18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skurwiałe pieski...

Halman • 2021-03-11, 17:51

a każdy sie śmiał z Poligona...

baronturbina

2021-03-11, 18:15
k***a u kacapów nic nie może być normalnie!

dżonyłojlker

2021-03-11, 18:17
Halman napisał/a:

a każdy sie śmiał z Poligona...



Szkoda, że ten wytwór chorego umysłu jednego z użytkowników nie może już powrócić w tej samej formie. Nie raz miałem dobry ubaw z tych tekstów o psach i z reakcji sadolowych animalsów.

Silverface

2021-03-11, 18:19
Hmm wygląda na kacapowo ale żaden z nich, nie miał ani kawacha, ani siekiery czy tp. narzędzi codziennego użytku i standardowego wyposażenia samochodu u nich.

Nie mniej jednak, pieska powinni jak najszybciej zutylizować...nie wiem... może tatarom oddać na tatara. :D

bloodwar

2021-03-11, 18:20
Komentarze z jazdami po Poligonie były czasami ciekawsze od filmików których dotyczyły :)

NiemiecWaszPan

2021-03-11, 18:34
Fajny owczarek. Kupił bym takiego i prowadzał bez smyczy i kagańca.

Lobo24

2021-03-11, 19:01
Zauważcie, że zdecydowana większość ataków psów na dzieci to sprawka owczarków niemieckich i psów typu husky. Jak ludzi słyszą o takim incydencie to zawsze myślą "pewnie pitbul". Tymczasem wilczury były od dawna używane do pracy w obozach, więzieniach i kładziony był nacisk na ostry charakter psa. Dodatkową rolę odgrywa atawizm. Pisk dziecka przypomina tym psom zwierzynę którą dopadli towarzysze ze stada (ot - sarnę). To je pobudza i wzmaga agresję.

wwo19994

2021-03-11, 19:36
Tym Panom proszę zimną flaszkę :)

Jaszczomp6666

2021-03-11, 19:48
Lobo24 napisał/a:

Zauważcie, że zdecydowana większość ataków psów na dzieci to sprawka owczarków niemieckich i psów typu husky. Jak ludzi słyszą o takim incydencie to zawsze myślą "pewnie pitbul". Tymczasem wilczury były od dawna używane do pracy w obozach, więzieniach i kładziony był nacisk na ostry charakter psa. Dodatkową rolę odgrywa atawizm. Pisk dziecka przypomina tym psom zwierzynę którą dopadli towarzysze ze stada (ot - sarnę). To je pobudza i wzmaga agresję.



Owczarki niemieckie są zj***ne. Na 17 sztuk, z jakimi miałem dłuższy kontakt tylko jeden był normalnym psem. A to pewnie dlatego, że wyglądał na lekko skundlonego. Reszta nie nadawała się nawet na kompost. W mojej wiosce są trzy legalne hodowle psów rasowych, wszystkie z masą nagród. Dogi, podhalany i jakieś małe zjeby. Do żadnego z tych psów bez kija nie odważę się podejść, a ludzie kupują te szczeniaki do dzieci Żeby nie było, mam dwa psy, w sumie to suki. Obydwie darzę ogromnym zaufaniem, wiem, że mogę zostawić z nimi dzieciaki, dzieciaki wiedzą, że mają szanować zwierzaki, bo będzie ciap a potem opie**ol.

Zenonn

2021-03-11, 19:52
Nauka na przyszłość. W takim przypadku macie dwa rozwiązania. Pierwsze, najlepsze to rozbicie łba kundlowi jakims kijem, czy co tam jest pod reka. Jeśli jednak nie macie nic pod ręką, to złapanie za tylne łapy, uniesienie do góry i ciągnięcie do tyłu. Coś w rodzaju "taczek".

GupiRyj

2021-03-11, 20:40
Godna pochwaly postawa mlodszej siostry(?). Bronila brata jak tylko mogla. A co do psow. Podzielam zdanie Poligona. Tyle w temacie.

I_am_fat

2021-03-11, 22:23
Jaszczomp6666 napisał/a:

Owczarki niemieckie są zj***ne. Na 17 sztuk, z jakimi miałem dłuższy kontakt tylko jeden był normalnym psem. A to pewnie dlatego, że wyglądał na lekko skundlonego. Reszta nie nadawała się nawet na kompost. W mojej wiosce są trzy legalne hodowle psów rasowych, wszystkie z masą nagród. Dogi, podhalany i jakieś małe zjeby. Do żadnego z tych psów bez kija nie odważę się podejść, a ludzie kupują te szczeniaki do dzieci Żeby nie było, mam dwa psy, w sumie to suki. Obydwie darzę ogromnym zaufaniem, wiem, że mogę zostawić z nimi dzieciaki, dzieciaki wiedzą, że mają szanować zwierzaki, bo będzie ciap a potem opie**ol.



w dupie byłeś, gówno widziałeś i się nie zesraj

Mirek19850509

2021-03-12, 06:16
Nie chodzi czy owczarek czy pit Bull ,każdy pies ,to bomba zegarowa może przez 10 lat swojego życia z dziećmi ,mu odwalić i zagryzie inne dziecko na ulicy ,to zwierzę ,funkcjonuje instynktem ,poczuje się zagrożone lub poczuje zew polowania i zatankuje , :mrgreen: :lol: :lol:

Xaka

2021-03-12, 06:59
NiemiecWaszPan napisał/a:

Fajny owczarek. Kupił bym takiego i prowadzał bez smyczy i kagańca.



A ja bym Ci go rozjechał i też byłby fajny

grudzin7

2021-03-12, 09:34
PietiaGoras napisał/a:

Szkoda, że ten wytwór chorego umysłu jednego z użytkowników nie może już powrócić w tej samej formie. Nie raz miałem dobry ubaw z tych tekstów o psach i z reakcji sadolowych animalsów.



Był kiedyś taki poławiacz krabów, którego też wszyscy cisnęli, a teraz nie jeden stary sadol by chciał jego powrotu :-/