18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slender Man w lesie w północnej Wielkopolsce

zzlodzieje • 2012-09-08, 14:43
W związku z coraz większą popularnością postaci Slender Mana, postanowiliśmy z znajomymi stworzyć naszą wizję takiego nocnego spotkania z Slenderem. Oceńcie sami...[video]
[/video]

dystansr19

2012-09-08, 14:48
własny materiał = piwo dla Ciebie


bizzy

2012-09-08, 14:57
mi się nie podoba. własne ale ciasne.

Kuriki

2012-09-08, 14:57
Slender to Slender tamto.
Co ten Slender w ogóle robi? Autor stworzył postać i co ona ma robić? Gwałci płonącą pochodnią, łaskocze? Niech ktoś wytłumaczy, proszę :nietoperz:

babycow

2012-09-08, 15:49
gralem w gre, gowno ktore nie warto wlaczac, jezeli macie wiecej niz te 16 lat(dzieciaki sie tym jaraja) - to sie nie przestraszyscie, nawet nie drgniecie...

_R...........s_

2012-09-08, 15:57
Skąd k***a taka nagła popularność tej gry. Chodzisz chłopkiem po jakimś pie**olonym lesie, nie masz żadnej broni tylko latarkę, zbierasz jakieś j***ne karteczki, a jak się obrócisz i będziesz gapić na typa to ekran zacznie śnieżyć. Tyle k***a, no może są jeszcze te piski, które bardziej wk***iają, niż straszą.

rockface123

2012-09-08, 16:07
ciekawe czy jakby można było zaj***ć slendera, czy ludzie bali się by go... jasne że nie! dlatego nienawidzę gier typu amnesia czy slender bo jedyne co jest straszne to, to że zapomnieli dać broń graczowi


wezmę sobie pod uwage call of cthulhu mroczne zakątki świata.. na początek gra straszy jak sk***ysyn ale potem gracz dostaje broń i potwory boją się gracza.

miodek_1

2012-09-08, 16:09
Sam pomysł na gierkę jest świetny , nareszcie , ktoś wolał postawić na zbudowanie dobrego klimatu i tym staszyć ludzi , a nie tak jak w dzisiejszych grach czy filmach typu horror prześcigają się w robieniu jak najbardziej obrzydliwych scen ... Zamiast dobrej muzyki , dobrej gry aktorskiej( w przypadku filmu) czy pomysłu tylko krew i krew której boją się tylko dzieci a dorośli co najwyżej czują obrzydzenie... Slender może mógłby być bardziej dopracowany , natomiast sam zamysł gierki jest świetny.

Czesiek181

2012-09-08, 16:24
Ściagłem Slender Mana,doszedłem do jakiegoś pomieszczenia wyłaczyłem gre bo nudna.

Artis23

2012-09-08, 17:05
W Slenderze chodzi o klimat jak wchodzisz do gry z wlaczonym swiatlem o 15 w poludnie i glosnikami lub sluchawkami wlaczonymi na mute to i nic nie poczujesz. W grze glownie strasza dzwieki i jest dobra zeby zobaczyc jak znajomi wieczorem na nia reaguja. Polecam:)

Ne...........es

2012-09-08, 17:46
material fajny. tylko moim zdaniem slenderman mial swoje 5 minut.. wszystkie te historie sa zj***ne a szczegolnie ta gra. gra mnie w ogole nie wystraszyla byla nudna i nic sie nie dzialo

kr...........li

2012-09-08, 17:50
Artis23 napisał/a:

o 15 w poludnie


Artis23 napisał/a:

glosnikami lub sluchawkami wlaczonymi na mute



:homer:

tylko "wlaczcie glosniki na mute"

Wracając do materiału - przyjemna produkcja :-D

mikEWrona

2012-09-08, 17:55
nie wiem ale ogladajac fimliki z gry bardziej sie balem :D