18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skurwysyna właściciela zabić powoli...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-13, 06:01
Właśnie moja Beretta się sama przeładowała...


Pantilion

2018-09-13, 06:13
Właściciela mówisz? ok :D

Loaloa

2018-09-13, 06:56
Piesiu się ładnie bawi z dziewczynką, a dziewczynka ma łaskotki. Źli ludzie z kijkami przerywają te urocze chwile.

Wiewór

2018-09-13, 07:40
Ludzie to są nieogary. To jest tylko pies a nie j***ny wilkor.
Podbiec wsadzić mu palce w oko i w uszy. Rzucić się, nelsona i ch*ja zadusić... a oni go okładają patykiem i patrzą jak dziecko masakruje. :roll:

poligon6

2018-09-13, 08:56
Kiedy w Polsce było jeszcze normalnie, mogłeś odjebac luzem biegajacego psa. Kiedy pies zaczął zagryzac kury, dostawał kołkiem w łeb. Kiedy był agresywny dla domownbików tak samo. Teraz za pozbycie sie swojej własności, mozesz iść do wiezienia. Oto lewackie porzadki, niedługo nie bedziesz sie mógł wysrać bez kwitka, bo jur robia wyliczenia jaka ilością wody gówno powinno być spłukiwane.

longlong7

2018-09-13, 10:13
to takie psie bezstresowe wychowanie

welder72

2018-09-13, 10:19
poligon6 ma rację, tak było - duży browar dla Ciebie!

crossdressphyxia

2018-09-13, 10:55
Cytat:

Właśnie moja Beretta się sama przeładowała...



Moja tak samo...


r061071

2018-09-13, 11:27
poligon patologio pie**olona to tu to się dzieje w ciapackim kraju gdzie jest dokładnie tak ja u nas za komuny /wiec przestan pie**olic pisokatolutorunski frazesy

SaveTheTrees

2018-09-13, 11:29
Z początku myślałem, że będzie o właścicielu małej murzynki, ale jednak chodzi o psa...

poligon6

2018-09-13, 11:47
Cytat:

poligon patologio pie**olona to tu to się dzieje w ciapackim kraju gdzie jest dokładnie tak ja u nas za komuny /wiec przestan pie**olic pisokatolutorunski frazesy



Akurat nie mówie o komunie tylko o okresie tak mniej wiecej sprzed 10 lat. Pies był agresywny to kołek w łeb albo do uspienia. Teraz wterynarz nie uspi ci psa jak mu sie cos nie spodoba. Dygasz wiec do schroniska, gdzie bydle ma jeszcze wiekszy armagedon a po 3 miechach góra roku i tak dostaje zastrzyk.

Oczywiscie powyzsza metoda nie dotyczy bezpańskich kundli, które zagryzaja domową i dzika zwierzynę, nawet mysliwy nie moze odpie**olic takiego szkodnika bo nagle magicznie odnajduje sie własciciel pchlarza i zielone mongoły podnosza rwetest.

Absurd goni absurd. Znajomy kupił sobie dacze a na niej trzyma kozy, kozy trzeba zakolczykowac i zgłosić do rejestru, niestety j***ne okociły mu sie przed 9 miesiącem i system nie przyjał ich bo w/g systemu koza moze sie rozmnazac po 9 miesiacu. Teraz potomstwo jest zarejestrowane jako starsze i jak sie rozmnozy i ich potomstwo tez się rozmnozy to wyjdzie ze kozy rozmnazaja sie w 1 miesiacu zycia.

A tobie jak widać nie przeszkadza to i pie**olisz o jakims Pis-e i talibach w Toruniu.

Takie rzeczy to rzeczywiście były za komuny

xaero18

2018-09-13, 13:40
Czy jak taki pies zaatakuje osobe dorosla, np. mnie. to co najlepiej zrobic kiedy dobiera sie mi do szyi i nie ma w okolo pomocy? Probowac dusic? Urywac jaja?

seremak1987

2018-09-13, 13:55
Obejrzyj profesjonalne szkolenia. W starciu z dużym psem dajesz mu jedną rękę do ugryzienia, przyciągasz go do siebie i kładziesz się na nim. Nawet duży pies jest bardzo lekki i nieporównywalnie słabszy fizycznie od człowieka, w dodatku jego kończyny nie są chwytna i mogą poruszać się tylko w jednej płaszczyźnie. Pies jest niebezpieczny tylko jeśli stoi stabilnie na 4 łapach, jeśli się na nim położysz - co jest łatwe jeśli trzyma Twoją rękę - pies nie ma żadnych szans, ani na walkę, ani nawet na obronę, chyba, że spanikujesz i go puścisz. Jak na nim leżysz pies nie może się poruszać, jest bezbronny, waży tylko kilkanaście kilogramów i ma w porównaniu do człowieka bardzo słabe mięśnie, wolną ręką zwyczajnie dusisz go za szyję. Pies ma bardzo dynamiczny mechanizm oddechowy i pozbawiony tlenu błyskawicznie traci siły, dużo szybciej niż człowiek, traci przytomność, a jeśli nie puścisz - umiera.

LubelskiCebularz

2018-09-13, 14:10
@poligon6 Myślę, że powinniśmy wrócić do czasów, kiedy to mógłbym ciebie biegającego luzem też odj***ć.

CoJaTamKurwaWiem

2018-09-13, 14:33
crossdressphyxia napisał/a:



Moja tak samo...

Obrazek



Uwierz mi - nie chcesz ze mną dyskutować na ten temat.