18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Skok stulecia w Swarzędzu. Konwojent uciekł z milionami!

weedsoN71 • 2015-07-16, 11:38
Cytat:

Skok stulecia w Wielkopolsce! Konwojent, pracujący w firmie ochroniarskiej pod - jak się okazało - cudzym nazwiskiem, uciekł z milionami złotych. Do kradzieży doszło w piątek rano pod jednym ze swarzędzkich banków.

Skok na kasę był dobrze przygotowany. Mężczyzna zatrudnił się w firmie ochroniarskiej, posługując się prawdopodobnie sfałszowanymi dokumentami, wystawionymi na nazwisko mieszkańca jednej z podpoznańskich miejscowości. Jego tożsamości - jak podaje "Głos Wielkopolski" - nikt w firmie nie zweryfikował.



O sprawie dowiedziałem się z portalu wykop. Źródło i więcej informacji na stronie Głosu Wielkopolski (wybaczcie nie mogę zarzucić linka)

Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia na nowej, bogatej drodze życia. 8-)

qciej

2015-07-16, 11:59
Jak kraść to miliony, a nie jak to zwykle robią wielcy złodzieje - parę tysięcy + trochę batonów z żabki

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-16, 12:18
Ale gość był w ch*j dobrze przygotowany!
I teraz pytania:

A) Miał tyle oleju w głowie

B) Ktoś chciał aby te pare baniek znikło

C) Zorganizowana grupa przestępcza wsadziła swojego do firmy ochroniarskiej

Bo jak na zwykłego konwojenta to jednak zbyt dobra akcja i zbyt dobre przygotowanie włącznie z zagłuszaczem GPS.

Jeżeli faktycznie tylko jeden człowiek był w stanie 8 baniek podj***ć i zniknąć to jeżeli to czytasz, baw się chłopie za ten hajs i żyj 100 lat! :D