18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślub.

Kaprys • 2016-03-23, 19:02
Ślub szefa mafii z jego "Karyną".
Po ceremonii, jego brat odruchowo i z wrodzonej ostrożności zlikwidował świadków.















Amen.

lokalnywatażka

2016-03-24, 00:43
Nie ma filmu, nie ma komentarzy...?
Aaa, napiszę coś.
Niech się coś dzieje..

darkmord

2016-03-24, 00:48
Film porywający a fabuła sama w sobie jest zajebista.

knight75

2016-03-24, 00:51
Ja już oglądam pół godziny i jestem w szoku jaka masakra :shock:

WeedLover

2016-03-24, 08:32
No a gdzie jest film czy link?

golind

2016-03-24, 08:41
A ja k***a odświeżam przeglądarkę po pięć razy i się wk***iam, że znowu internet się zj***ł i nie chce załadować filmu, a tu po prostu Kaprys wj***ł ch*jowy żart z zbędną przerwą jak na film.

Krak

2016-03-24, 09:48
Lepiej by zabrzmiało:
Co robi brat mafijnego pana młodego po ślubie z Karyną?

SpeedyG

2016-03-24, 10:42
Zj***łeś dobry żart, a poza tym to już mnie wnerwia te wykopowe podchodzenie do innych ludzi.
Mam kolegę, który jest wykopowiczem z krwi i kości i kolesiowi wkręciło się jakieś drzewo genealogiczne z wykopu. Dla niego każdy niemowlak to gówniak, koleś w dresach to sebix, młoda dziewczynka to jessica, itp.
Raz gdyby nie ja to dostałby porządny wpie**ol od kolesia na ulicy i teraz mam żal, że mu pomogłem bo może by zmądrzał. Sytuacja wyglądała tak, że szła sobie para na ulicy, laska wyglądała trochę na tapeciarę (mi się podobała), a koleś miał porządną kurtkę i dres ( może ćwiczył na siłce). Mój kolega idiota popatrzył się im w twarze, kiedy przechodzili obok nas i zaśmiał się ironicznie. Koleś chciał go bić, ale ja wkroczyłem i się spękał, pokrzyczał coś tylko.
Gdy zapytałem się kolegi o co chodzi, bo nie miałem bladego pojęcia to powiedział mi coś w stylu "hahaha idealna karyna i hahahah" .Gdybym mógł cofnąć czas to bym mu nie pomógł, niech płaci za głupotę.

białywęgorz

2016-03-24, 10:56
To ja znałem wersję inną:

Czemu na Sycylii nie lubią świadków Jehowy?
Bo nie lubią żadnych świadków.

I jak widać to ten sam kawał tylko zawsze w dziesiątkach różnych wersji.

Kaprys

2016-03-24, 19:49
Szanowni "bóldupowce" > śpieszę poinformować, że mnie również wk***ia nazywanie "sebix", "karyna" itd. dlatego też ubrałem to w apostrof. natomiast @golind no k***a się udało, przynajmniej jednego łosia strolowałem, aż sobie szampana otworzę ,P

@SpeedyG zaraz tam zj***łem. Wyczytałem z Angory przy stoisku, i nieco poprawiłem, bo tamten żarcik miał potencjał jak rozładowany akumulator. Tzw. poprawność polityczna.