18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć Matki

brudny • 2014-05-01, 20:58
Na wsi u mojej babci jednemu z meneli spod sklepu zmarła matka.
Zebrała się grupa pijaczków by pocieszyć menela sierotę. A on sam całą sytuacje skomentował tak:

ch*j z babką, renty szkoda.







Tu już dochodzą absurdy i konsekwencje polityki socjalnej ale cała sytuacja mnie rozśmieszyła.

Nie było bo zasłyszane ze sklepu na wsi :D

kickyourheadoff

2014-05-01, 21:10
W wiosce niedaleko mnie menel postanowił wziąc matkę fortelem. Zaproponował niepełnosprawnej wyprowadzenie na słoneczko, a sam zaj***ł rentę z pod materaca łóżka
Baba siedziała 2 dni i dwie nice na początku kwietnia br, do czasu jak ktoś ze wsi się zainteresował Tymczasem opiekuńczy syn masakrował się przy sklepie

Bankracy

2014-05-01, 21:55
U mnie kiedyś menele puste mieszkanie zajmowali, raz tak popili że na drugi dzień menelica była trupem :amused: menel się z martwą menelicą obudził

Bi...........ek

2014-05-01, 23:18
@Blutok


Haha. Menelica :D

ko...........ie

2014-05-01, 23:31
Menel sierota. ^^

Al...........po

2014-05-01, 23:34
Rinko.
Naprawdę fajna piosenka. :)
Piwko.

GTi

2014-05-02, 09:50
W sąsiedniej wsi żul założył się z chłopakami że wyjebie 4 jabole pod rząd w ciągu kilku minut.
Chłopaki kupili mu te jabole, one je wypił i zasnął - tak myśleli. Wysmarowali go na ryju sadzą żeby było śmieszniej i czekali jak się obudzi, jednak się nie doczekali bo pijaczyna zszedł na tamten świat.
Chłopacy za ten "zakład" poszli na dołek.

Winterstorm

2014-05-02, 09:56
@up a powinni jakąś nagrodę dostać w ramach walki z alkoholizmem. W końcu przyczynili się do zmniejszenia liczby ludzi uzależnionych od alkoholu :D

bollocks

2014-05-02, 12:19
Zmarła mu matka a h*j z babką?

Asteroth

2014-05-02, 13:02
brudny napisał/a:


Tu już dochodzą absurdy i konsekwencje polityki socjalnej ale cała sytuacja mnie rozśmieszyła.



Polityki cocjalnej? Renta sie jej nalezala, a to co z nia robila to juz jej sprawa - skoro dawala ja menelowi, to jej problem. Po to ludzie placa ten zasrany zus, zeby w razie jak im sie noga powinie to zeby dostawali jakies wsparcie zamiast isc krasc.
Kogo ja oszukuje, skladki zus sa zeby prezes zwiedzal swiat i nowe palace powstawaly...