18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Słaba prowokacja

~Velture • 2020-01-14, 23:59
Ciężko mi ocenić czy gość jest mistrzem trollingu czy to co na samym końcu powiedział było prawdą i by to tłumaczyło ale uroczo się patrzy jak c**a zadając takie pytania oczekuje, że ktoś się nie zgodzi i będzie można się kłócić a tutaj... :mrgreen:

(jak ktoś nie zna angielskiego w stopniu LGBT to opis: laska pyta co on sądzi o pomyśle pisuarów dla lasek z ku*asami w damskich klopach na kampusie a potem pyta o darmowe tampony i podpaski w męskich toaletach dla mężczyzn z okresem)

Tom9310

2020-01-15, 02:03
Całe lgbt i inne kontrowersyjne lewicowe poglądy to jedna wielka prowokacja. Ona jest tego dobrym przykładem, jakie jest jej zaskoczenie kiedy gościu odpowiada że fantastycznie itp. Ale niechby powiedział coś złego to zaraz: no ale dlaczego?, Czyli nie szanuje pan bliźniego?.. :-P

Byku35

2020-01-15, 02:25
za maryle rodowicz zawsze wino

URAGE

2020-01-15, 03:41
Powinien na koniec doj***ć jej tekstem w stylu "I'm sorry but why you look at me like that? Did you assume my sex? That I am a man with a penis you homophobic bitch?" i kazać się tłumaczyć :D

atax

2020-01-15, 04:24
Hmmm, na moje zle to odbierasz, to zwykla ciota ze szparą zamiast parowki.

ivinnie

2020-01-15, 06:58
Cytat:

Sound fantastic


No bo to jest fantastyczne, baba z ch*jem, albo chłop z okresem - FANTASTYKA.


poligon6

2020-01-15, 08:12
A mówią ze to klechy się wszedzie ludziom wpychajha do życia.

Nietety robi to teczowa zaraza, chce mącić dzieciom w głowach i wmawiac ze dewiacja jest normalna i kazdy może sobie wybrać jedna z 65 płci. Oczywiscie wszystko w imie wiekszego dobra by zboczuchy nie czuły sie wykluczone.

I jeszcze czerwone bydło nazywa to postepem.

~Velture

2020-01-15, 08:59
poligon6 napisał/a:


Nietety robi to teczowa zaraza, chce mącić dzieciom w głowach i wmawiac ze dewiacja jest normalna i kazdy może sobie wybrać jedna z 65 płci.


Dla mnie najgorsze jest to, że mówią o czymś co spotyka tak maleńki promil promila procenta społeczeństwa.
Mówią dzieciom, że chłop z cyckami co udaje babę to kobieta i odwrotnie a w każdej szkole powinny być specjalne kible dla transów i żeby dzieci uważały, że takie specjalne kible są potrzebne.
ch*ja nie są potrzebne.
Szansa, że statystyczny kowalski w ciągu całego swojego życia pozna w ogóle taką osobę z zaburzeniami jest jak 1/400000 i to przy założeniu, że jest ich 2x więcej niż to polskie towarzystwo transów oficjalnie podaje, że ich jest.

Więc nie, to nie jest żaden problem dla małych dzieci w szkołach bo jeśli w ogóle kiedykolwiek taką osobę spotkają to k***a nic w ich życiu to nie zmieni.
Niech się dzieci uczą k***a przez zabawę póki są dziećmi a nie wpie**alać im do głów jakieś wyssane z ch*ja problemy pojebańców.

Dla mnie problemami dzieci w szkołach są ch*jowe programy nauczania, dzieci chodzące głodne, znęcanie się nad innymi, przemoc w rodzinie itp. itd.

diouf89

2020-01-15, 09:52
a co on na koncu dopowiada ze taka zdziwiona, ktos wyjasni bo jestem niedouczony xD

Razmes

2020-01-15, 10:32
diouf89 napisał/a:

a co on na koncu dopowiada ze taka zdziwiona, ktos wyjasni bo jestem niedouczony xD



Mówi, że pisuary by się przydały w damskich kiblach, wtedy te całe zdegenerowane gówno nie będzie wchodzić do męskich toalet.

roman970227

2020-01-15, 10:39
Ale taki hitler by sie teraz przydał od razu czystke by zrobił...

Ti...........ch

2020-01-15, 11:43
roman970227 napisał/a:

Ale taki hitler by sie teraz przydał od razu czystke by zrobił...



Ty jesteś k***a pie**olnięty czy niedorobiony?

darayavahus

2020-01-15, 12:26
diouf89 napisał/a:

a co on na koncu dopowiada ze taka zdziwiona, ktos wyjasni bo jestem niedouczony xD



Mnie się wydaje, że dorzucił na koniec o tym, że ktoś tam ma podpaski i często z nich korzysta, także no problem.

Budrys2000

2020-01-15, 12:34
Wszystko mi się już poj***ło, płonące lasy, Greta, LGBT, Iran, lewaki, Ukraińcy, kartele, topniejące lodowce, murzyni, feministki, 5G, jutuberzy. Nie, nie ogarniam.

skandal

2020-01-15, 13:42
darayavahus napisał/a:

Mnie się wydaje, że dorzucił na koniec o tym, że ktoś tam ma podpaski i często z nich korzysta, także no problem.



Dobrze Ci się wydaje, powiedział że na uczelni mają darmowe podpaski i on sam z nich korzysta dosyć często.
Pytająca , pewnie miała w głowie mnóstwo "argumentów" i odpowiedzi przygotowanych aby wywołać kłótnie a tu takie zdziwienie.

Ja rozumie że na świecie zawsze będą transwestycie (jaki i homo) i w większość absolutnie nic do nich nie mam, o ile oczywiście zachowują się normalnie. Nie tak jak to Polskie coś, nawet nie pamiętam ksywy.

Jednak zmieniać coś, chociażby tylko w toaletach, dla tak małego promila ludzi jest po prostu chore.

Wiecie co jest najdziwniejsze dla mnie, rozmawiałem z kilkoma gejami i dwiema lesbijkami.
Każda jedna z nich, ma odruch wymiotny jak tylko widzi lub słyszy kobiety jak ta z mikrofonem.
Nie utożsamiają się z przebranymi jak pojeby lub nagimi ludźmi na paradach.
Zdecydowana większość homo, żyje , zachowuje się i chce żyć jak inni hetero a opinie i zdanie psuje im taka garstka pojebów.