18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć od strażackiego bosaka

Michalzdw • 2017-06-05, 22:52
Niecodzienną śmierć :dead: poniosła rowerzystka z Dolnego Śląska.

Kobieta oberwała bosakiem strażackim, który niespodziewanie ulotnił się z mijającego ją wozu strażackiego.

Cytat:

​Tragiczny wypadek koło Żmigrodu na Dolnym Śląsku. Z jadącego na sygnale wozu strażackiego ochotniczej straży pożarnej odpiął się bosak, który uderzył w jadącą drogą rowerzystkę. Kobieta zmarła na miejscu.
​Tragiczny wypadek koło Żmigrodu na Dolnym Śląsku. Z jadącego na sygnale wozu strażackiego ochotniczej straży pożarnej odpiął się bosak, który uderzył w jadącą drogą rowerzystkę. Kobieta zmarła na miejscu.
Zdjęcie ilustracyjne /Jacek Skóra /RMF FM

Strażacy jechali do pożaru lasu. Kobietę na rowerze mijali na drodze gminnej między Żmigrodem a Węglewem. Tam doszło do tragedii - mówi bryg. Dariusz Zajączkowski.

Przy mijaniu rowerzystki odpiął się sprzęt w samochodzie, w ten sposób, że strażacy tego nawet nie widzieli i pojechali dalej do zdarzenia - tłumaczy Zajączkowski.

Po dojeździe na miejsce strażacy zostali wezwani do wypadku. Gdy dojechali, dowiedzieli się, że to z ich wozu odpadł sprzęt. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do tragicznego wypadku - mówił reporterowi RMF FM rzecznik dolnośląskiej policji Wojciech Jabłoński.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Strażacy byli trzeźwi.

Okoliczności tragedii będą wyjaśniać teraz śledczy.





Zdjęcie poglądowe, niestety nie mam zdjęć z miejsca zdarzenia.


Źródło: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-dolny-slask-nie-zyje-rowerzystka-w-ktora-uderzyl-bosak-z-woz,nId,2402485

mygyry

2017-06-05, 22:57
I weź tu oszukaj przeznaczenie...

donkapusta

2017-06-05, 23:07
Bosak - aktualne zdjęcie poglądowe


damian15snk

2017-06-05, 23:07
k***a to juz chyba w lotto latwiej trafic

Pr...........em

2017-06-06, 00:02
Hłe hłe, najebusy z OSP pójdą siedzieć :D

jedrzej152

2017-06-06, 07:23
Ma ktoS fotki ze zdarzenia?

manson__

2017-06-06, 15:18
Cytat:

Przy mijaniu rowerzystki odpiął się sprzęt w samochodzie, w ten sposób, że strażacy tego nawet nie widzieli


No, k***a, niebywałe! :ciasteczkowy:

Cz...........as

2017-06-06, 17:07
I jeszcze napiszcie że całkiem przypadkiem to teściowa któregoś ze strażaków. :-)

elfis

2017-06-06, 19:00
pewnie jechała bez kasku,
dobra wiem głupi żart
ale czy jechała ścieżką rowerową
bo straż pewnie nie

Piesu

2017-06-06, 22:41
i pewnie 5 osób conajmniej będą nękać po sądach że "powinni przewidzieć"

loskamilos

2017-06-06, 22:52
@up
Tylko niech cię ręka nie świerzbi po telefon do kieszeni jak ci się altana zapali, albo się autem zawiniesz o drzewo :)

kuba21045

2017-06-06, 23:07
HWDOSP tylko bóg może gasić pożary

kenzol

2017-06-06, 23:11
Jak jadę rowerem i widzę że zbliża się pojazd na sygnale, to schodzę z roweru i odchodzę na sam kraniec pobocza, żeby pojazd mógł mnie spokojnie ominąć czy wyprzedzić.