18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

słoik

SuchyHarry • 2023-02-22, 18:34
Przychodzi gość do baru i widzi słoik po ogórkach wypchany pięćdziesiątkami aż pod samo wieczko. Zadziwiony pyta barmana, o co chodzi z tym słoikiem. Barman na to:
- Wrzuć tam 50 zł, a się dowiesz.
Gościu z początku wyśmiał barmana, no bo jak to? Tak bez niczego ot tak sobie ma pozbyć się pięciu dych?? Ale z drugiej strony zaintrygowała go tajemnica słoika wypchanego po brzegi banknotami z wizerunkiem Kazimierza Wielkiego, a w sumie pięć dych - ni to dużo, ni to mało, więc wrzucił kolejny nominał do puli, która już znajdowała się w słoiku.
Barman na to:
- Słoik może być twój, ale musisz wykonać trzy zadania. Po pierwsze: musisz wyłoić całą butelkę tequili z pieprzem na raz i to bez mrugnięcia okiem. Po drugie: musisz wejść na sąsiednie podwórko, gdzie przy budzie jest przykuty pitbull z bolącym zębem. Masz wyrwać mu ten ząb gołymi rękami. I na koniec: musisz przerżnąć zdrowo 80-letnią babcię z zaplecza, która nigdy z nikim tego nie robiła...
Facet jak to usłyszał, to pożałował że wrzucił te 50 zł, bo w sumie miałby za to kilka browarów... Zamówił jednak dwa piwa i odszedł od lady. Wracał do lady jeszcze kilka razy. I gdy tak wysączył już dziesiąty browar, podbija do barmana i prosi o całą flachę tequili. Wydrenował ją na raz, po czym idzie uporać się z pitbullem. Wszyscy w barze po chwili słyszą wrzaski, krzyki, piski, ujadanie psa i nagle zapada grobowa cisza. Wszyscy myślą, że gość już nie żyje, gdy ten nagle wpada do baru:
-To gdzie ta stara baba co ją ząb boli?

:gilotyna:

Heliar

2023-02-22, 18:43
To jest część autobiografii? :-/

petru23

2023-02-22, 18:50
Nam inną historię o słoiku,ale nie mogę filmu znaleźć... :mrgreen:

Geraldinio

2023-02-22, 19:51
Dowcip stary jak świat. w oryginale było: Polak Rusek i Niemiec trafili do piekła. Uwolniony miał zostać ten, który przeżyje 3 próby: Przejść przez most pod ostrzałem, podać łapę niedźwiedziowi w jaskini i wyr*chać starą indiankę w górach.
Rusek przeszedł przez most, wszedł do jaskini, szamotanina, krzyki, jęki... wychodzi cały poharatany i się pyta: to gdzie ta indianka, której miałem podać łapę?

zdrowoyebne

2023-02-22, 20:04
petru23 napisał/a:

Nam inną historię o słoiku,ale nie mogę filmu znaleźć...



one man one jair

Alonso

2023-02-22, 20:11
Babą okazał się być SuchyHarry .
Piwo za materiał własny.

Juzwa

2023-02-22, 20:16
Alonso napisał/a:

Babą okazał się być SuchyHarry .
Piwo za materiał własny.



Suchy okazał się być pitbulem...

m777

2023-02-22, 20:34
Za długie nie czytałem, ch*jowe

LB...........BZ

2023-02-22, 21:02
Nawet się uśmiałem. Piwko.

Yolanda

2023-02-22, 21:09
Suchy Harry i jego dowc**y za 2 dolary.

Marcinqqq

2023-02-23, 10:02
słoik po ogórkach wypchany pięćdziesiątkami

k***a myślałem że chodzi o kieliszki, skoro to w barze i se myślę, k***a po ch*j wkładać kieliszki do słoika

Geraldinio

2023-03-02, 20:25
Marcinqqq napisał/a:

słoik po ogórkach wypchany pięćdziesiątkami
k***a myślałem że chodzi o kieliszki, skoro to w barze i se myślę, k***a po ch*j wkładać kieliszki do słoika



Mi się pięćdziesiątka w barze w pierwszej chwili skojarzyła bezpośrednio z wódą. Po ch*j wlewać wódkę do słoika i robić jakieś zlewki?