18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć na torach...

Halman • 2021-10-30, 12:13

niepojęte rzeczy się tu stały...

trytodie

2021-10-30, 12:21
Nie wciągnął brzucha :mrgreen:

janlew

2021-10-30, 12:45
Zero tricepsa, więc i tak, co to za życie.

baronturbina

2021-10-30, 12:56
Halman! Wrzucaj takie tematy w ilości każdej…. Nudzą mnie skuterki albo sowieckie przygody od jessiego.pinkcośtam.

Anosa20

2021-10-30, 13:10
Niby chciał popełnić samobójstwo ale nie wiedział jak się za to zabrać. Więc pociąg podjął decyzję za niego.

budgie73

2021-10-30, 14:08
W koszuli nocnej , pewnie lunatykował .

Rutik

2021-10-30, 15:10
baronturbina napisał/a:

Halman! Wrzucaj takie tematy w ilości każdej…. Nudzą mnie skuterki albo sowieckie przygody od jessiego.pinkcośtam.



Co ty pie**olisz. Pinkman wrzuca dobre filmiki, w odróżnieniu od halmana, który potrafi wpie**olić tiktoka z kolesiem karmiącym żaby czy inny badziew.

hellbwoi

2021-10-30, 15:26
to, to chyba smieć na torach... nic więcej

Halman

2021-10-30, 15:26
Rutik napisał/a:

potrafi wpie**olić tiktoka z kolesiem karmiącym żaby czy inny badziew.




notak

2021-10-30, 15:37
dorzucę swoją cegłę do tych sporów, kto i co wrzuca na Sadola

ja nie pie**ole, jak dzieci by pisały
ten to, tamten tamto
k***a jego mać
moim zdaniem im więcej jest tematów tutaj, tym lepiej, bo ilość wirtualnych piwek weryfikuje,
też widzę, że obniża się poziom odbiorcy, bo szkoły ostatnimi czasy są pozamykane, niemniej w niczym mi to nie przeszkadza,
nawet czasem tiktokowe gówno przełknę,

jednak dla mnie ważne, że admini / kij wam w / ale dobrze sobie radzą w sortowaniu śmieci , tzn. gównianych tematów
i niech tak zostanie
zawsze można wyrazić własne zdanie co do wrzuty, ale personalne obrażanie za słabszą wrzutę , dziecinada

Trolik1

2021-10-30, 18:53
Produkcja kebabów ;p

baronturbina

2021-10-30, 20:50
Rutik napisał/a:

Co ty pie**olisz. Pinkman wrzuca dobre filmiki, w odróżnieniu od halmana, który potrafi wpie**olić tiktoka z kolesiem karmiącym żaby czy inny badziew.


Weź nie pie**ol dzieciaku! Do lekcji marsz.

@Halman
Dobre w ch*j. Możesz zrobić set z chomikiem śpiewającym „baron turbina cioty dyma” czy cos? Chodzi o to żeby chomik mordą ruszał!!!

Rutik

2021-10-30, 21:33
baronturbina napisał/a:

Weź nie pie**ol dzieciaku! Do lekcji marsz.
@Halman
Dobre w ch*j. Możesz zrobić set z chomikiem śpiewającym „baron turbina cioty dyma” czy cos? Chodzi o to żeby chomik mordą ruszał!!!



Lekcje odrabiałem jakies 25 lat temu, jak jeszcze pod szafę na stojąco wchodziłeś. A, i weź powiedz starej żeby ograniczyła ci internet, bo najwyraźniej ci nie służy.

baronturbina

2021-10-31, 08:57
Rutik napisał/a:

Lekcje odrabiałem jakies 25 lat temu, jak jeszcze pod szafę na stojąco wchodziłeś. A, i weź powiedz starej żeby ograniczyła ci internet, bo najwyraźniej ci nie służy.


Odrabiać nadal bo masz braki intelektualne.