18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słoneczko chyba oślepiło

Jesse.Pinkman • 2021-10-30, 11:44
Pieszy też mógł zachować się rozważniej. Bryansk, Rosja.

Mzimu

2021-10-30, 11:47
słoneczko tak w sekundę zza chmurki nie wyszło. Jak ktoś nie widzi, to nie zapie**ala, bo inaczej...

jimiq

2021-10-30, 11:58
Słoneczko zza pleców ale SMS oslepil

Patriota93

2021-10-30, 12:36
jak mnie niezmiernie wk***iaja te swiete krowy, nie poczeka ch*j, az samochod sie zatrzyma, tylko sie wpie**ala na przejscie, to teraz ma debil, pierszenstwo na ostry dyzur. zal tylko kierowcy przez imbecyla.

Wepss

2021-10-30, 13:42
Patriota93 napisał/a:

jak mnie niezmiernie wk***iaja te swiete krowy, nie poczeka ch*j, az samochod sie zatrzyma, tylko sie wpie**ala na przejscie, to teraz ma debil, pierszenstwo na ostry dyzur. zal tylko kierowcy przez imbecyla.



Kierowca powinien dostać wpie**ol za nie zwolnienie przed przejściem. To jest k***a plaga. U nas nikt nie przepuści, j***ne wieśniaki. A prawda jest taka, że jak się zbliża pedał do przejścia to już powinien zwolnić.

dżonyłojlker

2021-10-30, 18:19
Wepss napisał/a:

prawda jest taka, że jak się zbliża pedał do przejścia to już powinien zwolnić



Nie tylko zwolnić, powinien się pedał zatrzymać i czekać aż będzie wolne, a nie wpie**ala się k***a na ślepo pod koła.

mdamlmodikwa

2021-10-31, 08:40
Wepss napisał/a:

Kierowca powinien dostać wpie**ol za nie zwolnienie przed przejściem. To jest k***a plaga. U nas nikt nie przepuści, j***ne wieśniaki. A prawda jest taka, że jak się zbliża pedał do przejścia to już powinien zwolnić.



Myślę, że gdyby przejścia były logicznie rozstawione, a nie naj***ne w każdym możliwym miejscu to i faktycznie byś zwalniał przed każdym. Nie wyobrażam sobie zwalniać przed każdym kiedy na kilkometrze drogi potrafi być ich kilkanaście.

darayavahus

2021-10-31, 08:43
Baby i komórkowcy mają mniej więcej tyle samo instynktu na pasach. To j***ne bydło ryje się pod jadący samochód zupełnie bezrozumnie. Raz widziałem k***e starą, co szła przez pasy nawet nie patrząc, podczas gdy na drodze była szklanka. Typ żeby k***e ominąć musiał wjechać na chodnik, hamując. Jeszcze się pruchno rzucało z nerwami.

35i

2021-10-31, 09:22
darayavahus napisał/a:

Baby i komórkowcy mają mniej więcej tyle samo instynktu na pasach. To j***ne bydło ryje się pod jadący samochód zupełnie bezrozumnie. Raz widziałem k***e starą, co szła przez pasy nawet nie patrząc, podczas gdy na drodze była szklanka. Typ żeby k***e ominąć musiał wjechać na chodnik, hamując. Jeszcze się pruchno rzucało z nerwami.



Nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Tak zapewne powie pierwszy lepszy policjant.