzewu. Może jakiś user ma rozwiązanie tego problemu? Kilkam w przycisk play i nic się nie dzieje... Po prostu. Czyszczone, odświeżane, przeinstalowywane. NIC.



Tu masz temat gdzie problem z filmikami został poruszony
https://www.sadistic.pl/problem-z-odtwarzaniem-filmow-vt504663.htm

Chosen0ne

2020-01-22, 18:30
zonk1234 napisał/a:

Na innej przeglądarce też nie działa ?


Niestety też. Niekiedy pomaga ciągłe odświeżania z klikaniem play na zmianę albo otwieranie filmu w nowych kartach.

polakwrocek

2020-01-22, 18:36
Ja otwieram kilka zakładek coś z harda , czasem przez forum filmiki.
Po 5-6 otworzeniach mam spokój na jakiś czas.
Na razie już z tydzień nie blokują mi się filmiki (co ciekawe filmiki z youtuba nigdy się nie blokują)

Chosen0ne

2020-01-22, 18:39
Angel napisał/a:

Tu masz temat gdzie problem z filmikami został poruszony



Już kiedyś przeprowadzałem testy w trybach incognito i z powyłączanymi wtyczkami i było to samo. System nie dawno stawiałem od nowa i miałem nadzieję, że i ten problem się rozwiąże niestety jest to samo.

No właśnie teraz po wielu odświeżeniach ruszyło i działa większość. I tak za każdym zjedzonym zrazem.