18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok samobójcy z kamienicy.

Ea...........yy • 2020-01-30, 15:29
Ma ktoś z Was film samobójcy co 19 stycznia latał po dachu kamienicy z nożem krzycząc, że chce się zabić i w momencie kiedy Straż Pożarna wraz z Policją rozkładali poduchę, skoczył perfidnie na główkę lądując obok radiowozu ? Wiadomości na ten temat możecie wyszukać wpisując w Google: skok z kamienicy Gniezno ul. Wrzesińska

PS: Tworzę drugi raz ten temat, w 1 dostałem odpowiedź z linkiem do filmu: "Nice Run Up Before Taking a Divę" o co prawda jest to nagranie z tego zdarzenia, ale nagrywa ja osoba mieszkająca na przeciwko natomiast ja widziałem film z tego zdarzenia co nagrywała go osoba z dołu, która była dużo bliżej sytuacji, więc jakby ktoś miał do niego dostęp to niech napiszę, a jak nie widzieliście takiego filmiku w necie to możecie zamknąć, bo ja to widziałem na telefonie znajomego.

Sargon

2020-01-30, 20:35
Wrzuciłem, ale post został usunięty

Ea...........yy

2020-01-31, 04:43
Sargon to nie wrzucaj linka tylko napisz tytuł filmu i na jakiej stronie, to wtedy nie usuną ;)

PS: albo podeślij na PW jak możesz ;) ale mając mniej niż 10 postów nie będziesz mógł, więc najlepiej zrób tak jak mówię tytuł filmu + strona

w ostateczności wrzuć jeszcze raz linka ja będę obserwował temat, więc zdążę go skopiować zanim znów usuną, ale najlepiej sam tytuł filmu + nazwa strony i ja sobie znajdę w google i wtedy nie usuną

~Sunday

2020-01-31, 12:50
Sargon, nie dał linka tylko wgrał wideo na serwery sadistic dlatego zostało to usunięte.
I nie było to nagranie z dołu, tylko to samo do którego link dostałeś na kaotic.

Kasztan1234

2020-01-31, 15:18
Zapodał by ktos link na priv tego skoku

~Angel

2020-01-31, 15:25
Kasztan1234 napisał/a:

Zapodał by ktos link na priv tego skoku



Sprawdź skrzynkę ;-)

Ea...........yy

2020-02-01, 10:07
Angel napisał/a:

Sprawdź skrzynkę




Ok, w takim razie proszę o usunięcie tego tematu.

Su...........wn

2020-02-01, 23:05
EasyPeasyy napisał/a:

Ok, w takim razie proszę o usunięcie tego tematu.



Nie ma sprawy :mrgreen: .





FelixD

2020-02-12, 12:46
Wstawiłem dzisiaj a i tak nadal pseudo moderatory usuwają :evil:

:mrgreen: :dead: :dead: :dead: :dead:

~Angel

2020-02-12, 12:46
:roll:

Powód usunięcia otrzymałeś na PW więc czego beczysz?

Piciu1103

2020-02-13, 12:42
Witam ja mam kręcony film z okna czy czy również mogę prosić o scenę z drugiej kamery