18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiali się niedawno; "kalifat brytyjski"...

Halman • 2021-07-25, 09:53

2021 i już nie ma nic do śmiechu... :kawa:

Zasysacz

2021-07-25, 09:57
Myślałem ze to gęsto pobudowane nagrobki bo jakość filmiku dyskusyjna ale te potem wstały i to były allachy dla brytoli tez juz za późno.

żmij

2021-07-25, 10:04
Zasysacz napisał/a:

Myślałem ze to gęsto pobudowane nagrobki bo jakość filmiku dyskusyjna ale te potem wstały i to były allachy dla brytoli tez juz za późno.



Kiedyś, mam nadzieję, że niebawem, będą to części podziemne nagrobków.
Może widziałeś przyszłość...

Miles87

2021-07-25, 10:07
Oczywisce ze jest sie z czego smiac. Ja sie smieje z halmana, kczynskiego, brauna i tego typu cebulakow

mygyry

2021-07-25, 10:08
Nowoczesność nie jakieś zacofane katolstwo...

Halman

2021-07-25, 10:09
Miles87 napisał/a:

Oczywisce ze jest sie z czego smiac.



o sadolowy zwolennik ISIS wypełznął... korzystając z tej rzadkiej okazji; czy mając brodę jak twój idol allah to ciężko sie robi minetę kozie?

Miles87

2021-07-25, 10:14
Halman napisał/a:

, o pan zwolennik ISIS wypełznął; mam pytanie czy mając jęczą brodę jak allah to ciężko sie robi minetę kozie?



Wiesz co nie wnikam w twoje upodobania seksualne, wyniosles to pewnie z domu wiec rozumiem. Dodatkowo zdaje sobie sprawie ze osoba o tak niskim poziomie intelektualnym ma mase pytan wiec zasugeruje ci korzystanie z przegladarki na poczatek.

weedsoN71

2021-07-25, 10:14
Zasysacz napisał/a:

Myślałem ze to gęsto pobudowane nagrobki bo jakość filmiku dyskusyjna ale te potem wstały i to były allachy dla brytoli tez juz za późno.



Dla całego świata Zachodniego jest już za późno, idąc tym tokiem rozumowania. I nie chodzi tylko o islamizację, to tylko jeden z elementów agendy 'dziel i rządź'. Chodzi o postępującą degradację na wielu płaszczyznach, obyczajowych, kulturowych, światopoglądowych...

A w Polsce 1.5 miliona Ukraińców. Ponad 100 tysięcy Czeczenów (muzułmanów), którzy słabo się asymilują. Dodatkowo sprawdź sobie jak wiele pozwoleń na pracę jest wydawanych dla cudzoziemców z Bangladeszu, Indii itp. Dodam tylko, że w przeważającej większości to mężczyźni. Możesz sobie poszukać dokładnych statystyk, chociaż coraz trudniej dotrzeć do konkretnych liczb, ale jest tego wszystkiego coraz więcej, co widać na ulicach miast. Tendencja nie będzie spadkowa, bo potrzebujemy taniej siły roboczej, a właściwie rząd wykonuje zagraniczne polecenia abyśmy byli Meksykiem Europy. W takim wypadku czy dla Polski jest już za późno czy za wcześnie? :D

shoe5maker

2021-07-25, 10:18
Wpuścili to niech się męczą, tylko u siebie nie chcę widzieć tej religii pokoju.

Halman

2021-07-25, 10:20
Miles87 napisał/a:

Wiesz co nie wnikam w twoje upodobania seksualne, wyniosles to pewnie z domu wiec rozumiem. Dodatkowo zdaje sobie sprawie ze osoba o tak niskim poziomie intelektualnym ma mase pytan wiec zasugeruje ci korzystanie z przegladarki na poczatek.



zesrałeś sie jak twoja koza... słonina ci na czoło...

Miles87

2021-07-25, 10:32
Halman napisał/a:

to ch*ja tam wiesz i żaden z ciebie islamski gieroj ... słonina ci na czoło...



Nie no zle to odbierasz. Nie skupiaja sie na mnie ty jestes za glupi zeby pisac co ja wiem a czego nie. Ja tylko jestem tu zeby zwrocic uwage na twoje powazne braki intelektualne i zastopowac twoja marna samoocene ktora wzrasta z kazdym przyklaskiem prawicowego smiecia na tym portalu. Najpierw zacznij od edukacji. Tymczasem zmykaj leszczu :)

Halman

2021-07-25, 10:37
Miles87, zejdź mi już z pola widzenia kozi synu. Mój czas jest cenniejszy od twojego.

htp

2021-07-25, 11:17
Halman napisał/a:

, zejdź mi już z pola widzenia kozi synu. Mój czas jest cenniejszy od twojego.



Po prostu nie odpisuj, jak nie masz czasu.

weedsoN71

2021-07-25, 11:35
Ej przeglądałem internety i natknąłem się na artykuł o siostrze Milesa87 :D

https://plus.wspolczesna.pl/mam-corke-z-iranczykiem-nie-boje-sie-ze-ja-porwie/ar/12131988

W ogóle ten łeb pasiasty pisze do mnie na pw, że jestem prawicowym śmieciem głupszym od muchy :D j***ny nie ma co robić.
Przypomniało mi się, że kilka lat temu jak byłem aktywny na tym forum też mi podobne kocoboły pisał. Kleszcz papierowy bess kitu nie ma co robić w życiu. Jedyne co go może usprawiedliwiać to może jest niepełnosprawny/impotent, bo inaczej tego sp***olenia umysłowego nie wytłumaczę.

Pan_Cernik

2021-07-25, 12:04
Miles87 napisał/a:

Ja sie smieje z halmana, kczynskiego, brauna i tego typu cebulakow



A śmiej się, bo co ci innego pozostało?

Takie p*zdy życiowe jak ty tak mają. Są pośmiewiskiem na co dzień dla wszystkich wokół, to chociaż w internecie sobie ulży...