18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słuszna sprawa. Potrzebne Wasze glosy.

riskone7 • 2017-09-19, 22:41
Sadole i Sadolki.

Potrzebna pomoc.

Bezczelnie skopiowane w całości z twarzoksiążki, bo jestem w pracy i na szybko chce to puścić w świat.
Jak wszyscy wiemy, Sadistic ma ogromną siłę w wspieraniu różnych konkursów piękności itp. Jednak tym razem rozchodzi się o głosy w ważniejsze sprawie niż dotychczas.

Do rzeczy...

"Uwaga! Prośba o wsparcie inicjatywy... Brytyjczycy, tak, tak Ci sami, którzy odmówili naszym żołnierzom udziału w Paradzie Zwycięstwa, bo Stalin stroszył wąsa, robią plebiscyt na pilota Spitfire, który ma być upamiętniony w muzeum.

W konkursie jest Polak, Franciszek Kornicki, odznaczony trzykrotnie Krzyżem Walecznych oraz Krzyżem Srebrnym Virtuti Militari. Ostatni żyjący polski pilot walczący w Bitwie o Anglię.

Przypomnijmy im, że "nigdy tak wielu, nie zawdzięczało tak wiele, tak niewielu".

Co robić?

1. Wchodzimy na podaną stronę
2. Znajdujemy zdjęcie Pana Franiszka
3. Klikamy głos

http://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/britons-raf-needs-have-say-vote-forthe-peoples-spitfire-pilot/

Pomóżcie upamiętnić polskiego bohatera.


Dla wszystkich pomocnych :wodka:

yebut

2017-09-20, 01:47
Hehehe wyjebią plebiscyt i już go nie powtórzą, nie myślicie że 100k (lub pewnie 200k pod koniec głosowania) oddane na polskiego pilota nie będzie wydawało się podejrzane?

józekdeluxe

2017-09-20, 01:52
101,1K. Na razie bezpieczna przewaga 99K nad Sir Douglasem Baderem :amused: Ale faktycznie żeby Angole nie uznali tego za atak hakerski. Najwyżej będziemy głosować jeszcze raz.

Loaloa

2017-09-20, 01:55
Jasne, napie**alajcie tysiące głosów tępi cebularze. Oni to zauważą i w mgnieniu oka unieważnią plebiscyt. Albo w najlepszym wypadku zignorują głosy z obcego IP.

P.S. Pan Kornicki niedawno rozj***ł telewizor ciskając weń mosiężną figurką. Zrobił to, bo się wk***ił, jak zobaczył ogolone na łyso bydło w tępymi ryjami udające "polskich patriotów"

feler93

2017-09-20, 02:47
Przepaść konkretna 102 k do 2 k :)

zeto88

2017-09-20, 06:11
105 do 2. Jest moc :)

Smokw

2017-09-20, 06:59
Hmmm przed chwilą zagłosowałem i jest 1 głos. Przestańcie napie**alać. Jeden człowiek jeden głos. Typowi Janusze bez kombinowania i oszukiwania nic nie osìągną.

RELAX

2017-09-20, 07:31
110 :) Napieramy

Arathnmor

2017-09-20, 07:42
Jedyny z listy który jeszcze sie trzyma na tym padole.

SpeedyG

2017-09-20, 08:10
Raczej plebiscyt na największego frajera, który zginął za obcy kraj. k***a Polacy podczas II WŚ byli mięsem armatnim czy to w armii radzieckiej czy reszty aliantów. Zawsze wykorzystywanie do najcięższych bojów i ponosili największe straty. Nie chce mi się szukać, bo było kilka przykładów z samej Francji ale podam Włochy- Monte Cassino.
Cieszymy się, że Polacy to tacy bohaterzy, ale prawda była taka że nie poszedłby tam żaden Amerykanin, Francuz, Anglik więc wysłali Polaczków na pewną śmierć.
Nie mówiąc o taktyce ruskiej, posyłając całe polskie oddziały na śmierć w atakach pozorowanych, bo główna armia atakowała w zupełnie innym miejscu a Polacy ginęli aby tylko odwrócić uwagę Niemców.

LongDistanceTrip

2017-09-20, 08:36
Do listy kandydatów musieli wrzucić kobietę i murzyna. No musieli k***a.

nowynick

2017-09-20, 08:43
118 300 :D

nr dwa 2300, jest moc :piwo:

Widzę murzyna dali, tylko dlatego,że był czarny i spotkał się z rasizmem (no i dał się ubić)... :homer:

józekdeluxe

2017-09-20, 09:12
Taki sobie plebiscyt, a ile lewackiego ścierwa strzępi gruczoły jadowe

Noside

2017-09-20, 09:22
Te no, który tam naj***ł 125 tysięcy głosów?
Następny ma tylko 2.5 tysi.
Oby brytole byli tak samo tępi, jak podczas wpuszczania do kraju nożowników, bo dla mnie, średnio rozgarniętego peona, to troszkę przesada.

Krak

2017-09-20, 09:33
Zagłosowałem na rodaka ale tak się zastanawiam czy tym angielskim członkom i imię ich wdzięczności i zachowań nie powinniśmy dać takiego bohatera ;)