18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Skrajnie prawicowe oszołomy + nienawiść do kobiet

marinis • 2020-11-09, 15:07
Chyba nie muszę tego dokładnie wyjaśniać, ale sfrustrowana społeczność Sadistica w większości nienawidzi kobiet (np feministek), a lubi jedynie te, które spełniają ich fantazje.
Nienawidzą również ludzi o poglądach lewicowych, czyli o innym światopoglądzie, niż ich własny.
Poza tym wyraźnie tutaj dominuje nienawiść do osób o czarnym kolorze skóry, do Żydów i ogólnie większości obcokrajowców.

Czy moderacja ma zamiar w dalszym ciągu przyzwalać na to szerzenie nienawiści?

~Esencja

2020-11-09, 15:22
W regulaminie jest odpowiedni punkt dotyczący rasizmu i innych zachowań. Jeżeli by został złamany to zapewniam cię że moderacja by reagowała :)

sa...........os

2020-11-09, 16:45
Ten portal już ładnych parę lat temu stał się niestety ostoją dla tego typu zjebów. Przejdzie im gdy dotknie ich jakaś inna kobita niż mama czy ciocia. A na ich miejsce przyjdzie dwa razy tyle podobnych jełopów ciężko znoszących dojrzewanie. Każde komercyjne forum żywi się na tłumie, więc pewnie nikomu nie opyla się tutaj dbać o porządek i usuwać idiotów. Zresztą mamy idiokrację, więc nawet nie wypada.
Poza tym nie wiem czy to nienawiść. Raczej chęć przypasowania się do grupy. W dzisiejszych czasach są kultywowane takie a nie inne wzroce, to co poradzisz. Doj***nie komuś z bezpiecznej strefy przed komputerkiem uchodzi za coś fajnego, a nie za powód do wstydu. Druga sprawa, spora część tych dzieci zna świat tylko z filmików w internecie, a relacje damsko-męskie z pornhuba, więc może mieć troszkę spaczone postrzeganie rzeczywistości. j***ć to całe ścierwo.

Cytat:


Nienawidzą również ludzi o poglądach lewicowych, czyli o innym światopoglądzie, niż ich własny.Raczej zarzucają poglądy lewicowe każdemu kto ma choćby cień pojęcia o świecie. To subtelna różnica. Jeśli umiesz myśleć samodzielnie, jesteś indywidualistą i masz racjonalny światopogląd, to dla "lewicowych" ignorantów jesteś nazistą, dla "prawicowych" lewarem. Cała filozofia.
Ten podział zresztą chyba wymyślono tylko po to, by oszczędzić ludziom myślenia i pomóc im się szybko zaklasyfikować do jakiejś tam grupy.

ch...........li

2020-11-10, 07:45
To jest sadistic, a nie youtube. Większość komentarzy jest pisanych dla zartu, dla piw, są i trolle zeby komuś ciśnienie podnieść. Czarny humor- mówi ci to coś? Także idz umoralniać jakąś inna stronę... A od sadola to się odpie**ol.

sa...........os

2020-11-10, 13:36
chili napisał/a:

To jest sadistic, a nie youtube. Większość komentarzy jest pisanych dla zartu, dla piw, są i trolle zeby komuś ciśnienie podnieść. Czarny humor- mówi ci to coś? Także idz umoralniać jakąś inna stronę... A od sadola to się odpie**ol.Z tym się akurat nie do końca zgodzę. Jakoś w latach 2009-2013 faktycznie był tu czarny humor i było i straszno i śmieszno i trochę okrutno - ale na poziomie! Potem zrobił się zwykły burdel dla gimbusów dla których komentarze w stylu "stary ci właził do wanny" to szczyt zajebistego poczucia humoru. Niestety sporo wartościowych, aktywnych i wrzucających ciekawe materiały użytkowników przez to sp***oliło na amen.
Początkowo miałem to w dupie, bo degradacja dosięgała tylko głównej, potem całe to robactwo rozlało się też na harda.
Faktem natomiast jest, że rzeczywiście nie ma co narzekać, bo nic to nie zmieni. To naturalna ewolucja każdej społeczności, strony, forum czy subkultury która staje się popularna wśród "normików". Jednak drażni mnie argumentacja "to jest sadistic". Nie, to nie jest "sadistic" jaki znałem 8-9 lat temu.
Na koniec dodam, że mam tu na myśli poziom wypowiedzi, a nie rasistowski czy mizoginistyczny humor. To akurat było zawsze (choć może nieco bardziej wyważone) i nigdy mi nie przeszkadzało. ;-)

ch...........li

2020-11-10, 14:48
sanctusdiavolos,

Zaraz to sadistic bedzie tylko z nazwy.... Patrząc co sie tu dzieje...

~PowerBoBass

2020-11-10, 15:35
chili napisał/a:

Zaraz to sadistic bedzie tylko z nazwyJest już od dawna, jak sanctusdiavolos napisał.

~tip.top

2020-11-10, 18:25
marinis napisał/a:

Chyba nie muszę tego dokładnie wyjaśniać, ale sfrustrowana społeczność Sadistica w większości nienawidzi kobiet (np feministek),


Zaraz, moment, feministki kobietami? Co to za oksymoron?
I kto tutaj jest trollem :amused:


marinis napisał/a:

Nienawidzą również ludzi o poglądach lewicowych, czyli o innym światopoglądzie, niż ich własny.


Natomiast ludzie o poglądach lewicowych kochają wszystkich, o wszelakich poglądach, ze szczególnym naciskiem na narodowców.
Co to za naiwne założenie, że tylko jedna strona nienawidzi drugiej?


marinis napisał/a:

Poza tym wyraźnie tutaj dominuje nienawiść do osób o czarnym kolorze skóry, do Żydów i ogólnie większości obcokrajowców.


j/w
Tylko społeczność sadistica nienawidzi wszystkich, natomiast wszyscy kochają społeczność Sadistica.

marinis napisał/a:

Czy moderacja ma zamiar w dalszym ciągu przyzwalać na to szerzenie nienawiści?


Spoko spoko, do ogarniania treści niepoprawnych politycznie stosujemy outsourcing. Grupa zapaleńców ze strony https://zglosnienawisc.otwarta.org/ dniem i nocą monitoruje wszelkie pojawiające się tu treści. Jak tylko coś jest nie tak, pyk, donosik do prokuratury :)
Moderacja tutaj, jest tylko kwiatkiem do kożucha.

A tak na poważnie, rozumiem że na forach gdzie dominują poglądy drugiej strony też zakładasz tematy i zwracasz im uwagę, jacy to oni są nietolerancyjni w stosunku do białych i heteroseksualnych obywateli tego kraju, do prawicowców, narodowców, wolnościowców, kucy korwina, miłośników PiSu i dajmy na to katolików?

marinis

2020-11-10, 19:08
sanctusdiavolos napisał/a:

Potem zrobił się zwykły burdel dla gimbusów dla których komentarze w styluWiesz to nie chodzi nawet o poziom wypowiedzi, ale o wpojone chore poglądy z rodzaju lewica twój wróg czy feministki twój wróg.

A dlaczego tak się stało? Można podziękować partii o nazwie PiS. Przecież ta partia SZCZUJE ludzi na siebie i jak widać skutecznie.
O Konfederacji nawet nie wspominam bo to jeszcze większa skrajność.

Gdyby Polską rządzili normalni ludzie, to by prawie nie było rasizmu, nienawiści do obcych, do lgbt, do kobiet i do feministek.
Partia rządząca jest w większości winna temu co się obecnie dzieje w kraju.
tip.top napisał/a:

Zaraz, moment, feministki kobietami?I to najprawdziwszymi, bo walczącymi o prawa dla swojej płci. No chyba że dla ciebie kobieta musi wyjść za mąż i rodzić dzieci :)

tip.top napisał/a:

Natomiast ludzie o poglądach lewicowych kochają wszystkichNie muszą nikogo kochać, ale dają im wybór. Prawica przykładowo zakazuje wszystkim ludziom aborcji, a lewica ani nie zakazuje, ani nie nakazuje, a pozostawia wolność wyboru.

tip.top napisał/a:

Grupa zapaleńców ze strony https://zglosnienawisc.otwarta.org/ dniem i nocą monitoruje wszelkie pojawiające się tu treściCzyli jak rozumiem czekają na coś dużego kalibru :)

tip.top napisał/a:

jacy to oni są nietolerancyjni w stosunku do białych i heteroseksualnych obywateli tego krajuKto jest nietolerancyjny do białych i heteroseksualnych? Przytocz mi takie komentarze i źródła?

sa...........os

2020-11-10, 19:26
marinis napisał/a:

Wiesz to nie chodzi nawet o poziom wypowiedzi, ale o wpojone poglądy z rodzaju lewica twój wróg czy feministki twój wróg.
A dlaczego tak się stało? Można podziękować partii o nazwie PiS. Przecież ta partia SZCZUJE ludzi na siebie i jak widać skutecznie.
O Konfederacji nawet nie wspominam bo to jeszcze większa skrajność.
Gdyby Polską rządzili normalni ludzie, to by prawie nie było rasizmu, nienawiści do obcych, do lgbt, do kobiet i do feministek.
Partia rządząca jest w większości winna temu co się obecnie dzieje w kraju.Żyjemy w demokratycznym kraju, a każdy demokratyczny kraj ma takich rządzących, na jakich sobie zasłużył. Więc uważam że to nie tyle wina rządu, co społeczeństwa które sobie takich przedstawicieli wybrało.
Druga sprawa jest taka, że spora część środowisk które bronisz, jak np. feministki też aż kipi agresją wobec każdego kto myśli inaczej. I obie strony barykady wzajemnie podsycają ten płomień nienawiści - co rządzącym akurat jest bardzo na rękę (divide et impera). Nienawiść rodzi nienawiść.
Skrajności (czy to prawicowe czy lewicowe) zwykle biorą się z ignorancji. Oczywistym wydaje mi się, że światopogląd zdrowo myślącego człowieka to sieć spostrzeżeń i poglądów budowanych przez wiele lat. Świat nie jest czarnobiały.
Popieram część poglądów lewicowych (np. w sprawie kościoła) jak i prawicowych (gospodarka i rynek), przy czym tymi pojęciami szafuje się tak kompletnie z dupy, że w ogóle staram się ich unikać. Kiedyś wśród dzieciaków była moda na bycie lewakiem, teraz jest moda na bycie prawicowcem (co nie ma żadnego poparcia w faktycznych poglądach - jest tylko zwyczajnym pie**oleniem, o czym chociażby świadczy fakt że ci rzekomi prawicowcy popierają lewicowy PiS). Kogo to zresztą w sumie obchodzi.

Cytat:


Kto jest nietolerancyjny do białych i heteroseksualnych? Przytocz mi takie komentarze i źródła?Dla mnie takim przejawem nietolerancji (choć bardzo sprytnym i nieoczywistym) jest chociażby polityka rozmaitych "Hollywoodów" wobec kinematografii, a mianowicie wymóg umieszczania czarnych i homoseksualnych osób w filmach. Moim zdaniem jest to agresja wobec wolności artystycznej - oraz, jak na ironię, rasizm (w końcu pojawiają się kwestie rasowe, tam gdzie być ich nie powinno).

marinis

2020-11-10, 20:45
sanctusdiavolos napisał/a:

o czym chociażby świadczy fakt że ci rzekomi prawicowcy popierają lewicowy PiSUważam że dla wielu ludzi (szczególnie młodych) ważniejszy od gospodarki jest światopogląd danej partii.
Pod względem dawania ludziom kasy, to PiS może być lewicą, ale pod względem światopoglądowym to skrajna prawica.
sanctusdiavolos napisał/a:


mianowicie wymóg umieszczania czarnych i homoseksualnych osób w filmach.


Ale wiadomo że USA to kraj w którym problem rasizmu jest bardzo duży ze względu na zróżnicowanie społeczne.
Poza tym umieszczając razem ludzi o różnym kolorze skóry chcą pokazać, że człowiek to człowiek i każdy jest tak samo ważny i może robić to samo.

~tip.top

2020-11-11, 11:47
marinis napisał/a:

Uważam że dla wielu ludzi (szczególnie młodych) ważniejszy od gospodarki jest światopogląd danej partii.


Tyle, że światopoglądem chleba się nie posmaruje i nie wykarmi rodziny.

I tego właśnie nie potrafię zrozumieć. Gdy w sejmie odrzucane są projekty, które realnie mają wpływ na poziom życia społeczeństwa (np. kwota wolna od podatku w wysokości 31200 PLN) nie słychać głosów protestu, nikt nie wychodzi strajkować, wszyscy mają to generalnie w dupie.
Ale jak tylko jest jakaś wrzutka światopoglądowa, to ludzie skaczą sobie do gardeł.
WTF?

sa...........os

2020-11-11, 13:11
tip.top napisał/a:

Tyle, że światopoglądem chleba się nie posmaruje i nie wykarmi rodziny.
I tego właśnie nie potrafię zrozumieć. Gdy w sejmie odrzucane są projekty, które realnie mają wpływ na poziom życia społeczeństwa (np. kwota wolna od podatku w wysokości 31200 PLN) nie słychać głosów protestu, nikt nie wychodzi strajkować, wszyscy mają to generalnie w dupie.
Ale jak tylko jest jakaś wrzutka światopoglądowa, to ludzie skaczą sobie do gardeł.
WTF?Dokładnie! Też wielokrotnie zwracałem na to uwagę... Tak samo z pandemią. Upadają światowe gospodarki, rząd przepycha kolanem pod stołem ustawy jawnie godzące w naszą wolność (chociażby ta sprawa z dronami o której kiedyś pisałem). Ale nie... Ludzie zaczynają mieć ból dupy, bo okazało się że trzeba dać MINIMUM od siebie i założyć maskę w sklepie.
Gdyby w tym kraju wybuchła wojna, podbito by ten zj***ny naród w dwa dni. Jedni by się domagali ustawy prawnej która nakazuje im bronić ich rodzin przed najeźdźcą, drudzy szabrowali by sklepy ze srajtaśmy i drożdży. k***a, od dawna czuję silną niechęć do otoczenia, ale dopiero ta pandemia mi tak naprawdę uświadomiła jakim bezdennym bagnem jest społeczeństwo. I pomyśleć że w naszej historii tylu ludzi oddało wolność i życie za ten naród.

~tip.top

2020-11-16, 13:11
marinis napisał/a:

Proponuję zobaczyć poniższy temat. Jakiś idiota nazwał kobietę k***ą, tylko dlatego że pokazała cycki w miejscu publicznym.


Klasyczne samozaoranie... masz pretensje, że ktoś nazwał jakąś dziewczynę k***ą, po czym sam nazywasz tego kogoś idiotą.
Czyli robisz dokładnie to samo, o co masz do tej osoby pretensję :amused:
No i gdzie tu logika?