18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smacznego

~Velture • 2017-12-24, 06:02
Miałem nadzieję, że to kraj srających na ulicach ale niestety to tylko kraj rodu da silvia.

Sanepid płakał jak oglądał :shock:


mlekozklasa

2017-12-24, 10:11
Wodę jak zagotuje to będzie ok. Po ch*j drążyć temat.

b0r000

2017-12-24, 10:29
@up ty widzisz gdzieś tam palnik?

lm65

2017-12-24, 12:04
Mam nadzieję, że to woda źródlana.

~Velture

2017-12-24, 14:38
@up
Mam z sanepidem wiele wspomnień ze względu na swoją działalność i nie dałem ani 1 grosza a oni nigdy nie chcieli brania w łapę pomimo, że mieli kilka zastrzeżeń i jak powiedziałem, że zrobię to wierzyli na słowo. Nawet jak chciałem dać bombonierkę to baby odmówiły.
Wszystko zależy od ludzi. U mnie w sanepidzie są normalni ludzie chętni do pomocy a nie skorumpowane p*zdy.

Insaner

2017-12-26, 11:39
Sądzę, że w tych wszystkich budach z jedzeniem wystawianych na wakacje nad Bałtykiem nie jest wcale lepiej ;)

qrcok

2017-12-26, 12:35
Właśnie taki obrazek mam przed oczami, gdy Cejrowski zachwala jacy dzikusi są pragmatyczni, a Zachód jak durny ze swoimi normami. Czym innym przesada z biurokracją, a czym innym dzicz.

michalek6911

2017-12-26, 13:21
pie**olicie kocopoły o tym sanepidzie. teraz jest tak ze sanepid sie zapowiada z wizytą i moim zdaniem to jest kretyński przepis ponieważ knajpy, salony kosmetyczne itp. przygotowywują się na ten dzień zeby wszystko było na top top, a na co dzien jest syf z gilem. Zółtaczka, HCV, Hiv i wszystko inne co możliwe. Wynika to z biedy bo tak: za środki czystości trzeba placic, za paczki sterylne trzeba placic, za rękawiczki trzeba placic i tak dalej a przedsiębiorca ma wyj***ne bo woli zaoszczędzić i przygotować się tylko na ten dzień kiedy będzie zapowiedzaina kontrola. No a pracownikom, że sie nie chce to inna sprawa. Nie mówię, że wszyscy tak robią bo znam przedsiębiorców którzy mają knajpy i są to porządni ludzie, dobrze wychowani i nie chcą żeby ich klienci sie zarażali syfem. A swoją drogą sanepid wysyła pisma do przychodni i szpitali, że zółtaczka typu A teraz szaleje więc myć łapy i jeszcze raz myć łapy.

~Velture

2017-12-26, 17:21
Cytat:

Zółtaczka, HCV,


Kartofle i ziemniaki...

Rmm

2017-12-26, 18:30
Siedzę w gastro od kilku lat i powiem tylko tyle.. im droższe miejsce tym gorzej..

~Velture

2017-12-27, 03:07
Rmm napisał/a:

Siedzę w gastro od kilku lat i powiem tylko tyle.. im droższe miejsce tym gorzej..


To ty chyba na oczy nie widziałeś zaplecza kuchennego w chińskiej/tajskiej budzie :wyj***ne:

RoboCat

2017-12-27, 06:44
Sanepid jak ogladal to najpierw plakal a potem poszedl do lekarza od szyi...