18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Służącemu puszczają nerwy

sereja3 • 2019-08-06, 07:54
i wyżywa się na nauczycielu




Moim zdaniem powinien to zobaczyć każdy, by wiedzieć kogo nie przyjmować nawet do najgorszej pracy. Niech szuka żarcia po śmietnikach i liże dupe menelom.

fi...........in

2019-08-06, 12:55
nowynick napisał/a:

Zrobił dobrze zadanie a każą go za jakieś pierdoły.



"Każą"? Naprawdę ?? Ja pie**olę ..... Wróć do szkoły wynalazco i odkrywco, bo ewidentnie orłem to Ty też nie byłeś, bez obrazy.

fdM

2019-08-06, 13:52
W gimnazjum miałem nauczycielkę, która mnie bardzo nie lubiła. Miałem słabe oceny z matematyki, dlatego, że wolałem poświęcać czas na inne uciechy zamiast nauki. Pewnego dnia postanowiłem się przygotować do sprawdzianu, wykułem materiał i dobrze rozwiązałem wszystkie zadania. Dostałem 3, bo "nauczycielka" stwierdziła, że nie mogłem tak dobrze napisać i na pewno ściągałem...

Gerwazy Waligóra

2019-08-06, 14:14
Patologia od przebywania w pato-kraju z patolami naokoło. Należy się bo przecież mi się należy.

Za moich szkolnych czasów za takie pyskowanie i zwroty byłby wylot ze szkoły. Cóż, pokolenie zjebów rośnie, mięso armatnie dla ruskich też się przyda, pieprzona patologia.

Byku35

2019-08-06, 14:22
i prawidłowo, umnie w szkole jak chodziłem to ona miała by gorzej

eruaknem

2019-08-06, 15:01
Za moich czasów dostałby przez plecy pięć razy metrową linijką i skończyłby z matką u dyrektora. Teraz to nauczyciel na większą szansę na wpie**ol.

Ork.Fajny

2019-08-06, 15:25
nowynick napisał/a:

[...] Zrobił dobrze zadanie a każą go za jakieś pierdoły. Zawsze miałem tak samo, wynik ok., ale metoda nie ta.
[...]
Jak tu k***a mamy mieć odkrywców, wynalazców, noblistów jak się każdemu narzuca jeden tok myślenia i ślepo jak koniowi z klapkami na oczach każe ciągnąć swój wóz prosto?



Rozumiem potępianie szablonowego myślenia, ale w twoim poście brakuje jasnego zaznaczenia że dobry wynik nie powinien oznaczać zaliczenia z automatu, tylko dobry wynik ma pochodzić z logicznego ciągu obliczeń. Dowolnym schematem, ale ma być w nim logiczny ciąg.
To nie jest taki trudne żeby napisać masę kretynizmów i na końcu napisać dobry wynik który ktoś komuś podpowiedział, albo dostać od kolegów dobry wynik i od tyłu rozpracować jakiś absurdalny ciąg obliczeń.

gumstg

2019-08-06, 15:32
petru23 napisał/a:

Gdyby w mojej klasie był taki typ to od razu w oape by dostał czy to ode mnie czy od chłopaków. Ale ja to 83rocznik, konczylem szkole a nie cyrk.



jestem 86. Fakt faktem pierwszy rocznik bylych gimnazjow, ale jak dzieciak tak sie odezwal do nauczyciela zaraz dostal przez leb. I to nie od nauczycielki ale tak jak mowisz od kogos z klasy badz nawet od dyrektorki (nikt nie widzial, nikt nie slyszal)

Laomedont

2019-08-06, 15:54
czyżby szkoła przy ul borowskiej ? xD

Go...........Fr

2019-08-06, 16:08
Cezary Pazura kiblował na ostatnim roku ponieważ nauczyciele chcieli mu się lepiej przyjrzeć. :amused: :niggasmile:

zbynekmaslanka

2019-08-06, 17:20
MAsakra. Zero szacunku do nauczyciela oraz nauczyciela do ucznia. Tego nauczyciela powinien ktoś wywalić (tutaj mocniejsze słowo) dyscyplinarnie . Moze to naturalna kolej rzeczy ze spoleczeństwo zorientowało się ze nie ma tam kogo szanować.

MadDave

2019-08-06, 21:23
nowynick napisał/a:


Jak tu k***a mamy mieć odkrywców, wynalazców, noblistów jak się każdemu narzuca jeden tok myślenia i ślepo jak koniowi z klapkami na oczach każe ciągnąć swój wóz prosto?


Jedyne co ten gość będzie odkrywać to nowe szybsze sposoby na zmywanie garów w Anglii na zmywaku. Typowe roszczeniowe szczenie bez szacunku do siebie, nauczyciela i otoczenia. Jedyny sposób żeby jego los związał się z nagrodą Nobla to bycie obiektem badawczym w rękach naukowców którzy w przeciwieństwie do niego znają lepsze sposoby na rozwiązywanie sporów poza robieniem z siebie idioty.

Oto wychodzi poj***ne nowe pokolenie. Wszystko ma być po ich myśli, wszystko musi być wytłumaczone a k***a wraz zrobią po swojemu i mają pretensję do całego świata że wyszło ch*jowo i jak to odkręcić, najlepiej przez kogoś bo im się nie chce.
Mam takich w pracy. Głośne to i wk***iające. Za 4k to on tutaj pracować nie będzie bo on ma aspiracje na 7 mimo że ich stanowisko istny lajcik a i tak ch*ja pracują. Projekty zawalone- przynajmniej wiadomo przez kogo, bo robił po swojemu. Terminy niedotrzymane bo "luzik jest czas" potem kończenie na ostatnią chwilę byle jak i ch*jowo. Skupić na pracy się nie potrafią . Ciągle tylko fejsik, fajeczka, bajerka. Plus tego jest taki że jak ja wychodzę z laboratorium o 17 to widzę ich spanikowane spojrzenia i obsrane miny tym faktem że znowu jest fuckup i muszą siedzieć do nocy zamiast zrobić co trzeba i po prostu wyjść jak człowiek.

niemamskarpet.

2019-08-06, 22:29
zawodówka jakaś ? budowlanka czy coś takiego ? Pani nauczycielka ewidentnie jest przyzwyczajona do takich akcji

nastuh

2019-08-07, 22:30
k***a ale smiec, chociaz u tej Pani ma pouczone juz.

pawianek85

2019-08-08, 11:51
Technikum Budowlane im prof. Stefana Bryły w Warszawie... 14 lat temu je ukończyłem ta nauczycielka mnie uczyła, naprawdę spoko kobieta. Z chęcią bym przyj***ł temu frajerowi.

garota

2019-08-08, 21:41
Sutowendlin napisał/a:

Jesteście debilami i pewnie nie wiele więcej osiągnęliście niż ten debil na filmie. Tak się właśnie kuje charakter, szkoła wam pokazuje, że jak się nie postaracie o własne to was w dupę życie będzie r*chać a wy jak ten debil spinacie się bo idiota zrobił za kogoś a laury zgarną kto inny. Typowo Polskie, robotnik zapie**ala a szef jeździ nowym BMW, widać kto będzie zapie**alał a kto będzie grzał skórzany fotelik. I to samo mu pokazała nauczycielka. Tyle w temacie a to, że gość właśnie zobaczył jak się zfrajerzył to ciśnie nauczycielce, ona jednak ma zbyt dużo lat na karku, żeby się spinać i po prostu klasycznie spuściła kurtynę milczenia nad debilem który skończy prawdopodobnie ku uciesze idiotów rodziców na filologi angielskiej.


Ahaha hahahah hahahahha, serio co? Ty tak na poważnie? Ciebie jedynie czeka fotelik w kiblu który będziesz musiał czyścić. No chyba że zostaniesz youtuberem albo prograczem.