18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośnego dziadka popierdoliło

Jesse.Pinkman • 2022-03-05, 22:31
Kierowca w końcu nie wytrzymał i sprzedał mu kapcia.

sothis

2022-03-06, 01:56
Ja pie**ole, tam ichniejszy stróż prawa był... pie**olony, jeszcze bardziej użyteczny niż straż miejska....
Da się? Da!

Zasysacz

2022-03-06, 03:45
Dobry wariat z tego milicjanta xD

Hyena83

2022-03-06, 06:50
Oni próbują wyłudzić odszkodowania tak, czy jaki h*j? Bo dużo takich akcji i prób rzucania się pod samochód, byleby sobie krzywdy nie zrobić

Silverface

2022-03-06, 08:54
Chyba ten politzmajster to jakiś krewny tego dziadka albo są w zmowie, że dziadek odpie**ala manniane a politzmen nie reaguje do momentu, aż "ofiara" dziadka nie zacznie go napie**alać. :D

PabllosSantoDaSilva

2022-03-06, 11:32
I tak to działa, jak widać na całym globie. Aktualnie mężczyzna w sile wieku ma dać sobie wejść na głowę każdemu barachłu słabszemu od siebie, bo przecież jego siła to brutalna broń i nie ma prawa jej zastosować. W ten sposób baby, staruchy i gówniarze mogą robić co chcą, społeczeństwo ulega zbydlęceniu. Tak w imię prawa. Nic z tego. Owszem nie powinieneś uderzyć słabszego jako pierwszy ale jeśli ten obrał (źle) opcję agresji, masz prawo przyjąć jego „ofertę” i na nią odpowiedzieć.

Zarówno najpierw baba nie próbuje odciągnąć agresywnego demencjusza tylko odpycha poszkodowanego kierowcę tak i „funkcjonariusz” reaguje dopiero po konkretnej odpowiedzi młodego. Usilnie kastruje się mężczyzn ale jak wróg u bram to doskonale widać na Ukrainie - baby out a chłopy mobilizacja. To oczywiście naturalny i tradycyjny układ tylko jak to się ma do robienia z mężczyzn eunuchów i usilnego „równościowania” w czasie pokoju?

Perhydrol

2022-03-06, 13:04
I tak długo wytrzymał.

PreSidento

2022-03-07, 17:21
Pięknie mu wjechał z fleka

Maciasty667

2022-03-08, 19:17
Mnie zastanawia jedno.

Dlaczego chiński policjant jest przebrany za włoskiego karabiniera???