18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Skręć w lewo

Brutal90 • 2018-04-16, 16:08
W związku z rozpoczęciem sezonu motocyklowego macie coś z Polski :roll: Od 16 sekundy jak kogoś ciśnie ;-)




maczugaherculesa

2018-04-16, 16:46
Kiepsko, kierowca pojazdem 4 kołowym powinien zwiększyć minimalnie predkość ponieważ zepsuł materiał filmowy który miał potencjał na harda. a tak widać jak kierujący motocyklem wstaje bez wiekszych obrażen.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-16, 17:01
Sezon rozpoczęty.
Producenci trumien zacierają ręce. Zakłady pogrzebowe pewnie dają na mszę w intencji, by sezon był udany.
Kwiaciarnie zarobią. No i najważniejsze, że zarobi ksiądz :mrgreen:
I poziom debilizmu w narodzie może ciut spadnie.

BKKWK

2018-04-16, 17:06
I że takiego nie można legalnie dobić...

~Velture

2018-04-16, 17:08
No to czekać na sadolowe motop*zdunie co będą pie**olić farmazony typu "no przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić" albo już utarte "bo was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie" i ch*j, że te ich mótóry kosztują ułamek ceny samochodu.

Essent

2018-04-16, 17:22
No przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić.Bo Was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie :krejzi:

matigzi

2018-04-16, 17:46
Gerald z Rivii w nawigacji?

tralala101

2018-04-16, 17:47
Pierwszeństwo miał motor, bo to jest ich pasja i wolność i w ogóle Wy tego nie rozumiecie.

sadolja

2018-04-16, 17:56
idzie wiosna będą warzywa :D

Nihilista

2018-04-16, 18:04
@up up...
Wszyscy wyżej, no poprawiliście mi dzień. Poziom waszego sp***olenia nie odbiega wiele od p*zdy, co próbowała wymusić. W zasadzie jesteście typowymi motop*zdami, tylko za duże z was p*zdy, żeby jeździć, więc stanęliście po drugiej stronie barykady i motocykle wyśmiewacie. Ile radości wam jedno wymuszenie dało, a przecież na drogach co chwilę gdzieś ktoś czymś wymusza. Skoro wreszcie dołączą do filmików motocykle, wasza radość będzie trwała nieprzerwanie do jesieni. To musi być wspaniałe uczucie, być prostym człowiekiem i się tak cieszyć z małych rzeczy. Zazdroszczę.

@Velture, "motory" kosztują ułamek ceny samochodu? k***a, zwariowałem, dawno ofert nie przeglądałem. Co prawda motocykle to bardziej dobra luksusowe, a samochód jest jak kibel - prawie każdy musi go mieć - ale skoro tak się ceny pozmieniały, muszę sobie kupić kilka. Zawsze chciałem, niestety stać mnie było tylko na kilka samochodów :) Się pozmieniało.
A tak przy okazji, drogi moderatorze, popracowałbyś trochę zamiast głupoty w komentarzach wypisywać.
motorcycleman napisał/a:


cóż... hmmmm... sp***alaj


Wiesz co z nim zrobić :)

motorcycleman

2018-04-16, 18:11
"poziom waszego sp***olenia... zazdroszczę".
cóż... hmmmm... sp***alaj

CoJaTamKurwaWiem

2018-04-16, 18:38
Nihilista napisał/a:

@up up...
Wszyscy wyżej, no poprawiliście mi dzień. Poziom waszego sp***olenia nie odbiega wiele od p*zdy, co próbowała wymusić. W zasadzie jesteście typowymi motop*zdami, tylko za duże z was p*zdy, żeby jeździć, więc stanęliście po drugiej stronie barykady i motocykle wyśmiewacie. Ile radości wam jedno wymuszenie dało, a przecież na drogach co chwilę gdzieś ktoś czymś wymusza. Skoro wreszcie dołączą do filmików motocykle, wasza radość będzie trwała nieprzerwanie do jesieni. To musi być wspaniałe uczucie, być prostym człowiekiem i się tak cieszyć z małych rzeczy. Zazdroszczę.

@Velture, "motory" kosztują ułamek ceny samochodu? k***a, zwariowałem, dawno ofert nie przeglądałem. Co prawda motocykle to bardziej dobra luksusowe, a samochód jest jak kibel - prawie każdy musi go mieć - ale skoro tak się ceny pozmieniały, muszę sobie kupić kilka. Zawsze chciałem, niestety stać mnie było tylko na kilka samochodów :) Się pozmieniało.
A tak przy okazji, drogi moderatorze, popracowałbyś trochę zamiast głupoty w komentarzach wypisywać.

Wiesz co z nim zrobić :)





PS
W garazu stoja dwa motocykle, ale jak widze motop*zde, to sie nie moge powstrzymac.

MgrMajster

2018-04-16, 18:51
Kierujący autem pokłada zbyt wielkie nadzieję, że wymuszacz ma mózg...Powinien powiedzieć: jaki bezmózg!

HalfGod

2018-04-16, 19:05
46 sekunda, 5 gwiazdek w testach zderzeniowych.