18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Skręcanie w wykonaniu kobiety

Anal_Intruder_69 • 2022-04-03, 00:09
Krótko i na temat. Tym razem coś z polskiego podwórka :D



spoiler


Nie wiadomo która głupsza. Święta krowa na pasach z klapkami na oczach, ślepa i upośledzona prukwa za kierownicą, czy trzecie babsko w czerwonym, które widząc całe zajście na koniec zaczyna sp***alać, zamiast jakkolwiek zareagować.

Gienek86

2022-04-03, 00:19
Ja cie pie**ole Sadolka do krwi i po kości ,bravo- ja się pytam kto k***ie dał prawo jazdy?

:krejzi:

dżonyłojlker

2022-04-03, 00:56
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nie wiadomo która głupsza. Święta krowa na pasach z klapkami na oczach, ślepa i upośledzona prukwa za kierownicą, czy trzecie babsko w czerwonym, które widząc całe zajście na koniec zaczyna sp***alać, zamiast jakkolwiek zareagować.



Radzieccy uczeni dowiedli, że co trzecia kobieta jest tak samo głupia jak dwie pozostałe :roll:

Mixy321

2022-04-03, 06:43
Po pierwsze ch*jozo, piesza na pasach ma pierwszeństwo
Po drugie ch*jozo tu jest podwójne pierwszeństwo bo skręca w podporządkowana
Po trzecie ch*jozo powinni kierowczyni Volvo zablokować jajniki, żeby się nie rozmnożyła.

Czyli twierdzi, że nie widziała, a na chodnik przypadkiem wjechała xd?

ZaSwojePiję

2022-04-03, 07:10
I jak zwykle w przypadku kobiet, w razie jakiegokolwiek zdarzenia na drodze, to noga jej sztywnieje na pedale gazu.

Justynka99

2022-04-03, 07:42
Mixy321 napisał/a:

Po pierwsze ch*jozo, piesza na pasach ma pierwszeństwo
Po drugie ch*jozo tu jest podwójne pierwszeństwo bo skręca w podporządkowana
Po trzecie ch*jozo powinni kierowczyni Volvo zablokować jajniki, żeby się nie rozmnożyła.
Czyli twierdzi, że nie widziała, a na chodnik przypadkiem wjechała xd?



Przykład kretyna, który zdołał przeczytać tylko pół przepisu i nie doczytał jak się powinien zachować pieszy na pasach.

skywalker75

2022-04-03, 09:07
Anal_Intruder_69 napisał
"Nie wiadomo która głupsza. Święta krowa na pasach z klapkami na oczach, ślepa i upośledzona prukwa za kierownicą, czy trzecie babsko w czerwonym, które widząc całe zajście na koniec zaczyna sp***alać, zamiast jakkolwiek zareagować."

hmmm, a nie pomyślałeś o sobie....?

zwierzak30

2022-04-03, 09:12
Przecież Volvo to bardzo bezpieczne auto. Na pewno nic się nie stało. :)

htp

2022-04-03, 09:42
Justynka99 napisał/a:

Przykład kretyna, który zdołał przeczytać tylko pół przepisu i nie doczytał jak się powinien zachować pieszy na pasach.



Czekamy na twoje mądre rady, jak się zachować na pasach.

kawior2007

2022-04-03, 12:01
Pani piesza miała prawo wejść pod samochód i z tegoż prawa skorzystała

n1ck.ee

2022-04-03, 13:50
Pani tłumaczy, że pomyliła gaz z hamulcem. Poszkodowana w szpitalu.

1

2022-04-03, 16:25
kto takiej k***ie kupił auto i to jeszcze suva nie wiem

xqwzts

2022-04-03, 23:01
Moje miasto. Takie piękne.

Mazi118d

2022-04-04, 07:07
Jechałem sobie pare lat temu za panią która skręcając w prawo nie obliczyła że mercedes S ma większy promień skrętu niż smart i trafiła prawym tylnym kołem w zajebiście duży krawężnik który aż ją zatrzymał i tu każdy Janusz by „zabiegał, zabiegł, zabiegiwał” a pani but w podłogę i na 3 kołach przez przeszkodę rysując próg i urywając pół zderzaka. Wiec coś musi być w kobiecym mózgu (może związane z parciem przy porodzie) że jak wyczuje przeszkodę pod kołami to napiera z całej pary

Kosmodysk

2022-04-04, 17:54
Wziąłem suva w zastępstwie na czas naprawy mojej osobówki. Jak czytałem, mają martwe pole właśnie skręcając w prawo. Wyżej się siedzi, większy słupek i sam bym zgarnął kurdupla na pasach.
Ale na trasie w lepsza widoczność.