18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Slide to unlock

patrykw17 • 2015-12-13, 01:23
Jak nie odblokowywać Iphona :-P


kamil-c

2015-12-13, 01:26
Czy to uchodźca z Syrii? bo inteligencja na to wskazuje...

CoJaTamKurwaWiem

2015-12-13, 02:32
kamil-c napisał/a:

Czy to uchodźca z Syrii? bo inteligencja na to wskazuje...


To raczej wielbiciel tego ch*ja Petru....

dwakilo

2015-12-13, 03:48
hohoho "ch*ja Petru"

znalazł się gamoń

Foodman

2015-12-13, 07:32
Ale w sumie zastosował się do instrukcji :D

maderfakermen

2015-12-13, 08:27
@dwakilo, a czym cię zauroczył ten pie**olony oszust wyzyskiwacz, bez finezji i polotu? dupe mu po sraniu wylizałeś?

Br...........er

2015-12-13, 09:22
Wow, imponują mi ludzie rzucający iPhone'ami. Są tacy antykorporacyjni i w ogóle antywszystko.


Aha, wypie**alaj do Syrii brudasie.

bloodwar

2015-12-13, 09:35
Znając życie nie rzucił iPhonem tylko atrapą

Policeman

2015-12-13, 12:39
Oto w jakich czasach żyjemy:

- Przeciętny człowiek w Polsce to biedak, stylizujący się na bogate zachodnie mieszczaństwo. I ch*j, że na wakacje to jeszcze udawało się prześlizgnąć do Egiptu, gdzie żarło się codziennie jajka w hotelu, na obiad kurczaka, a wodę to piło się z kranu, a potem srało się bite dwa tygodnie urlopu, bez ani jednego wyjścia na miasto. I nic, że jeździ się jakimś rzęchem i udaje "ja tam nie interesuje się motoryzacją". I ch*j, że gdzieś w kraju obok ulubiona kapela gra pożegnalny koncert, jak człowiek sobie liczy, że albo śmierć z głodu albo \m/. I tak by kupić sobie iphone'a musi wziąć jakąś pożyczkę i wtedy może zaświecić nim w towarzystwie.

A ludzie spojrzą:

"Ooo 5s, ale to już stary model"

I szpan nie wyszedł, bo Cześki, Sebastiany i Janusze wzięły jeszcze większe pożyczki u Mirka bez zaświadczeń i kupiły sobie 6s. Po tygodniu będą musieli sprzedać dom i samochód, a rodziców oddać pod zastaw do pracy w kopalni soli. Na szczęście nasz biedak będzie musiał tylko wyrwać złote zęby dziadkowi by spłacić ten bezużyteczny kawałek tworzywa. 97% użytkowników smartfonów deklaruje, że telefonu używają do dzwonienia i wysyłania smsów, serio.

Tymczasem gdzieś w kraju ch*jowego świata jakiś kurduplasty żółtek składa właśnie smartfona za ziarnko ryżu. Smartfon leci do USA, odpakowuje go jakiś vloger John, napie**ala nim o ścianę, za lajki, subskrypcje i wyświetlenia dostaje 10x więcej hajsu niż zapłacił za to ścierwo, bawi się i kupuje więcej gównianych gadżetów, które także rozpie**ala. Cześki, Mirki, Janusze i Sebastainy oglądają te popisy "łooo k***a, ale ma przej***ne teraz" i nabijają Johnowi hajs.

I świat się kręci...

No tak mniej więcej wygląda obecne życie, gdzieś jeszcze zmieni się rząd i czasem spadnie samolot, ale to nieistotne.

juki

2015-12-13, 13:05
Up

No to klasycznie pasta


j***ne Karyny i Seby z Iphonami 4 XD k***a, jak mnie denerwują te j***ne gimbusy, które dostały na urodziny od Janusza i Grażyny Iphona, bo koledzy też mają i jest
spk wtedy. Tylko, że kocie twoi koledzy i koleżanki mają Iphony 6 bo tatuś wziął telefony na firmę, żeby córeczka albo synuś sobie robili zdjęcia na Instagram, Snapchat
i szukali związków na j***nym k***a Tinderze. Jeszcze te j***ne parówy, pie**olone pokolenie snapchatów chodzą sobie w Air Maxach z 2015 roku, które się rozpie**alają
po kilku miesiącach, ale h*j z tym bo to ermaksy som i jest taki k***a swag w h*j. Do tego buckety (kapelusze śmieciu j***ny), spodnie z dziurami na kolanach i czapki
Supreme w kolaboracji z crewneckiem Stussy i innymi przehajpowanymi markami, które k***a znałem już w 2008, ale odkąd j***nym polaczkom zaczęło odpie**alać i te ciuchy
pojawiają się w sklepach w Polsce, to teraz każdy jest nagle znawcą streetwearu i pie**olonym śmieciem przy okazji. Dupa mi też krwawi, jak słyszę dialogi typu
NO ELO MORDO KOZAK DŻORDY (k***a dżordy XD) SB KUPIŁEM, SZTOSIK A WIDZIAŁEŚ JAKI POST NA H5 DODAŁEM SPK CO. Martwi mnie okropnie to co się odpie**ala ostatnimi czasy,
a w przyszłym roku to eskaluje do jeszcze bardziej poj***nych form. pie**olone k***y, chcą mi wmówić że znają się na tej całej k***a śmiesznej modzie i są trendsetterami.
Nie jesteś parówo j***na trendsetterem, kiedy wyglądasz jak każdy typ na Chmielnej albo w Maku w Złotych Tarasach i wpie**alasz to j***ne 2 for you z Chikkerem, albo
Big Maca za 10 ziko, bo masz kupony na swoim Iphonie 4. Umysł polaka, pie**olę te k***y bez własnego rozumu i pojęcia o tym co robią/mówią/chcą robić. Zabijcie się wszyscy,
razem ze swoimi 'MAXAMI', 'DŻORDAMI', 'BAKETAMI' i 'STUSI'. Najlepsi są goście, którzy mają sweg, stretwaere i hype za hajs starych. Wpie**alają się w te śmieszne używki,
me,fedron za 5 dych z Okopowej, kupiony od 16 latków, którzy już w tym wieku się wpie**alają w stimy, bo starsi koledzy ich poczęstowali na balecie, a upie**alają się po
trzech Żubrach z Żabki za 6,59 w promocji. Nie boli mnie dupa, że mają lepiej niż ja, że nie muszą zapie**alać żeby sobie coś kupić itd, ale dupa boli mnie przez to, że
się tym k***a chwalą, jakby sami do wszystkiego doszli, a przy tym są zawistni jak sk***ysyn. Muszą mieć więcej, lepiej i fajniej niż ich koledzy, którzy pochodzą z tego
samego otoczenia, skażonego swoimi starymi, którzy brak czasu rekompensują im hajsem na narkotiki i ciuszki. Jeśli mieszkasz w Warszawie, to wiesz o czym mówię, bo Stolica
to jest chyba kolebka tego gówna. Co krok mijam tych śmiesznych ziomków w rurkach i przedłużanych tiszertach, albo te świnie z epapierosami Volish, które są turbomodne
i piją przepłaconą kawkę w Starbucksie. Przynajmniej WiFi mają za darmo i mogą sobie telefon podładować. Nienawidzę was.

Policeman

2015-12-13, 13:07
@up nie wiem co to jest pasta [makaron albo do zębów, by nie było, że nie jestem światowy], napisałem co mnie bolało i tyle ;(

angeloparty

2015-12-13, 13:08
@Maderfakermen

raczej dostał 400zł na udział w manifestacji to sie teraz japa cieszy

id...........an

2015-12-13, 17:46
@juki

Nadal jest ta promocja w żabce?

juki

2015-12-14, 00:04
idźpan napisał/a:

@juki

Nadal jest ta promocja w żabce?




Nie wiem, ale mefa z okopowej tylko 4 dychy