18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowaczka spaliła koran

ni...........na • 2016-12-27, 01:36
Młoda kobieta dostawała pogróżki od muzułmanów w związku z jej społeczną działalnością, która polega na uświadamianiu społeczeństwa o niebezpieczeństwach płynących ze strony radykalnego islamu. W ramach protestu spaliła koran.
W pewnym sensie jest to związane z tym, że kilka tygodni temu słowacki parlament przyjął ustawę, według której islam nie jest już religią uznawana przez państwo. Według nowego prawa, religia by być uznana oficjalnie przez państwo musi posiadać co najmniej 50 tysięcy wyznawców (do tej pory było to 20 tysięcy).
Skoro nie można mówić o religii, to nie można też obrazić uczuć religijnych 8-)

Rwanie koranu: 4:00
Rozpalenie ogniska: 8:25

dzorczKlunej

2016-12-27, 10:56
@nowynick dla nich ta gówniana książka jest warta więcej niż ludzkie życie. Jak ktoś robi coś co może wk***ić ciapatych to ma moją aprobatę.

Vendetti

2016-12-27, 11:02
Słowacja to nie bliski wschód - to, że spaliła koran, jeszcze nie znaczy, że coś Jej się z tego tytułu przytrafi, także wyluzujcie z tym czekaniem na jej występ na Hardzie. ;)

nowynick

2016-12-27, 11:04
dzorczKlunej napisał/a:

@nowynick dla nich ta gówniana książka jest warta więcej niż ludzkie życie.



Czekaj sprawdzam... koran, allegro...100 zł :shock:

czyli mają rację, to znacznie więcej warte niż życie terrorysty...

Ma...........ke

2016-12-27, 11:55
Poza tym że spaliła kozią książeczkę dla dzieci to ma nieźle nasrane we łbie. Po takiej akcji chyba każdy rozumie dlaczego Czesi woleli się odłączyć od Słowacji.

SirMajkel

2016-12-27, 12:35
w 0:49 widać kawałek gołego uda, więc sadolska gimbaza może zacząć rzucać te swoje "r*chałbym".

19alko94

2016-12-27, 13:23
no to już niedługo filmik z obcinania głowy na hardzie będzie :D !

Nizaryta1

2016-12-27, 18:27
Nie uznają isramu za religię? jedziem tam! a nie bo jest tam ich 20 tysięcy, chociaż u nas pewnie więcej ale Słowacja jest mniejsza więc na mniejszej przestrzeni są.

sezamkowyRozpierdol

2016-12-27, 18:56
Pogróżki?
Wysrają się :lol:
To takie same sp***oliny, jak te wszystkie napinacze religijne, "obrońcy moralności" pod różnymi konkursami czy mistrzostwami w szkalowaniu papieża :lol:

c3j35tb3

2016-12-27, 20:08
Igra ze śmiercią. Przecież nie wolno dolewać podpałki do ognia...

Loaloa

2016-12-27, 21:13
Dopadną ją, zerżną, a potem upie**olą łeb i tyle będzie z jej kozaczenia.

Co do słowackiej poprawki prawa, czekam na przegrane przez Słowację procesy o dyskryminację z powodów religijnych.

dzorczKlunej

2016-12-28, 17:51
nowynick napisał/a:



Czekaj sprawdzam... koran, allegro...100 zł :shock:

czyli mają rację, to znacznie więcej warte niż życie terrorysty...



Napisałem LUDZKIE. Te ciapate śmieci nie zasługują nawet na to, żeby na nich naszczać.

b0r000

2016-12-29, 00:37
Na południu coraz mądrzejsi ci nasi sąsiedzi
Czesi zezwalaja na broń pół automatyczną
Słowacy nie uznają islamu
Nie wiem jak wy ale ja widzę dwa bardzo bliskie kraje gdzie można sp***alać jak by co (po za tym rozważałem Kanade i Japonię ktoś coś wie jak tam się przedstawiq sytuacja ciapatych?)

wsza104

2016-12-30, 01:21
wolałbym się tam nawpie**alać wieprzowiny i nasrać na to :kawa:

Ma...........ke

2016-12-31, 11:37
b0r000 napisał/a:

Na południu coraz mądrzejsi ci nasi sąsiedzi
Czesi zezwalaja na broń pół automatyczną
Słowacy nie uznają islamu
Nie wiem jak wy ale ja widzę dwa bardzo bliskie kraje gdzie można sp***alać jak by co (po za tym rozważałem Kanade i Japonię ktoś coś wie jak tam się przedstawiq sytuacja ciapatych?)



Przykro mi to pisać ale w Kanadzie siedzi pełno syfu ten kraj jest niemal wyludniony jak na swoją powierzchnię i trzyma się dzięki temu że przyjechało mase c**actwa hindusów polaków czechów i tych biedniejszych narodowości. Niestety to jest tygiel kulturowy jak chcesz żyć tam normalnie to znajdziesz jakieś małe białe miasteczko pośrodku niczego gdzie będziesz mógł pracować w jakimś tartaku albo kopalni.
Japonia słyszałem że ogromne przeludnienie japończycy są poj***ni wszędzie drogo w ch*j więc jak nie masz tam pracy to się szybko wysrasz z oszczędnośći. Poza tym mit że tam ciapaków nie akceptują dopowiem oni tam nie akceptują nikogo poza japończykami obywatelstwo dostać to musi być cud z jasnego nieba nie pchaj się do kitajców.