18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smart kuchnie

CrazyEdek • 2022-05-13, 19:37
Pacz to.


razak

2022-05-13, 20:11
hahaha materiał zdecydowanie na 500 piw + Chyba, że tylko mnie naj***nego tak to rozbawiło :D

TWradek

2022-05-13, 20:17
Za sam śmiech tego debila dałem piwo!

dżonyłojlker

2022-05-13, 20:44
razak napisał/a:

hahaha materiał zdecydowanie na 500 piw + Chyba, że tylko mnie naj***nego tak to rozbawiło



Tak, stanowczo masz już dość, odstaw flaszkę i idź spać.

Ronoaro

2022-05-13, 21:33
k***a... na chacie bieda aż piszczy, jakieś meble sprzed 30 lat, na podłodze obsrane linoleum, całość odrapana- a tego dobry humor nie opuszcza.

Arathnmor

2022-05-13, 23:01
Instalacja w ścianach grzeje pewnie lepiej od kaloryferów.

daniel1040

2022-05-14, 00:04
Ronoaro napisał/a:

k***a... na chacie bieda aż piszczy, jakieś meble sprzed 30 lat, na podłodze obsrane linoleum, całość odrapana- a tego dobry humor nie opuszcza.



oj nie pie**ol - nie jedno szczęśliwe życie istnieje w gorszych warunkach.
Plus j***ć robienie mieszkania pod wygląd a nie wygode

AnonnnXX55598

2022-05-14, 01:28
Ronoaro napisał/a:

k***a... na chacie bieda aż piszczy, jakieś meble sprzed 30 lat, na podłodze obsrane linoleum, całość odrapana- a tego dobry humor nie opuszcza.



Ciekawe od czego Ty zaczynałeś..
A no tak. Dalej siedzisz na dupie u mamusi, przegrywie.

Noct

2022-05-14, 01:45
Ronoaro napisał/a:

k***a... na chacie bieda aż piszczy, jakieś meble sprzed 30 lat, na podłodze obsrane linoleum, całość odrapana- a tego dobry humor nie opuszcza.



No i zajebiście, tak trzeba żyć

CrookerS

2022-05-14, 04:52
Za ch*ja to ich robota :krejzi:




Autystyczny

2022-05-14, 09:23
Wyłącznik Priorytetowy.
W starszych instalacjach, stosowany jako zabezpieczenie przed przeciążeniem sieci.
Kiedyś jak się rozregulował u jednej kobity, to telefon wyglądał tak:
- Panie, ja nie wiem, co jest, ale jak chce włosy suszyć, to mam ciemno xd

I faktycznie, gnój się rozregulował i jak kobieta włączała suszarkę, to jej światło w łazience hasło xd

Wyłącznik Priorytetowy.
Zabezpiecza starsze instalacje przed przeciążeniem sieci w lokalu.
Kiedyś miałem wezwanie:
- Jak włączam suszarkę, to ma ciemno xd

Faktycznie, jak kobieta włączała suszarkę do włosów, to jej światło się wyłączało w łazience xd

Regulacja niestety nie pomogła, ale wymiana tak i mogła suszyć włosy przy świetle :lol:

ligo

2022-05-14, 11:27
Autystyczny napisał/a:

Wyłącznik Priorytetowy.
W starszych instalacjach, stosowany jako zabezpieczenie przed przeciążeniem sieci.
Kiedyś jak się rozregulował u jednej kobity, to telefon wyglądał tak:
- Panie, ja nie wiem, co jest, ale jak chce włosy suszyć, to mam ciemno xd
I faktycznie, gnój się rozregulował i jak kobieta włączała suszarkę, to jej światło w łazience hasło xd
Wyłącznik Priorytetowy.
Zabezpiecza starsze instalacje przed przeciążeniem sieci w lokalu.
Kiedyś miałem wezwanie:
- Jak włączam suszarkę, to ma ciemno xd
Faktycznie, jak kobieta włączała suszarkę do włosów, to jej światło się wyłączało w łazience xd
Regulacja niestety nie pomogła, ale wymiana tak i mogła suszyć włosy przy świetle



Nie jestem elektrykiem, ale miałem kiedyś dokładnie taką samą sytuację w domu kiedy przepalił się przewód przy liczniku od ''zera'' pewnie nie profesjonalnie się wyraziłem ale tak powiedział elektryk.

summersun

2022-05-15, 16:03
Ronoaro napisał/a:

k***a... na chacie bieda aż piszczy, jakieś meble sprzed 30 lat, na podłodze obsrane linoleum, całość odrapana- a tego dobry humor nie opuszcza.



Wiadomo, najlepiej jakby każdy był takim samym, nieszczęśliwym, rozgoryczonym i zakompleksionym plebsem jak ty, wtedy byś poczuł się lepiej z własną biedą - umysłową. Misery loves company, czyż nie? Odrobina pozytywności, szczęścia i już zawistnemu, prostemu wieśniakowi gul skacze. :D

piterzaut

2022-05-18, 14:27
ligo napisał/a:

Nie jestem elektrykiem, ale miałem kiedyś dokładnie taką samą sytuację w domu kiedy przepalił się przewód przy liczniku od ''zera'' pewnie nie profesjonalnie się wyraziłem ale tak powiedział elektryk.



To się nazywa asymetria obciążenia przy uszkodzonym przewodzie neutralnym. Może się zdarzyć, że na gniazdkach może się pojawić napięcie dużo wyższe od 230V i jakieś ustrojstwo może ( o ile nie ma wewnętrznego zabezpieczenia lub nie idzie przez listwę z warystorami) pójść się j***ć.