18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślizgawka

outsidethebox86 • 2020-03-24, 09:07
Ja też tak chcę :-D

Żeby się dobrze bawić, potrzeba troszkę wyobraźni... i koparki;-)


Rogrog

2020-03-24, 09:10
Który dzień kwarantanny?

darayavahus

2020-03-24, 10:30
Uciekłem z demotywatorów na ten portal, demotywatory przyszły za mną.

Szcczękę tej koparki wsadźcie sobie w dupę i otwórzcie szeroko.

maki1981

2020-03-24, 11:35
Rogrog napisał/a:

Który dzień kwarantanny?



k***a następny...
Nie ma żadnej epidemii.
Codziennie w Polsce umiera około 1100 osób, tak jest od wielu lat.
A oni wymyślili epidemię i panikę przy kilku zgonach w przeciągu miesiąca.
Wszystko po to, aby jak najwięcej firm upadło, ludzie stracili majątki a żydki odkupują wszysko za bezcen i zaraz będzie dla nich armia bezrobotnych zmuszonych pracować dekretem po 12h/dobę za minimum socjalne. k***a, jakie to przewidywalne i powtarzalne...

Grymson

2020-03-24, 12:59
Nie wiem ale mi ta nuta kojarzy sie z innym filmikiem :D

Hrabia Drapula

2020-03-24, 18:46
maki1981 napisał/a:

k***a następny...
Nie ma żadnej epidemii.
Codziennie w Polsce umiera około 1100 osób, tak jest od wielu lat.
A oni wymyślili epidemię i panikę przy kilku zgonach w przeciągu miesiąca.
Wszystko po to, aby jak najwięcej firm upadło, ludzie stracili majątki a żydki odkupują wszysko za bezcen i zaraz będzie dla nich armia bezrobotnych zmuszonych pracować dekretem po 12h/dobę za minimum socjalne. k***a, jakie to przewidywalne i powtarzalne...



masz rację, szczególnie w ostatnim zdaniu, a dokładnie wyrazie
jak będzie takie podejście jak twoje to będzie powtarzalne u nas to co we Włoszech czy Hiszpanii
ja tam jestem daleko od paniki ale jak kilka setek ludzi dziennie umiera na jedną chorobę to nie jest ciekawie
można by nic nie robić, selekcja naturalna, tylko szpitale zamknąć
pewnie to ci sami żydzi co brzozę posadzili

kolosasz

2020-03-24, 19:25
k***a, jak mnie wk***iają te kopap*zdeczki

pankruk

2020-03-24, 22:57
No nic, trzeba kupić jutro największą puszkę plaka i próbować odpalić Waryńskiego

Lysack

2020-03-25, 03:03
maki1981 napisał/a:

k***a następny...
Nie ma żadnej epidemii.
Codziennie w Polsce umiera około 1100 osób, tak jest od wielu lat.
A oni wymyślili epidemię i panikę przy kilku zgonach w przeciągu miesiąca.
Wszystko po to, aby jak najwięcej firm upadło, ludzie stracili majątki a żydki odkupują wszysko za bezcen i zaraz będzie dla nich armia bezrobotnych zmuszonych pracować dekretem po 12h/dobę za minimum socjalne. k***a, jakie to przewidywalne i powtarzalne...



ŻD już się odpowiednio ustawili, żeby wykupić to co będzie sprzedawane lada chwila za bezcen. Jednak taka ich natura, że starają się przewidywać to co może zajść z większym wyprzedzeniem, a czasem wręcz to prowokować dla własnych korzyści.

Dobrym obrazem tej sytuacji jest właśnie ten filmik, gdzie gość stworzył symulację ryzyka, które znamy z innych tego typu zabaw, jednak przewidział jak to się skończy i zbudował lądowisko oraz wiedział w którym momencie się puścić. Tym sposobem bezpiecznie wylądował opływając w luksusach, nie rozwalił sobie ryja na co wielu liczyło, a pozostali czują się skonfudowani, że finał tego filmiku nie poszedł po naszej myśli.

Właśnie tym różnią się ŻD od nas, że potrafią planować i przewidywać w podobnym stopniu, a do tego jeszcze organizować sobie tego typu atrakcje, by wypaść na nich nieprzewidywalnie dobrze.