18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośny najpierw...

Jesse.Pinkman • 2021-12-09, 12:59
...zadźgał ją a potem siebie.

zdun

2021-12-09, 13:13
ważne że się kochali i odeszli razem.

Lobo24

2021-12-09, 13:44
Takie tam mają surowe prawo a na znieczulice nie mogą doj***ć paragrafu?

Payan

2021-12-09, 13:53
Babcie najlepsze na tych ławkach. :D

sa...........el

2021-12-09, 14:41
Lobo24 napisał/a:

Takie tam mają surowe prawo a na znieczulice nie mogą doj***ć paragrafu?



No dalej, wyskocz do gościa z nożem, to sam zarobisz kosę i tyle będzie z tego twojego konio-rycerstwa, a głupia bladź jeszcze może zacznie go bronić przed tobą. Po ulicach nie chodzą Rambo.

aparacik

2021-12-09, 15:30
Chińska edycja Romeo i Julia.

Quassar

2021-12-09, 17:06
Azjatycka wersja Romea i Juli
Jest spektakl jest i widownia.

Lobo24

2021-12-09, 17:23
satariel napisał/a:

No dalej, wyskocz do gościa z nożem, to sam zarobisz kosę i tyle będzie z tego twojego konio-rycerstwa, a głupia bladź jeszcze może zacznie go bronić przed tobą. Po ulicach nie chodzą Rambo.



Msz rację, że to idiotycznie niebezpieczne.
Masz rację, że po ulicy nie chodzą Rambo.

Chodzi o to, że jeśli nie my będziemy pilnować porządku w swojej okolicy to nikt nie będzie. Obojętność na zło to kurewstwo na równi z wyrządzaniem zła w najgorszej postaci.
Chodzi o te j***ną bierność.

Takafura

2021-12-09, 18:10
satariel napisał/a:

No dalej, wyskocz do gościa z nożem, to sam zarobisz kosę i tyle będzie z tego twojego konio-rycerstwa, a głupia bladź jeszcze może zacznie go bronić przed tobą. Po ulicach nie chodzą Rambo.


Masz rację, fachowcy od walk na noże zawsze podkreślają żeby nie kozaczyć i nie startować z pięściami do gościa z kosą.
Ale napisz szczerze - oglądając morderstwo tej kobiety nie miałeś przez chwilę takiej myśli "jak fajnie by podejść z tyłu i wyj***ć psycholowi w łeb rurą" ?
Bo ja tak.


mlecz1323

2021-12-09, 18:28
prawdziwy samurai

DianCecht

2021-12-09, 18:39
mlecz1323 napisał/a:

prawdziwy samurai



Popełnił rytualne bukkake

sa...........el

2021-12-09, 18:59
Takafura napisał/a:

Masz rację, fachowcy od walk na noże zawsze podkreślają żeby nie kozaczyć i nie startować z pięściami do gościa z kosą.
Ale napisz szczerze - oglądając morderstwo tej kobiety nie miałeś przez chwilę takiej myśli "jak fajnie by podejść z tyłu i wyj***ć psycholowi w łeb rurą" ?
Bo ja tak.



Nie, bo nie obchodzą mnie kitajce i ich k***idołek i ich zj***na kultura bycia numerkiem w chińskiej, komunistycznej machinie. Sami sobie zgotowali taki los, więc się niech w tym swoim gównie taplają, nic mi do tego i nie będę pie**olił, że coś powinni zrobić, a czego nie, dopóki mnie to nie dotyczy.

korowiow777

2021-12-09, 19:56
Lobo24 napisał/a:

Takie tam mają surowe prawo a na znieczulice nie mogą doj***ć paragrafu?



Nie wiem jak teraz ale wiele lat temu czytałem, że ta znieczulica wynika właśnie z poj***nych przepisów prawa. Nieumiejętna pomoc np przy wypadku skutkuje obowiazkiem płacenia dożywotniej renty poszkodowanemu, także pomoc samobójcom jest niebezpieczna bo moze też żądać odszkodowania itp. Stąd teraz kampanie w mediach uczaceszacunku do starszych itp

beanfasola

2021-12-09, 19:57
oni sa juz jak w tym serialu <black mirror>jest na cda kilka odcinkow.

ruddie

2021-12-09, 20:36
Kulturka, nikt nikomu nie przeszkadza, każdy w spokoju obserwuje, nikt nie drze się omajgod - żółta przyszłość, nasza też.