18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowacy się zorientowali

nowynick • 2017-04-18, 12:08


Wy nie petru, bo to mozgovo porażku!

longlong7

2017-04-18, 12:10
Widać że petru jet dopisane, co nie zmienia faktu

pazuzu

2017-04-18, 12:11
Wole Petru niż Kaczku :)

~Velture

2017-04-18, 12:18
@up
To jak pisanie, że wolisz utonięcie niż spłonięcie.

janlew

2017-04-18, 12:25
pazuzu napisał/a:

Wole Petru niż Kaczku :)


Chciałbyś żeby piesek banksterów i różnych podobnych Sorosów, sprowadzał tu imigrantów i wprowadzał unijny homobolszewizm? Świetny wybór! ...ale nie łatwiej zamieszkać w Marsylii, Sztokholmie czy Paryżu?

pazuzu

2017-04-18, 12:44
janlew napisał/a:


Chciałbyś żeby piesek banksterów i różnych podobnych Sorosów, sprowadzał tu imigrantów i wprowadzał unijny homobolszewizm? Świetny wybór! ...ale nie łatwiej zamieszkać w Marsylii, Sztokholmie czy Paryżu?



Ty tak serio ???
banksterzy,sorosy,imigranci homobolszewicy ja pie**ole jeszcze tylko o żydach, satanistach i rowerzystach wege nic nie wspomniałeś :)


janlew

2017-04-18, 14:16
pazuzu napisał/a:

Ty tak serio ??? banksterzy,sorosy,imigranci homobolszewicy ja pie**ole jeszcze tylko o żydach, satanistach i rowerzystach wege nic nie wspomniałeś :)


No sorry ale nie jest żadną tajemnicom że w komisjach i władzach UE siedzą jawni bolszewicy, marksiści i trockiści. Na zachodzie w ogóle się z tym nie kryją. To u nas jest to zakazane ustawowo, w Holandii Lenin wychodzi na znaczkach, wystarczy więc poczytać.
A co do Petru to nie jest prawdą że nawet politycy PO mówią o Petru "rumun balcerowicza"?
Nie jest prawdą że jest on twarzą KODu?
Nie jest prawdą że Petru pracował już dla Banku Światowego(World Bank), IMF (wyciek z WikiLeaks), Bank BPH – tak, ten sam, który był zamieszany w słynną w latach 1990. aferę FOZZ jako Bank Handlowy?
Nie jest prawdą że promującą KOD i Petru, Agorę, kupił i sponsoruje Soros? (To samo z fundacją Batorego)?
....sorry ale jak Petru nie jest na bansterskiej smyczy to ja nie wiem kto jest.

Nikczemny_Płód

2017-04-18, 15:36
@pazuzu

Dobrze się czujesz?

Pytam serio, bo nie wie mczy trolling czy coś innego ;)

pazuzu

2017-04-18, 15:49
Nikczemny_Płód napisał/a:

@pazuzu

Dobrze się czujesz?

Pytam serio, bo nie wie mczy trolling czy coś innego ;)



Nie jestem fanem petru ale jak mam wybrać to wole jego niż kaczyńskiego

czarnykun

2017-04-18, 16:24
A ja Wam życzę tego zeby was było stać na to zeby jebac polityke. Janlew nie bedzie mial z kim wdawac sie w dyskusje i moze stad sp***oli.

ePeeL

2017-04-18, 16:53
@janlew

No Petru jest ch*jowy. Kaczka też. Rozj***ło to Twój prawicowy mózg? Czy świat dla Ciebie jest czarno-biały trollu jeden? Czy jeśli w Twoim zj***nym mniemaniu nie lubię Kaczyńskiego to automatycznie uwielbiam Petru? To jest w Twoim małym prawicowym mózgu? :D Swoją drogą wyzywanie tych cieciów z władz i komisji UE od żydów i komunistów w momencie, kiedy cały nas rząd jest postkomunistycznym ścierwem pomieszanym z żydowskim gównem jest conajmniej nie na miejscu.

janlew

2017-04-18, 17:38
ePeeL napisał/a:

@janlew
No Petru jest ch*jowy. Kaczka też. Rozj***ło to Twój prawicowy mózg? Czy świat dla Ciebie jest czarno-biały trollu jeden? Czy jeśli w Twoim zj***nym mniemaniu nie lubię Kaczyńskiego to automatycznie uwielbiam Petru? To jest w Twoim małym prawicowym mózgu? :D Swoją drogą wyzywanie tych cieciów z władz i komisji UE od żydów i komunistów w momencie, kiedy cały nas rząd jest postkomunistycznym ścierwem pomieszanym z żydowskim gównem jest conajmniej nie na miejscu.



Odłamek postkomuny w PISie, jest wprost proporcjonalny do liczby patriotów w Nowoczesnej i PO. Mały procent, inaczej by SB-kom synekur nie odbierali. Zresztą sorry ale zatrzymanie islamizacji i wyprzedaży ziemi Niemcom, to dla mnie kwestie podstawowe.
Inna sprawa że na sanacje z PISu nie głosuje, ale trzeba być stuleją umysłową żeby zamiast tego wybrać a nawet porównać do nich kogoś z "obozu zdrady narodowej", czy to folksdojczy z PO, czy palikociarzy z Nowoczesnej.
PS. Co do żydów, to mi nie przeszkadzają. Ja nie lubię jedynie trzech grup:
- międzynarodówki bankierskiej,
- ekipy od przemysłu holokaustu,
- żydokomuny,
Ludzi jak np. Norman Finkelstein, Hannah Arendt bardzo cenię.

eruaknem

2017-04-18, 18:02
Kiedyś jak kradli, to robiili to w rękawiczkach. Teraz kradną patrząc ci w oczy, z uśmiechem na twarzy mówiąc do tego "i tak gówno mi zrobisz".

Kosmodysk

2017-04-18, 18:33
Dlaczego jeszcze nie mam mema z kobieta wpie**ala popcorn?

ePeeL

2017-04-18, 23:15
janlew napisał/a:



Odłamek postkomuny w PISie, jest wprost proporcjonalny do liczby patriotów w Nowoczesnej i PO.



Gościu... W PiS'ie jest tych kurew jak mrówków, tyle że są to kryptoczerwone sk***ysyny. Właściwie to cała scena polityczna w dzisiejszych czasach to w 90% komuchy. Nie unikniemy tego, bo po prostu nie pozwalają nam na to czasy. Obudz się i zacznij patrzeć na swój obóz polityczny również, a nie tylko na wrogie. A co do islamizacji... Nawet jakby tu przyszli to by stąd sp***olili ze względu na brak perspektyw w tym kraju, ch*jowy zasiłek i na dodatek patologię i ksenofobię czającą się na każdym kroku.