18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Słaba prowokacja

~Velture • 2020-01-14, 23:59
Ciężko mi ocenić czy gość jest mistrzem trollingu czy to co na samym końcu powiedział było prawdą i by to tłumaczyło ale uroczo się patrzy jak c**a zadając takie pytania oczekuje, że ktoś się nie zgodzi i będzie można się kłócić a tutaj... :mrgreen:

(jak ktoś nie zna angielskiego w stopniu LGBT to opis: laska pyta co on sądzi o pomyśle pisuarów dla lasek z ku*asami w damskich klopach na kampusie a potem pyta o darmowe tampony i podpaski w męskich toaletach dla mężczyzn z okresem)

fun88

2020-01-15, 14:08
Prosze przetłumaczyć.. Za dużo wagarowałem :krejzi:

żmij

2020-01-15, 14:33
fun88 napisał/a:

Za dużo garowałem



Za co kolega garował?

diouf89

2020-01-15, 15:09
skandal napisał/a:

Dobrze Ci się wydaje, powiedział że na uczelni mają darmowe podpaski i on sam z nich korzysta dosyć często.
Pytająca , pewnie miała w głowie mnóstwo "argumentów" i odpowiedzi przygotowanych aby wywołać kłótnie a tu takie zdziwienie.
Ja rozumie że na świecie zawsze będą transwestycie (jaki i homo) i w większość absolutnie nic do nich nie mam, o ile oczywiście zachowują się normalnie. Nie tak jak to Polskie coś, nawet nie pamiętam ksywy.
Jednak zmieniać coś, chociażby tylko w toaletach, dla tak małego promila ludzi jest po prostu chore.
Wiecie co jest najdziwniejsze dla mnie, rozmawiałem z kilkoma gejami i dwiema lesbijkami.
Każda jedna z nich, ma odruch wymiotny jak tylko widzi lub słyszy kobiety jak ta z mikrofonem.
Nie utożsamiają się z przebranymi jak pojeby lub nagimi ludźmi na paradach.
Zdecydowana większość homo, żyje , zachowuje się i chce żyć jak inni hetero a opinie i zdanie psuje im taka garstka pojebów.



Za tym stoja ogromne pieniadze, jakims bogatym ludziom jest na reke, by wymieszac ludnosc na ziemi jak sie tylko da, sprwadzaja celowo murzynow do europy, arabow, z jakies przyczyny an reke im jest, jak najwieksza roznorodnosc kulturowa w europie, czemu dokladnie nie wiem, ale ida z tym duze pienaidze skoro juz nawet pilkarze w najlepszych ligach musza nosisc opaski LGBT, to jest dramat

bartek046

2020-01-15, 18:34
Chyba tu mało kto wie kim jest pytająca. To jest Kaitlin Bennett. Poszukajcie sobie w google kto to.

Ti...........ch

2020-01-15, 23:07
żmij napisał/a:

Za co kolega garował?



Jak to za co? Za niewinność :kawa:

roman970227

2020-01-15, 23:13
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Ty jesteś k***a pie**olnięty czy niedorobiony?



Jakiś problem masz czy co pedalski lamusie???

burnpiro

2020-01-16, 00:21
A może ten facet jest po prostu dużo inteligentniejszy od tej tępej baby i wie co to trolling. Przecież ewidentnie widać że to prowokacja i też bym szedł w zaparte aby tylko zobaczyć jej reakcje :D

Pamal45

2020-01-16, 12:35
Widzę że w komentarzach kilku osobom się coś poj***ło. Ta laska jest ze skrajnie prawicowego gówno zbiorowiska, które promuje propagandę typu monarchia>demokracja i cały zestaw anty-lgbt w różnych formach (swoją drogą trochę śmieszne, że jej ugrupowanie nazywa się "LIBERTY hangout", a promuje ustrój, który ma mało związanego z wolnością jednostki :D ).

W Ameryce jest teraz wielkie oburzenie konserwatystów bo uniwersytety są bardzo lewicowe. Ona chciała zrobić jakąś gównianą kontrowersje z niczego i pokazać jak to lewicowi studenci są niemoralni. Tacy goście jak ten na początku z kilometrów wyczuli, że laska przyszła robić gówno burzę i zaczęli ją jechać mówiąc, że mają wyj***ne na tampony w męskich łazienkach :D .

Oczywiście idiotka się zbłaźniła bo jedyne co robi to zadaje pytanie, a kiedy słyszy, że jest im to obojętne to robi jakieś głupie miny jakby to było coś nie do pomyślenia, nie podając żadnych argumentów.

(tak na marginesie dziewczyna podobno jest fanką klimatów scat więc chyba ma małe podłoże do nazywania takich rzeczy jak podpaski w męskich kiblach niemoralnymi)

gaahaa7

2020-01-20, 03:50
Tom9310 napisał/a:

Całe lgbt i inne kontrowersyjne lewicowe poglądy to jedna wielka prowokacja. Ona jest tego dobrym przykładem, jakie jest jej zaskoczenie kiedy gościu odpowiada że fantastycznie itp. Ale niechby powiedział coś złego to zaraz: no ale dlaczego?, Czyli nie szanuje pan bliźniego?..



Nie, ona jest ze środowiska konserwatywno-chrześcijańsko-republikańskiego i promuje wolność posiadania broni nosząc na plecach karabin po terenie szkoły. Zadawała te pytania w nadziei, że ktoś wyśmieje te pomysły i pokaże jakie lewaki są głupie, a sama się wygłupiła, bo wszyscy poparli te idee.