18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Skok na stół

CrazyEdek • 2022-04-21, 06:45
Dobrze się złożyło.


Gravity_die

2022-04-21, 10:00
ślicznie się bawi ruskie ścierwo

maxkulczyk

2022-04-21, 11:17
ch*jowy filmik bo muzyka ch*jowa.

BambiPMT

2022-04-21, 11:34
Mam nadzieję, że chociaż nos albo czaszka złamana. j***ne gnoje, nie rozumiem o co chodzi z tym cal rozpie**alaniem otoczenia.

Sapphiron

2022-04-21, 11:57
ach te uwielbienie bananowej młodzieży do komunizmu i im podobnych...

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-04-21, 17:27
Taki ruski sandwich z ch*jem w środku.

Stwórca

2022-04-21, 17:49
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Taki ruski sandwich z ch*jem w środku.





Sapphiron napisał/a:

ach te uwielbienie bananowej młodzieży do komunizmu i im podobnych...





Gravity_die napisał/a:

ślicznie się bawi ruskie ścierwo



Przecież to amerykańce, tylko ktoś podłożył hymn kacapów. Łykacie jak dobra k***a po same kule.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-04-21, 18:00
Stwórca napisał/a:

Przecież to amerykańce, tylko ktoś podłożył hymn kacapów. Łykacie jak dobra k***a po same kule.



Czy ty uważasz że to jest najważniejsze skąd są? Swoją drogą to po czym poznałeś że to hamerykańce? Po akcencie kładzionym na drugie "a" a w jedynym słowie który poda, czyli "ha ha ha"? Jeżeli smakuje ci łykać po same kule, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci smacznego, nie skorzystam.

:mrgreen:

hardowski

2022-04-21, 20:13
NafazowanyKoleś napisał/a:

Jakby ktoś był ciekawy nuty



Nie, nikt tu nie był ciekawy nuty... :roll:

sa...........el

2022-04-21, 21:29
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Czy ty uważasz że to jest najważniejsze skąd są? Swoją drogą to po czym poznałeś że to hamerykańce? Po akcencie kładzionym na drugie "a" a w jedynym słowie który poda, czyli "ha ha ha"? Jeżeli smakuje ci łykać po same kule, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci smacznego, nie skorzystam.



Mówił "no" po angielsku wyraźnie z akcentem amerykańskim, chata tez w stylu amerykańskim. Dla beki pewnie ten hymn puścili, idealnie zobrazowali typowego ruska. Ale za dużo tutaj głąbów, więc doliczę cię do reszty.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-04-22, 06:52
satariel napisał/a:

Mówił "no" po angielsku wyraźnie z akcentem amerykańskim, chata tez w stylu amerykańskim. Dla beki pewnie ten hymn puścili, idealnie zobrazowali typowego ruska. Ale za dużo tutaj głąbów, więc doliczę cię do reszty.



Jeżeli przez to będzie wam się żyło lepiej, to przepraszam, zachowałem się jak gówniarz. Już się poprawiam:
"Prawdopodobnie hamerykański sandwich, prawdopodobnie rosyjskiego pochodzenia z ch*jem w środku, przy akompaniamencie kacapskiej nity."