18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok wiary pijanego studenta

trytodie • 2021-10-27, 19:25
W Biszkeku (Kirgistan), po rozstaniu z dziewczyną, pijany nastolatek zeskoczył z niedokończonego budynku na oczach swoich przyjaciół.
Student zmarł na skutek odniesionych obrażeń w drodze do szpitala.


Mzimu

2021-10-27, 23:44
"Student zmarł na skutek odniesionych obrażeń w drodze do szpitala."

Tak się zawsze pisze, jak lekarz na miejscu wykrywa JAKIEKOLWIEK funkcje życiowe.

baronturbina

2021-10-28, 07:57
Krakus36 napisał/a:

Kto z nas nie miał doła jak stracił c*pkę do r*chania... a ta musiała być niezła w bzykaniu się że nie mógł tej straty wytrzymać


Chyba potrafie go zrozumieć hahahah

KFCnigget

2021-10-28, 10:20
Mzimu napisał/a:

"Student zmarł na skutek odniesionych obrażeń w drodze do szpitala."
Tak się zawsze pisze, jak lekarz na miejscu wykrywa JAKIEKOLWIEK funkcje życiowe.



ale w karetce jeszcze żył, po co go stamtąd wyjmowali? buty też pewnie zdjęli, skandal :kawa:

a no tak pewnie po to żeby nie nabawił się więcej obrażeń, sorry jestem dziś nieco roztargniony :ciasteczkowy:

OrmoMM

2021-10-28, 14:40
htp napisał/a:

W drodze do szpitala odniósł obrażenia i zmarł?



Ach te ruskie drogi :)

Jokerd

2021-10-28, 16:28
Fajne takie pijackie nastraszanki.
Tez mialem fajnego kolege, ktory naj***ny zalozyl sie z rownie naj***nymi przyjaciolmi ze wejdzie na rusztowanie przy budynku. Prawie sie udalo, tylko juz na dol spadl.
Fajne synek swieta wielkanocne starym zafundowal ;-)
Smiechu co nie miara bylo wsrod naj***nych kolezkow

mesjans

2021-10-28, 17:22
lasyk napisał/a:

Tak właściwie wszyscy są współwinni. Kilkanaście osób na dachu zagrzewających do boju i nawet operator drona się znalazł żeby uwiecznić ten cudowny moment. Ja pie**ole jaka znieczulica panuje w tym chorym i zj***nyn świecie.



Ty jesteś jakiś niedoj***ny. Oni sobie weszli na budowę dla zabawy i przy okazji nagrywali to dronem. Nikt nie myślał tam że chłopak jebnie samobója więc nie wiem o jakiej ty znieczulicy i współwinie piszesz. Sam czasem operuję drona na budowach i co według ciebie zachęcam kogoś w ten sposób do wyj***nia się z któregoś piętra na glebę?

owoc

2021-10-28, 18:26
htp napisał/a:

W drodze do szpitala odniósł obrażenia i zmarł?



W końcu Kirgistan ^^

Krysteeek

2021-10-31, 01:42
htp napisał/a:

W drodze do szpitala odniósł obrażenia i zmarł?



Nie, zmarł przez ratowników pogotowia. Przyjechali za późno. Przyjechaliby wcześniej, to pewnie nie zmarłby.