18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skrzyżowanie, skuter i ciężarówka...

Salieri16000 • 2019-12-10, 13:00
...co może się stać złego?!


~Ludomir

2019-12-10, 17:29
To była szybka akcja.

se...........ed

2019-12-10, 19:10
W moim mieście , dziś - facet , a raczej spasiony bojler , chyba ze 180 albo 190 kg na skuterku , wymusił na skrzyżowaniu pierwszeństwo ... bez rozglądania się . po prostu wjechał i ch*j .

matek87

2019-12-10, 19:16
Parcie na szkło

ellsworth

2019-12-10, 20:20
DoubleBorger napisał/a:

Hamowanie było, dodatkowa siła luzująca towar. Po uderzeniu w ściankę na początku naczepy siła poszła w bok. Z tym spinaniem ładunku jest ch*jnia, ja bym się obrał jak miałbym to spinać.
Według mnie to firma powinna zabezpieczać towar, nie dlatego, że to za dużo dla kierowcy. Firma produkująca zna dany towar lepiej od kierowcy i to oni powinni zabezpieczyć swój towar. Co zresztą wiele firm robi, zamykają w skrzynie, jakieś stojaki, różne rzeczy. Najgorsi są włosi, metalowe profile zawineli mi folią takim popularnym streczem, może z dwa trzy razy. Gdzie strecz najsilniej trzyma w kilkuwarstwach. Co lepsze nawet nie dają poprawiać ch*je, a później trzeba jeździć tak, żeby nic nie dygło, a kierowcy na drogach k***ują i zajeżdżają drogę. Oczywiście kierowca wszystkiemu winien. Dobrze jak są chociaż pasy transportowe z działającymi klamrami, można coś kombinować.
Pobierając naczepę z portu w Niemczech załadowaną, ch*j wie ile tam zestawów (pas + klamra), jak naj***ne pod dach to już w ogóle. A póżniej jest ładunek który trzeba spiąć co metr, albo jeszcze przód-tył, żeby nie jeździł przy hamowaniu, czy ruszaniu.
Można o tym pisać w ch*j długo, a itak każdy ma tow dupie i najlepiej niech kierowca z domu pasy bierze



Producent ma się znać na produkcji towaru a na tym, żeby go przetransportować powinna się znać firma transportowa. W końcu za to bierze kasę.

kietlak

2019-12-10, 20:26
czy tylko ja zauwazylem ze po wypadku ten papajek niby skuter pcha sie pod prad ? XD

miedzianek

2019-12-11, 00:27
A motop*zdeczka pewnie siedzi pod tym szkłem i się cieszy, że się dobrze schował

Vaseline

2019-12-11, 02:12
Szklanka pułapka 5 :roll:

Tafariel

2019-12-11, 03:51
Nie na darmo kierowcy ciężarówek mówią na skutery "chrupki"