18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok na oczach brata w kierunku asfaltu

fantastico • 2017-04-26, 23:57
Brat nagrywał brata wykonującego akt samobójczy, lądując na asfalcie jak rzucone z balkonu kowadło. Po drodze wykorzystał daszek do lepszego odbicia, lecz lądował już bez telemarku. Czerwony fatałaszek uwolniony w czasie lotu dotknął ziemi jako drugi.


tomilol

2017-04-27, 07:51
Oglądam i myślę że z tej wysokości to on najwyżej nogi połamie, ale nieeee on jest profesjonalistą i wiedział co robi :D

janlew

2017-04-27, 09:25
Pytanie czy to w ogóle była próba samobójcza, a nie jakiś odpal.
Tak czy inaczej fajny k***a brat co nawet nie próbuje łapać ani czegoś podstawić, tylko se nagrywa, ku naszej uciesze.

bloodwar

2017-04-27, 09:38
@up Łapać? Podstawić? Człowieku Ty wiesz co mówisz? Spróbuj sobie PODNIEŚC faceta ważącego pi razy oko 80 kilo - trudne, co? A teraz podnieś jego mase 2-3 krotnie i masz mniej więcej jego masę właściwą w momencie upadku po nabraniu pędu. Życie to nie bajka że skacząc wyciągasz parasolkę i lądujesz gładziutko na ziemi albo ktoś rozciąga kocyk i odbijasz się jak od trampoliny

Chicago

2017-04-27, 11:16
bloodwar napisał/a:

@up Łapać? Podstawić? Człowieku Ty wiesz co mówisz? Spróbuj sobie PODNIEŚC faceta ważącego pi razy oko 80 kilo - trudne, co? A teraz podnieś jego mase 2-3 krotnie i masz mniej więcej jego masę właściwą w momencie upadku po nabraniu pędu. Życie to nie bajka że skacząc wyciągasz parasolkę i lądujesz gładziutko na ziemi albo ktoś rozciąga kocyk i odbijasz się jak od trampoliny



Tak jest. Już kiedyś była tutaj dyskusja na ten temat, chyba pod filmem z Chin. nawet małe, roczne czy dwuletnie dziecko byłoby w stanie zabić dorosłego człowieka, spadając z 3 czy 4 piętra.

Inna sprawa że zamiast nagrywać mógł jakkolwiek asekurować brata, nawet kosztem swojego zdrowia i połamania wszystkich kości, byle nie dopuścić do jebnięcia głową.

GuziX

2017-04-27, 11:20
pie**olicie, piwko za wybicie jak z trampoliny :)

8michal7

2017-04-27, 11:23
Wygląda mi to jak nieudana próba salta, a może udana..

janlew

2017-04-27, 12:59
bloodwar napisał/a:

@up Łapać? Podstawić? Człowieku Ty wiesz co mówisz? Spróbuj sobie PODNIEŚC faceta ważącego pi razy oko 80 kilo - trudne, co? A teraz podnieś jego mase 2-3 krotnie i masz mniej więcej jego masę właściwą w momencie upadku po nabraniu pędu. Życie to nie bajka że skacząc wyciągasz parasolkę i lądujesz gładziutko na ziemi albo ktoś rozciąga kocyk i odbijasz się jak od trampoliny


To wiem, ale to było 2 piętro, a w zasadzie daszek na 1 piętrze. No i nie był to lot pionowy. Może by się tylko połamali.

MadZdzich

2017-04-27, 13:01
Noty: [4.5][5][4.5][6][4] - wyjście z progu poprawne, odbicie niezłe, salto mierne, przyziemienie bez telemarku potylicą. 10 pkt odjęte za wywrotkę.

PanAndrzej666

2017-04-27, 19:05
za skok na główkę z tak pięknym odbiciem piwko leci ! !

Takafura

2017-04-27, 21:11
Nadal nie bardzo wiem co planował i co poszło nie tak...

BlanX

2017-04-27, 22:23
bloodwar napisał/a:

@up Łapać? Podstawić? Człowieku Ty wiesz co mówisz? Spróbuj sobie PODNIEŚC faceta ważącego pi razy oko 80 kilo - trudne, co? A teraz podnieś jego mase 2-3 krotnie i masz mniej więcej jego masę właściwą w momencie upadku po nabraniu pędu. Życie to nie bajka że skacząc wyciągasz parasolkę i lądujesz gładziutko na ziemi albo ktoś rozciąga kocyk i odbijasz się jak od trampoliny







pie**olisz głupoty jak zwykle,próbować zawsze warto...
http://www.sadistic.pl/zlapie-se-to-moze-zar*cham-vt393599.htm

nsf

2017-04-28, 00:31
Obejrzał Celebrity Splash i miał dość.