18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słucham ciebie

~Velture • 2018-02-01, 09:13
Biały postanowił wykorzystać taktykę stosowaną przez murzynów :mrgreen:


Loaloa

2018-02-01, 15:08
Widać po komentarzach, że w kraju gnijącej cebuli takie agresywne zachowania znajdują uznanie. No, ale czemu się tu dziwić? Wczoraj w Krakowie polscy patrioci zaszlachtowali kolesia maczetą.

kamleokamelei

2018-02-01, 15:52
Na początku biały mówi żeby go zostawił ,a czarnemu się zebrało na wywody.

Arles.

2018-02-01, 18:16
@loaloa nie patrioci bo prawdziwy patriota ma rozum. Jak już to socjalistyczni kibole, dzieci ludzi pierdzących "za komuny było lepiej"

Catar

2018-02-01, 18:40
czarny dostał tu dosłownie za 'rasizm"

barni123pl

2018-02-01, 19:14
mu zaj***l z partyzanta

niemamskarpet.

2018-02-01, 21:28
obawiam się że takie zagrania często kończą się śmiercią....

hugo283

2018-02-01, 21:28
Koszulka Lonsdale zobowiązuje ;D

ktociewalil

2018-02-01, 23:28
Jak ktos cie zaczepia i jebnie ci znienacka to wtedy jest sucker punch ,ale jesli ktos do ciebie podchodzi i mozesz sie spodziewac ze ci jebnie to trza reagowac od razu i pierwszemu wyprowadzic cios zanim samemu sie oberwie...To o jakim partyzancie mowa...??Stoisz i czekasz az gosciu zlamie ci szczeke albo usadzi na wozku jednym hitem zeby pokazac jakim sie jest hmmm "wporzadku gosciem"???

nano50

2018-02-02, 00:02
ktociewalil napisał/a:

Jak ktos cie zaczepia i jebnie ci znienacka to wtedy jest sucker punch ,ale jesli ktos do ciebie podchodzi i mozesz sie spodziewac ze ci jebnie to trza reagowac od razu i pierwszemu wyprowadzic cios zanim samemu sie oberwie...To o jakim partyzancie mowa...??Stoisz i czekasz az gosciu zlamie ci szczeke albo usadzi na wozku jednym hitem zeby pokazac jakim sie jest hmmm "wporzadku gosciem"???



Oczywiście. Lepiej z zaskoczenia wyj***ć łokcia gościowi, który przeprowadza z Tobą cywilizowaną wymianę zdań. No ja pie**olę. :samoboj:

Argeusz

2018-02-02, 01:04
nano50 napisał/a:



Oczywiście. Lepiej z zaskoczenia wyj***ć łokcia gościowi, który przeprowadza z Tobą cywilizowaną wymianę zdań. No ja pie**olę. :samoboj:



No cywilizowana w ch*j, biały chce przejść w spokoju a murzyn go zatrzymuje i coś pie**oli. Biały nie mógł okazać strachu czy słabości w takim towarzystwie, zachował się jak należy.

krakowiak69

2018-02-02, 13:15
hugo283 napisał/a:

Koszulka Lonsdale zobowiązuje ;D




Dokładnie, ostatnio widziałem gdzieś wariacje z napisem LoNSDAPle, pasowała by jeszcze bardziej.

nano50

2018-02-02, 14:29
Argeusz napisał/a:



No cywilizowana w ch*j, biały chce przejść w spokoju a murzyn go zatrzymuje i coś pie**oli. Biały nie mógł okazać strachu czy słabości w takim towarzystwie, zachował się jak należy.



Nie znamy kontekstu. A co, jeżeli na przykład chciał jechać samochodem do domu?
Wyobraź sobie, że jakiś gość na imprezie przepycha się, bo jest pan i władca i chce jechać pijany samochodem do domu. Podchodzisz i mówisz: "Zastanów się, a jak kogoś zabijesz? Czegoś nie zauważysz?", a gość Ci jeb z niespodziewanego łokcia i posyła Cię do szpitala na miesiąc.

Nie chciałbym, żeby tak wyglądała nasza cywilizacja i codzienne życie, więc takie zachowania powinno się piętnować.
Wiem, że przytoczyłem skrajny scenariusz i z filmiku ch*ja wiadomo co tam się wcześniej działo, ale możliwości jest dużo.

allmaciejd

2018-02-11, 10:37
Prawda jest taka, że murzyn bezczelnie oczekiwał, że biały będzie go słuchał, pada nawet stwierdzenie u białego ,, I'm listen you ,, a jak starie przysłowie mówi: co ma czarny białego?? SŁUCHAĆ! Biały nie wytrzymał tego werbalnego ataku, tego ciśnienia i w końcu przystąpił do obrony :mrgreen: