18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Słupsk - miasto tolerancji

madufo • 2022-01-20, 15:53
Pani chyba ma problem z pojęciem rasizmu :)


r061071

2022-01-20, 16:00
ja pie**ole czarna ameba , ano można tak porównywać ponieważ pani Bożenka z gminy ma czarnego bachora z murzynem
:krejzi:

adrianthc

2022-01-20, 16:03
Tępa ale konkretna baba. Czarnych to murzyn a nie jakiś Afroamerykanin.

pazuzu

2022-01-20, 16:23
Jakim trzeba być zjebem żeby oceniać mema. Przecież ten mem uścisku Weathersa i Schwarzeneggera z predatora jest często wykorzystany i nikt tam nie dopatruje się koloru skóry

Halman

2022-01-20, 16:35
a ja się tam babkę rozumiem, przykładowo reklamy w TV; w co drugiej murzyn, czy ja k***a w afryce mieszkam?

Radsey

2022-01-20, 16:38
ch*j z murzynami ale tempa dzida i tak jest

sikorski

2022-01-20, 16:53
adrianthc napisał/a:

Tępa ale konkretna baba. Czarnych to murzyn a nie jakiś Afroamerykanin.





r061071 napisał/a:

ja pie**ole czarna ameba , ano można tak porównywać ponieważ pani Bożenka z gminy ma czarnego bachora z murzynem



pie**olocie. Wlasnie ze zajebista baba! Nikt niechcialby byc porownywany do murzynow.
HWD tym rasistom z miasta Slupsk

czerniawski1

2022-01-20, 16:59
nie no rzeczowo :D . Piwko dla babki!!!

Tryper

2022-01-20, 17:03
Fajny milf jakby nie patrzeć. W dodatku pewna siebie.

janlew

2022-01-20, 17:21
Co wy pie**olicie, mądra kobieta i równa babka, do tego pani strażak! Parę lat mniej i bym się zakochał chyba
...a w ogóle to ma racje, to całe wstawianie dindusów wszędzie, to jawny antybiały rasizm

ra0mir

2022-01-20, 17:22
Zajebiste :)

kawior2007

2022-01-20, 17:44
Teatrzyk dla gojów

Kuleczka

2022-01-20, 17:50
janlew napisał/a:

Co wy pie**olicie, mądra kobieta i równa babka, do tego pani strażak! Parę lat mniej i bym się zakochał chyba
...a w ogóle to ma racje, to całe wstawianie dindusów wszędzie, to jawny antybiały rasizm



Nie noo nie powiedziałabym że to antybialy rasizm tylko działanie mające na celu "równanie ras" w oczach ludzi

Ale domyślam się że to był żart :D A pani strażak jako nieświadoma swojego rasizmu rasistka została urażona :D

svenio

2022-01-20, 18:20
Jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak równanie ras dla muzułmanów zawsze , będziemy niewiernymi a największym ich marzeniem to zbiorowy behead i zbiorowy sylwester jak w kolonii Dla afrykańczyków będziemy białasami dla latynosów gringos a dla żydów gojami Więc co wyznanie czy rasa to inne obraźliwe określenia na białasów
Na siłę zachód stara się być teraz cool bo setki lat gwałcili , mordowali y rabowali w koloniach to teraz zbierają karmę my nie musimy bo nikogo nie okradalismy jak wester union ani nie zniewalaliśmy, więc mamy prawo być po prostu sobą

Kuleczka

2022-01-20, 18:28
svenio napisał/a:

Jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak równanie ras dla muzułmanów zawsze , będziemy niewiernymi a największym ich marzeniem to zbiorowy behead i zbiorowy sylwester jak w kolonii Dla afrykańczyków będziemy białasami dla latynosów gringos a dla żydów gojami Więc co wyznanie czy rasa to inne obraźliwe określenia na białasów
Na siłę zachód stara się być teraz cool bo setki lat gwałcili , mordowali y rabowali w koloniach to teraz zbierają karmę my nie musimy bo nikogo nie okradalismy jak wester union ani nie zniewalaliśmy, więc mamy prawo być po prostu sobą



No dokładnie, dlatego naprawdę nie wiem skąd w Polakach biorą się te szlachetne na siłę obronne pobudki względem czarnych xD podłapują modę jak wyprani z mózgu i ją rozpowszechniają