18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośnooki spękał na akcji...

Halman • 2022-09-29, 10:04

szerszenie wykazały się większą determinacją...

Erqti

2022-09-29, 10:36
filmujący albo jest niewzruszonym manekinem albo to on z tej dwójki był w ochronnym kondomie.

Znawca_Cipek

2022-09-29, 10:52
To chyba nie była jakaś zorganizowana akcja :lol:

dogip

2022-09-29, 11:11
Może sp***alać, i tak dogonią. Użądlenie to nie tylko żądło z jadem (u pszczół). One też gryzą (pozostałe typu osy i inne k***y). Owady pozostawiają również feromony zaznaczające intruza i dlatego jest atakowany przez cały rój. A szerszenie to najmniej agresywne stworzenia w porównaniu z innymi latającymi ch*jami. Duże, to duże, bo mają wywoływać strach. Ale są łagodne.

panar3

2022-09-29, 12:27
Uwielbiam słuchać wyjących kitajców, ale bardziej wyjących murzynów.

ratford

2022-09-29, 12:30
panar3 napisał/a:

Uwielbiam słuchać wyjących kitajców, ale bardziej wyjących murzynów.



a co z latynosami :D ?

mlecz1323

2022-09-29, 14:35
w jackassach się o tym dowiedziałem- że jak człowiek sie niepokoi, denerwuje, boi, wydziela wiekszą temperature ciała. A pszczoły przez ciepło namierzają. Z pszczółkami na luzie trzeba pracować.

roxster

2022-09-29, 16:49
Gdyby to były szerszenie azjatyckie koleś by tak żwawo nie biegał.

PabloSkills

2022-09-29, 17:48
dogip napisał/a:

Może sp***alać, i tak dogonią. Użądlenie to nie tylko żądło z jadem (u pszczół). One też gryzą (pozostałe typu osy i inne k***y). Owady pozostawiają również feromony zaznaczające intruza i dlatego jest atakowany przez cały rój. A szerszenie to najmniej agresywne stworzenia w porównaniu z innymi latającymi ch*jami. Duże, to duże, bo mają wywoływać strach. Ale są łagodne.



No wiesz osy są bardziej agresywne i mają toksyczniejszy jad. Osa potrafi uj***ć bez przyczyny. Ale nie mów, że szerszenie są łagodne bo jak je wk***isz to nie ma zmiłuj. I dają dużo większą ilość jadu, dlatego uważane są za groźniejsze.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-29, 19:25
dogip napisał/a:

Może sp***alać, i tak dogonią. Użądlenie to nie tylko żądło z jadem (u pszczół). One też gryzą (pozostałe typu osy i inne k***y). Owady pozostawiają również feromony zaznaczające intruza i dlatego jest atakowany przez cały rój. A szerszenie to najmniej agresywne stworzenia w porównaniu z innymi latającymi ch*jami. Duże, to duże, bo mają wywoływać strach. Ale są łagodne.



Zwróć uwagę że sp***alał z torbą w której z rozj***nego gniazda wylatywały cały czas owady.Jeszcze taka ciekawostka jak masz na budynku gniazdo szerszeni to żadne osy i inne ch*je nie podlecą

kevcik

2022-09-29, 21:08
ja mialem na balkonie w wakacje j***ne groźne są myslalem zeby petarde dac im bo mialem szafke na balkonie i one tam byly to bym je wysadzil ale pie**olONE polskie prawo zabrannia zaj***nia j***nych os szerszeni i innego ch*jstwa a 4paki nie zabule

RickLafleur

2022-09-29, 21:12
roxster napisał/a:

Gdyby to były szerszenie azjatyckie koleś by tak żwawo nie biegał.



To tak nie działa przy 4 ukąszeniach

zakmen

2022-09-29, 23:03
dogip napisał/a:

Może sp***alać, i tak dogonią. Użądlenie to nie tylko żądło z jadem (u pszczół). One też gryzą (pozostałe typu osy i inne k***y). Owady pozostawiają również feromony zaznaczające intruza i dlatego jest atakowany przez cały rój. A szerszenie to najmniej agresywne stworzenia w porównaniu z innymi latającymi ch*jami. Duże, to duże, bo mają wywoływać strach. Ale są łagodne.



To ciekawe, szerszenie potrafią bezmyślnie atakować wszystko co się rusza w okolicy ich gniazda. Mój tata wraz z kolegami z pracy odczuł to na własnej skórze.

daniel1040

2022-09-29, 23:31
Raz miałem gniazdo os (chyba) w ziemi - myślę sobie "łe pewnie małe, zaleje wodą i po sprawie" - życiowy rekord w biegu do najbliższego jeziora murowany, nie polecam.