18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Służącemu puszczają nerwy

sereja3 • 2019-08-06, 07:54
i wyżywa się na nauczycielu




Moim zdaniem powinien to zobaczyć każdy, by wiedzieć kogo nie przyjmować nawet do najgorszej pracy. Niech szuka żarcia po śmietnikach i liże dupe menelom.

nowynick

2019-08-06, 08:13
gościowi nerwy puściły, a "sp***alaj k***o" rzucił do jakiegoś drącego łacha kumpla, a powód?

"A ponieważ nie ma sprawdzenia jest dwa z minusem..." No k***a typowa polska szkoła. Zrobił dobrze zadanie a każą go za jakieś pierdoły. Zawsze miałem tak samo, wynik ok., ale metoda nie ta. Do dziś pamiętam jak w średniej do babki od fizyki poszedłem z kartkówką gdzie miałem prawidłowy wynik ale "nie zastosowałem właściwego wzoru". W piździe miałem wzór (nie znałem :P ), ale to był taki banał, że policzyłem z proporcji. Zmieniła mi z 3- na 3+, wtedy też we mnie pękło i nie jak ten publicznie ale po lekcji poszedłem powiedzieć jej co właśnie zrobiła... O dziwo dotarło, później relacje z nią miałem bardzo dobre nawet po ukończeniu szkoły.

Jak tu k***a mamy mieć odkrywców, wynalazców, noblistów jak się każdemu narzuca jeden tok myślenia i ślepo jak koniowi z klapkami na oczach każe ciągnąć swój wóz prosto?

garota

2019-08-06, 08:30
@up

jak ty myślisz że ten gość ma szansę należeć do grona noblistów to lepiej się nie rozmnażaj. To jest jakieś ścierwo do utylizacji.


Respektuj

2019-08-06, 08:36
Panie wynalazco i odkrywco lepiej niech Pan swojego mózgu zacznie szukac. Wynalazca mu się marzy...

Hege

2019-08-06, 08:38
Można sprawę rozegrać na chłodno zamiast rzucać bluzgami jak ktoś kogo dopiero co od pługa oderwano.

Zazwyczaj za stekiem przekleństw kryje się osoba cierpiąca na SKP (czyt. syndrom krótkiego penisa).

nowynick

2019-08-06, 08:56
A sobie wieszajcie psy jak nie umiecie czytać ze zrozumieniem...

dudidudi

2019-08-06, 09:05
ch*j z tym patusem ktory i tak skonczy urzygany z brudną dupą pod Biedronką.
niektóre nauczycielki to k***y nie z tej ziemi. wynik twojego sprawdzianu czy oceny z odpowiedzi zalezy od tego czy poprzedniej nocy brała do japy, rozkladala nogi a moze ta pie**olona menopauza pokłóciła sie z mężem i nie ma dziś humorku.

Xaka

2019-08-06, 09:07
Patologia będzie patologią i takie zachowanie jest niedopuszczalne, gdziekolwiek by to nie było jak Seba nie umie się wysławiać to to łopaty albo na linę, jakby mu zabronić przeklinania to by się pewnie wcale nie odzywał. Wieśniak :-D

dudidudi napisał/a:

ch*j z tym patusem ktory i tak skonczy urzygany z brudną dupą pod Biedronką.
niektóre nauczycielki to k***y nie z tej ziemi. wynik twojego sprawdzianu czy oceny z odpowiedzi zalezy od tego czy poprzedniej nocy brała do japy, rozkladala nogi a moze ta pie**olona menopauza pokłóciła sie z mężem i nie ma dziś humorku.



Znalazł się nasz Seba z filmiku, brawa dla bohatera, gdyby nie on to byśmy nie mieli co oglądać

:-D

Sutowendlin

2019-08-06, 09:25
Jesteście debilami i pewnie nie wiele więcej osiągnęliście niż ten debil na filmie. Tak się właśnie kuje charakter, szkoła wam pokazuje, że jak się nie postaracie o własne to was w dupę życie będzie r*chać a wy jak ten debil spinacie się bo idiota zrobił za kogoś a laury zgarną kto inny. Typowo Polskie, robotnik zapie**ala a szef jeździ nowym BMW, widać kto będzie zapie**alał a kto będzie grzał skórzany fotelik. I to samo mu pokazała nauczycielka. Tyle w temacie a to, że gość właśnie zobaczył jak się zfrajerzył to ciśnie nauczycielce, ona jednak ma zbyt dużo lat na karku, żeby się spinać i po prostu klasycznie spuściła kurtynę milczenia nad debilem który skończy prawdopodobnie ku uciesze idiotów rodziców na filologi angielskiej.

Xaka

2019-08-06, 09:42
@up
To logiczne, że szef jeździ nowym BMW a robotnik pracuje na jego utrzymanie, po to jest robotnik. Tak jest na całym świecie nie tylko w Polsce. Jak ma być? Szef ma dawać za darmo i jeszcze w dupke pocałować bo przyszedł do roboty?

~Velture

2019-08-06, 10:16
Cytat:

a każą go


Moje oczy :roll:

lizak232

2019-08-06, 10:51
filcza -typowe spaczone myslenie chorej glowy wychowanej j w postkomunistycznym kraju w kazdym cywilizowanym kraju pracowanik tez jezdzi fajnym samochodem ja pracujac w norwegi mam auto za 150kola moj szef ma fure za niewiele wiecej ty poprostu chcesz ludzi wykorzystywac


Modrzew88

2019-08-06, 10:56
Jeżeli ktoś nie potrafi, nawet w emocjach, kulturalnie przekazać swojej opinii to jest zwykłym chamem. Kiedyś taki prostak nawet nie marzyłby o dostępie do edukacji na takim poziomie jaki jest teraz. Jeżeli ktoś jest na tyle niestabilny emocjonalnie, że nie potrafi poradzić sobie ze swoim gniewem w momencie, kiedy otrzymał złą ocenę to co dopiero w przyszłości, kiedy przyjdą prawdziwe, poważne problemy? Albo zacznie chlać albo ćpać. Skoro przerasta go dwójka w szkole to życie przerośnie go całkowicie. Nie wspominając już o zwykłej przyzwoitości, kulturze i szacunku dla starszych, które to cechy powinno wynieść się z domu. Gość z filmu to zwykły niewychowany odpad. Podejrzewam, że podobnie odzywa się do swojej matki przy obiedzie. Ale nie powinniśmy się dziwić skoro idolami nastolatków są insta-influencerzy, którzy jedzą psią kupę za lajki i wyświetlenia w internecie. Źle mi z tym, że codziennie muszę dzielić się powietrzem z tego typu nizinami umysłowymi.

petru23

2019-08-06, 11:23
Gdyby w mojej klasie był taki typ to od razu w oape by dostał czy to ode mnie czy od chłopaków. Ale ja to 83rocznik, konczylem szkole a nie cyrk.

r061071

2019-08-06, 12:30
up masz racje teraz w szkole patrioci wlaczą z nauczycielską zarazą ktora chce pinidzy a takiemu ch*jowi nic nie zrobisz bo zaro na milicje z madkom polecum