18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skręć w lewo

Brutal90 • 2018-04-16, 16:08
W związku z rozpoczęciem sezonu motocyklowego macie coś z Polski :roll: Od 16 sekundy jak kogoś ciśnie ;-)




black88

2018-04-16, 19:09
a to nie jest skręt z autostrady za wrocławiem na jelenią? tam się zmieniła rok/dwa temu organizacja ruchu i gość lecial na pamięc :D

Noside

2018-04-16, 19:19
Trzeba było patrzeć w lusterka :)

bobi140

2018-04-16, 20:00
Komentarz w filmiku wystarczający...

steniek

2018-04-16, 20:10
black88
Dokladnie to jest ta droga. Kiedys droga z pierwszenstwem byla ta po ktorej poruszali sie motocyklisci a teraz z pierwszenstwem jest zjazd z autostrady. Ogolnie widac ze motocyklisci nie jada szybko a jak pamietam jest to droga z ograniczeniem do 90 (chyba ze sie cos zmienilo).

Pozdrawiam wszystkich, ktorych nie stac na motor i jedyne co potrawia to jebac komentarze, ze motory to ino tanie plus motop*zda i ch*j :D

PhantomMask

2018-04-16, 20:28
Tam zawsze jest meksyk...Korkował się zjazd z autostrady to zrobili go jako drogę główną...Średnio raz w tygodniu teraz tam jest jakiś wypadek :roll:

misiopysio123

2018-04-16, 20:54
@Nihilista: średnio w Polsce kupowany jest nowy samochód za ok 70 tysięcy złotych.

Za ile średnio w Polsce kupowany jest nowy motocykl? Moim zdaniem za sporo mniej, bo wyłączając niektóre marki, chętnie kupowane przez rozsądnych ludzi (i nie mających 18-25 lat), to reszta to stare pizgawki dla pryszczatych przygłupów, po ciężkich dzwonach - żeby potem takimi ulepami szał na wiosce robić i wkurzać decybelami sąsiadów.
Ważne, że Karynom kisiel w majtach pływa gdy Seba wjeżdża 200 km/h w teren zabudowany.

Pozdro dla tych którzy mają motocykl(e), znają przepisy ruchu drogowego i nie chcą się zabić na asfalcie lub poza nim.

Tak, też jeżdżę, tylko nie zapie**alam jak dzik wszędzie i kupiłem w salonie - i kosztował mniej niż dobrze wyposażona Octavia czy inny Gulf (<100k).

St...........on

2018-04-16, 21:17
Essent napisał/a:

No przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić.Bo Was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie :krejzi:



No przecież motocyklista mógł k***a stosować się do prawa ruchu drogowego. Mam i samochód i motocykl wieśniaku.

Nihilista

2018-04-16, 21:28
@up
Na pewno motocykle kupowane są za mniej, bo w tej kategorii są wszystkie piździki powyżej 50ccm, czyli masa taniego chińskiego i nie tylko złomu. Nowe samochody za to możliwe że mają zawyżoną średnią przez leasing. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy Janusz potrzebuje samochodu, choćby żeby do roboty dojeżdżać, a motocykl jest zazwyczaj zabawką. Jeden wydaje 70.000 na samochód, inny na szampana, dlatego bawią mnie takie porównania.
Co do sp***olenia umysłowego ludzi, którzy się tu udzielają, niestety jest coraz bardziej widoczne. Kiedyś pod filmem o wypadkach można było pogadać, teraz do głosu dochodzą niedojrzali emocjonalnie pryszczaci idioci i Velture. Pojawia się motocykl i nie trzeba czytać, żeby wiedzieć co będzie w komentarzach. Ostatnio jakiś idiota w samochodzie zabił prawidłowo jadącego człowieka na motorze, a komentarze były w tonie "dobrze tak motopiździe, szkoda, że drugi raz go nie przejechał". Prymitywne podjazdy mające na celu podk***ienie motocyklistów za ich rzekome sp***olenie umysłowe, a prawda jest taka, że popie**olone są wyłącznie dzieci to piszące.
Całe szczęście większość udzielających się tu gówniarzy może pomarzyć o własnym pojeździe, jednak nie da się ukryć - przez tych idiotów robiących k***ę z logiki przestałem tu wpadać bo poziom jebnął o dno i zakopuje się w mule. Rzadko w ogóle czytam komentarze, a jeśli to wyłącznie po to, żeby sobie kogoś powyzywać. Zrobili z sadistica latrynę, to czasem wpadnę się wysrać. Szkoda, lubiłem ten portal. Przesiadłem się na wykop - jeszcze więcej pedałów niż tu, ale czasem dyskusje trzymają poziom. Sadistic to rynsztok dla umysłowych cwe*i, śmietanka się już dawno zmyła lub przestała udzielać. Także j***ł was pies sadolowe szczyle, idę sobie coś mądrego poczytać, a wy sobie motop*zdujcie ile chcecie w tym szalecie. Mnie to ch*j obchodzi, w tym roku interesują mnie wyłącznie samoloty.

bobi140

2018-04-17, 04:57
Komentarz w filmiku wystarczający...

SalvaCzoko

2018-04-17, 10:00
Po ch*j ta spina między motocyklistami i kierowcami aut. Kierowcy aut jak i motorów to zjeby, nie wszyscy ale większość.

HatakeIV

2018-04-17, 11:02
Essent napisał/a:

No przecież kierowca puszki mógł zwolnić i przepuścić.Bo Was nie stać na motór biedaki i zazdrościcie :krejzi:



Podejrzewam że kierowca by to zrobił jednak jest jeden mały szczegół, oślepiło go słońce i ch*ja widział.

motocipka

2018-04-17, 11:13
Dwa dni - trzy materiały z motocwe*ami w rolach głównych i ktoś ich jeszcze broni? :D

PanAndrzej666

2018-04-17, 13:02
teraz będzie coraz więcej tego typu materiałów :)