18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Smacznego Wilku

huncfot130 • 2020-12-31, 18:47
"​W okolicy Trzebicza (woj. lubuskie) sfotografowano wilka niosącego w pysku głowę psa. Zdjęcia opublikowane w mediach społecznościowych wzbudziły przerażenie i niepokój internautów. Jak jednak twierdzi w rozmowie z Interią Adam Gełdon z Nadleśnictwa Spychowo, nie powinniśmy obawiać się o nasze bezpieczeństwo. Powody do zmartwień mają za to nieodpowiedzialni właściciele zwierząt"

Duża szansa że okoliczne przestraszone pieseły (sylwester itd) już się nie znajdą...




ManBearPig

2020-12-31, 21:19
Zbysław napisał/a:

to wilk kładzie psa?
zawsze myślałem że to pies jest silniejszy od wilka



Pies dostaje żarcie od pana gotowe do michy. Wilk żeby zjeść, musi zabić.

luki121-89

2020-12-31, 21:19
Łeb może niesie młodym . pie**ole teraz na grzyby bez choćby gazu pieprzowego sie nie ruszam.

Dodi26

2020-12-31, 21:43
Mieszkam mniej niż 10 km od tej wsi i jest stały problem z wilkami i rysiami ostatnio jeden pojmał psa z posesji i zjadł więc przekaż Gełdonowi z Spychowa niech się pie**oli ze swoimi myślami bo w dupie był i gówno widział .. czytałem jego złote myśli na FB i gość jest fanatykiem zwierząt dzikich ... Poj***ło mu się w głowie i myśli że wychowa wilki a nie one jego ...

A co się okazało pies został najpierw potrącony i dopiero wilk go zlokalizował i rozszarpał do reszty . Pozdro warianty zdrowego 2021 roku ...

zielonydarian

2020-12-31, 22:14
kupię szczeniaka wilka!!!! będę straszył sierściuchy na łosiedlu!!!!

ridin2

2021-01-01, 00:46
Zbysław napisał/a:

to wilk kładzie psa?
zawsze myślałem że to pies jest silniejszy od wilka



pies nie ma szans z wilkiem, nawet te najgroźniejsze typu amstaff, pitbul czy rottweiler

Karboksylator

2021-01-01, 01:02
ridin2 napisał/a:

pies nie ma szans z wilkiem, nawet te najgroźniejsze typu amstaff, pitbul czy rottweiler



nie każdy pies. są rasy które sobie z wilkami poradzą.

St...........sz

2021-01-01, 01:35
Zbysław napisał/a:

to wilk kładzie psa?
zawsze myślałem że to pies jest silniejszy od wilka



Tylko kilka ras psów jest w stanie położyć wilka np: Owczarek kaukaski, Kangal i jeszcze coś tam. :-D
No jest jeszcze opcja, że wilk chory, wygłodzony lub jest p*zdą wtedy więcej niż kilka ras ;-)

miroslaw111

2021-01-01, 03:22
Ten wilk widać odpasione bydle nie pierwsza głowa i nie ostatnia

Revelict

2021-01-01, 09:37
Ja to zawsze powtarzam że psy to są niebezpieczne zwierzęta, teraz poszedł do lasu polować na wilki, na szczęście mu się nie udało, ale kto wie co by było następne, może przedszkole? :evil:

octave25

2021-01-01, 23:04
hacked15 napisał/a:

po buzi widac ,że lis ^.-



Gdzie ty widzisz buzię, u tego pchlarza? Hah

KORAS82

2021-01-02, 18:37
Pisało gdzieś że pies leżał sztywny przy drodze bo samochód go jebnął a wilk tylko poczęstował się zwłokami

St...........sz

2021-01-03, 00:09
KORAS82 napisał/a:

Pisało gdzieś że pies leżał sztywny przy drodze bo samochód go jebnął a wilk tylko poczęstował się zwłokami



No i dobrze tak powinno być! :mrgreen:
W przyrodzie nic nie ginie :-)