18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślisko jak sam skurwysyn...

Halman • 2022-01-18, 13:04

i tak nic dobrego z tej przezornej ostrożności nie wyszło... :szydera:

Zbysław

2022-01-18, 18:20
Bo się daje ręczny i ,,p" tzw.tryb parkingowy

mazga50

2022-01-18, 18:34
Misiek_KRK napisał/a:

A wystarczyło ręczny zaciągnąć. Wtedy zjechałby hamując na cztery koła



Ręczny zaciągnięty przy mrozie może cię pozbawić okładzin na szczękach od ręcznego (z tyłu są zazwyczaj tarczo-bębny).

Pawehan

2022-01-18, 18:43
mazga50 napisał/a:

Ręczny zaciągnięty przy mrozie może cię pozbawić okładzin na szczękach od ręcznego (z tyłu są zazwyczaj tarczo-bębny).



pie**olisz. Jeśli bedzie stał długo to może i tak , kilka dni. Ten tutaj to tylko na chwilkę przyjechał.

damian0612

2022-01-18, 19:11
Pawehan napisał/a:

Śmieszne jak sk***ysyn.



No właśnie śmieszne, gdy nawet zatrzymany pojazd na takim lodzie, bez wiatru nie jest stabilny a nie raz jakiś debil mówi, ze wystarczy na oblodzonej drodze zwolnić, dostosować prędkosć do warunkow, śmiać się chce. Nie ma bezpiecznej prędkości gdy się jedzie nieposypamą oblodzoną drogą. Osobiście mnie z takiej jezdni raz zepchnął wiatr (32 km/h jechałem) na lewy pas, na szczęscie nic nie jechalo i zatrzymałem się na poboczu po drugiej stronie. Gdybym przj***ł w coś z naprzeciwka było by, że niedostosowałem prędkości do warunków gdzie nawet stanie samochodem jest niebezpieczne i moja wina, nie tego że droga zaniedbana i nieposypama

TheAndyboy888

2022-01-18, 21:08
DerAmg napisał/a:

Racja, ale przypatrz się buraku pastewny, że przednia oś hamuje, bo pewnie auto było zostawione na biegu.



Patrząc na otoczenie miejsca zdarzenia śmiem twierdzić, że to gdzieś w Ameryce Północnej, gdzie jakieś 95-99% aut ma skrzynię automatyczną. Tej na biegu buraku pastewny nie zostawisz. Jak już na neutralu albo ustawieniu P, gdzie zapadka ową skrzynię blokuje. Z hamulcem to ma tyle wspólnego co PiS ze prawicą a PO z opozycją. Dodatkowo można sobie napie**olić fajnych kosztów jak zostawia się auto na P na fajnym wzniesieniu bez ręcznego.

mazga50

2022-01-18, 21:41
Pawehan napisał/a:

pie**olisz. Jeśli bedzie stał długo to może i tak , kilka dni. Ten tutaj to tylko na chwilkę przyjechał.



"pie**olisz"? Mła...?

Jak jest wilgoć w bębnach które się rozgrzały od tarcz przy hamowaniu i to ci wystygnie to przy mrozie rzędu -5C zamarznie w kilka minut. Mi znajomy tak załatwił kiedyś hamulce w escorcie, a tylko przymrozek był.

Krakus36

2022-01-19, 03:21
hamerykanie mają małe mózgi większość nie zmienia opon, podjazdy nawet w zimę myją, podjazdy robią gładkie ch*jowe, a kierowcy to debile... nie dziwi mnie jak się wypie**alaja itp.

DerAmg

2022-01-19, 17:46
TheAndyboy888 napisał/a:

Patrząc na otoczenie miejsca zdarzenia śmiem twierdzić, że to gdzieś w Ameryce Północnej, gdzie jakieś 95-99% aut ma skrzynię automatyczną.


A ja śmiem twierdzić, że ch*ja wiesz jaka tam jest skrzynia.

TheAndyboy888

2022-01-19, 20:19
DerAmg napisał/a:

A ja śmiem twierdzić, że ch*ja wiesz jaka tam jest skrzynia.



Koło ch*ja mi to lata, co sobie tam twierdzisz. Typowe pie**olenie bez kawałka argumentu. Nie bez powodu skrzynia manualna w USA to najlepszy system antykradzieżowy samochodu. Sama ta statystyka mówi, że w USA auta z manualem to rzadki widok. Więc ja jestem pewien, że auto na wideo ma automat, a ty jesteś debilem