18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć rotmistrza Pileckiego

Suka_Blyat • 2012-09-19, 18:35
Film przedstawia ostatnie miesiące życia rotmistrza Pileckiego, proces, wyrok, śmierć...







Reszta w komentarzach

Suka_Blyat

2012-09-19, 18:41










Ostatniej 9 części nie mogę wrzucić ponieważ już ten fragment został umieszczony http://www.sadistic.pl/witold-pilecki-vt99665.htm#930189

he...........01

2012-09-19, 19:20
Fajnie, że coraz to bardziej są wstawiane tutaj takie dokumenty. Historię trzeba nieść. A nuż komuś się kliknie i zaciekawi. . Hołd Witoldowi !

AmorPatriae

2012-09-19, 19:32
Nie udało się zniszczyć narodu polskiego siłą, nie udało się nas zgermanizować ani zrusyfikować. Na nic były podstępne sojuszu wszystkich dookoła na jednego, a następnie rozbiory. Ziemia polska jątrzyła się strugami krwi najeźdźców, którzy chcieli siłą zawładnąć duszami ludzi zamieszkującymi te tereny. Obszar naszego kraju chociaż przez długo podbity był jak cierń w dupie dla Rosji,Prus,Austrii. Niestety udało im się nas podbić dopiero wraz z wybuchem II wojny światowej. Zabijając ludzi takich jak Pilecki czyli naszą elitę, złamali nam kark i umożliwili wypłynięcie na wierzch zwykłych mętów jak Tusk, Komorowski, Miller i reszta tego ścieku. Ludzie śmieci są przy władzy, zwykłe ludzkie odpady a my z tym nic nie zrobimy już bo najzwyczajniej nie mamy elit, które by walczyły za nasz interes. Historia naszego narodu jest najsmutniejszą na świecie. Ale walczy się do końca... Jak major Sucharki na Westerplatte, jak kapitan Reginis w obronie Wizyny. Pokażmy wszystkim sk***ysynom gdzie jest ich miejsce, pokażmy oblicze wk***ionego Polaka. BÓG HONOR OJCZYZNA! WARSZAWA 11.11.2012

kufel01

2012-09-19, 19:32
Aż mnie serce boli jak to oglądam!Pilecki poświęcił za nas życie, żeby każdy Polak mógł mówić w swoim języku, czcić flagę i śpiewać hymn narodowy! Dostał za swoje czyny cios w plecy!Smutna prawda i haniebna karta naszej historii!Zamiast uczyć nas młodych Polaków i kształtować w nas patriotyzm cwe*e w rządzie zabierają nam naszą tożsamość, tak powinna wyglądać lekcja historii jak ten film, prawdziwa do bólu! ....

Suka_Blyat

2012-09-19, 19:48
"Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy"

Taboretto

2012-09-20, 02:44
Akurat w mojej szkole kiedyś pokazali ten film. Pamiętam że wielu moich znajomych było wstrząśniętych.

GodHeal

2012-09-20, 03:47
Taboretto napisał/a:

Akurat w mojej szkole kiedyś pokazali ten film. Pamiętam że wielu moich znajomych było wstrząśniętych.



W mojej także, w końcu to jej patron. Zasłużony człowiek.

Kvinto

2012-09-20, 03:54
Obejrzałem całe
Warto było

Devilyn

2012-09-20, 04:33
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Nie udało się zniszczyć narodu polskiego siłą, nie udało się nas zgermanizować ani zrusyfikować. Na nic były podstępne sojuszu wszystkich dookoła na jednego, a następnie rozbiory. Ziemia polska jątrzyła się strugami krwi najeźdźców, którzy chcieli siłą zawładnąć duszami ludzi zamieszkującymi te tereny. Obszar naszego kraju chociaż przez długo podbity był jak cierń w dupie dla Rosji,Prus,Austrii. Niestety udało im się nas podbić dopiero wraz z wybuchem II wojny światowej. Zabijając ludzi takich jak Pilecki czyli naszą elitę, złamali nam kark i umożliwili wypłynięcie na wierzch zwykłych mętów jak Tusk, Komorowski, Miller i reszta tego ścieku. Ludzie śmieci są przy władzy, zwykłe ludzkie odpady a my z tym nic nie zrobimy już bo najzwyczajniej nie mamy elit, które by walczyły za nasz interes. Historia naszego narodu jest najsmutniejszą na świecie. Ale walczy się do końca... Jak major Sucharki na Westerplatte, jak kapitan Reginis w obronie Wizyny. Pokażmy wszystkim sk***ysynom gdzie jest ich miejsce, pokażmy oblicze wk***ionego Polaka. BÓG HONOR OJCZYZNA! WARSZAWA 11.11.2012



Świetnie napisane .. zgadzam się w 100 % - 11 listopada naszym świętem!!!

Piłsudzki mawiał w swej ostentacyjnej głupocie "Naród dobry - tylko ludzie k***y" (bez hejtów - wersjii w necie jest kilka... ) - nic głupszego nie można o Polakach powiedzieć - od samego powstania państwa Polskiego zawsze w naszych okolicach była jakaś wojna - z naszym mniejszym lub większym udziałem .. od zawsze starano się nas sprowadzić do parteru, zniszczyć, pozbawić torzsamości, języka, miłości do ojczyzny... tylko ze względu na to żę każdy się nas bał. 200 lat totalnej dominacji husarii mówi samo za siebie ... do tego stopnia że Niegdyś sojusznik któremu dupe uratowaliśmy pod Wiedniem (Austriacy)
wbił nóż w plecy i stał się bardzo aktywną stroną rozbiorów.

Mieszkam w Miescie Brzesko - k/ Krakowa - Tu mamy browar Okocim - przed rozbiorami należący do Jana Albina Goetza - Austriaka który w czasie rozbiorów dostał "rozkaz" wyprowadzenia się z Polski do Wiednia ... na "rozkaz" odpowiedział jednoznacznie "jem polski chleb, piję polskie mleko - jestem Polakiem"

Podsumowując:

1) Piłsudski = k***a obrażająca Polaków
2) Wiekszym bohaterem dla mnie jest Austriak który w czasie wojny z Austrią zrzekł się praktycznie prawa do bycia austriakiem na rzecz Polski ..

wniosek:
Przeraża mnie to że człowiek który publicznie obraził każdego Polaka z osobna jednym zdaniem, każdego jego potomka ... jest w tym kraju uważany za bohatera i w szkole nie da się bez jego polityki prorosyjskiej obyć...

a człowiek który wiele poświęcił swoją niesubordynacją jest kompletnie pomijany (nie mówię o podręcznikach historii) i traktowany jak zwykły standardowy "zaborca"

dodam tylko od siebie że za czasów Barona Goetza BROWAR OKOCIM był największym browarem w Polsce.

TelewiZorro

2012-09-20, 09:14
Niewątpliwie jest to bohater wielkiego kalibru. Mi jednak zawsze nasuwało się to pytanie które zadała mu żona: "po co?" Mógł wyjechać, prowadzić działalność zza granicy. Myslę że dość oczywiste było, że dla niego Polska = wielkie kłopoty, z wyrokiem śmierci włącznie. Bohaterstwo to jedno, a zgotowanie bagna rodzinie to drugie. Niech mi ktoś to wygłumaczy jeśli nie ogarniam.

moomin

2012-09-20, 09:32
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Ale walczy się do końca... Jak major Sucharki na Westerplatte, jak kapitan Reginis w obronie Wizyny.



Historia którą znasz zatem mija się z prawdą. major Sucharski nie dowodził na Westerplatte to akurat wie każdy kto się interesuje historią bardziej niż do celów propagandowych natomiast obrona Wizny to największy mit i jednocześnie kłamstwo Polskiej wojny obronnej. Zajrzyj tam gdzie można poczytać fakty nie laurki wówczas poznasz prawdę o wielu "bohaterach"
Świat nie jest czarno biały tylko szary nikt nie jest kryształowy. Ulice i szkoły noszą imiona tych którzy nie zawsze na to zasługują

Devilyn napisał/a:


Podsumowując:

1) Piłsudski = k***a obrażająca Polaków
2) Wiekszym bohaterem dla mnie jest Austriak który w czasie wojny z Austrią zrzekł się praktycznie prawa do bycia austriakiem na rzecz Polski ..



Widzę, że wnioskowanie u Cibie kuleje... Nie rób tego więcej
Chciałem wejść w polemikę z Twymi twierdzeniami odnośnie Piłsudskiego, ale po skali głupot jakie piszesz wiem, że nie ma sensu.

Suka_Blyat

2012-09-20, 09:38
moomin napisał/a:


obrona Wizny to największy mit i jednocześnie kłamstwo Polskiej wojny obronnej. Zajrzyj tam gdzie można poczytać fakty nie laurki wówczas poznasz prawdę o wielu "bohaterach"
Świat nie jest czarno biały tylko szary nikt nie jest kryształowy. Ulice i szkoły noszą imiona tych którzy nie zawsze na to zasługują


Dlaczego obrona Wizny jest mitem i kłamstwem, bo k***a nie rozumiem... Weź się wytłumacz, bo napisać każdy może, ale bez dowodów :idzwch*j:

KroQQQ

2012-09-20, 10:48
Bohaterska śmierć, ale jak widać nawet jego bezpośredni przełożeni nie byli już takimi patriotami. Im wyżej się siedzi tym bardziej się boi spaść.