18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok ze sceny

CrazyEdek • 2022-03-28, 22:11
Nawet wymierzył.


tazmandu

2022-03-28, 22:52
Kocyk był za śliski

pawcio9014

2022-03-29, 07:47
Te zjadacze kotów, czy to amatorskie kapele (nienawidzę tego słowa) czy profesjonalne brudasy, zawsze myślą, że ich muzyka jest tak zajebista, że porywa tłum, bo na widowni śmierdziele z długimi włosami i dupy z zarośniętymi nogami skaczą w pogo i robią z siebie idiotów. A potem hop w tłum i zonk :)
Prawda jest taka, że ta (tfu!) muzyka jest na jedno kopyto, opiera się na napie**alaniu w perkusję, brząkaniu na basie i krzykach do mikrofonu o tym, że szatan jest spoko (wiem, że tu akurat jest jakiś punk czy coś w tym stylu, ale dla mnie to jedno i to samo gówno). Patusy-brudasy się przy tym bawią, bo są naj***ni tanimi winami ("jestem taki fajny bo piję tanie wino") i tak naprawdę nie wiedzą w ogóle na jakim koncercie aktualnie są. :metalhead: A notabene raz byłem na takim koncercie i wyszedłem po 5 minutach, bo tak śmierdziało potem, że myślałem, że rzygnę (uprzedzam- ja byłem umyty i nie chuchałem sobie pod nos).
j***ć tę całą brudo-kulturę, mówiącą jacy to gnębieni, a jak ktokolwiek ubierze się w innym kolorze niż czarny i puści inną muzykę niż dźwięki zarzynanego poloneza, to hejtują tymi swoimi ironicznymi, władcopierścieniowymi tekstami.

OK, możecie się teraz na mnie wyżyć ;-)

John-Flopp

2022-03-29, 09:09
pawcio9014 napisał/a:

OK, możecie się teraz na mnie wyżyć



Nikt Cię nie lubi.

pawcio9014

2022-03-29, 13:39
John-Flopp napisał/a:

Nikt Cię nie lubi.



No i leżę... :)

petru23

2022-03-29, 17:44
Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść... I jak zejść.

Huherko

2022-03-29, 18:58
pawcio9014 napisał/a:

OK, możecie się teraz na mnie wyżyć



Pochwal nam się, jakiej Ty muzyki słuchasz, może też pójdziemy na jakiś koncert :)

pawcio9014

2022-03-30, 09:20
Huherko napisał/a:

Pochwal nam się, jakiej Ty muzyki słuchasz, może też pójdziemy na jakiś koncert



Jak mi się spodoba jakaś piosenka rockowa to jej słucham, jak jakiś pop to go słucham, jak rap to słucham rapu, itp.
Nie mam tak jak większość metalozjebów, że MUSZĘ słuchać System of a Down czy Mettalici, a przynajmniej tak wszystkim mówić, a jak wracam do domu to puszczam Bajora żeby nikt się nie dowiedział :)