18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok Mazdą przez rondo

evuleye • 2016-04-18, 13:49
Wchodzę dzisiaj na mordo książkę a tu akcja ode mnie z miasta.

Noc z piątku na sobotę. Choć jest już dobrze po północy, zmierzający w kierunku ronda na ulicy Dąbrowskiego w Iławie samochód porusza się bez włączonych świateł. Kierowca wykonuje zaskakujący skok przez rondo, na chwilę zatrzymuje się w zatoczce autobusowej, po czym odjeżdża.

- Mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i poruszał się nocą bez włączonych świateł mijania - podsumowuje poczynania kierującego osobową mazdą 31-latka sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Wjechał w rondo, uszkadzając jego konstrukcję.

Za swoje zachowanie mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem.
:idzwch*j:


Albo grubo, albo wcale :P

hassasynn

2016-04-18, 15:23
W Kwidzyniu tak doj***lem, tylko przelecialem cale :D

janlew

2016-04-18, 15:45
blobfish napisał/a:

do pieca



Chyba ciebie. Powinien dostać maksymalnie 2x taką karę jak trzeźwy kierowca odpierdzielający to samo. Co to za różnica pijany czy durny. Efekt ten sam. A 95% przez was tak zwanych "drogowych morderców" to trzeźwe, tępe ch*je.
Wbrew pozorom nie piszę by karać mniej surowo pijanych sprawców wypadków. Piszę by zacząć karać tych trzeźwych.

pkh

2016-04-18, 16:35
j***ć kierowce i jego skok. Jakość nagrania robi wrazenie.

bleblebator1

2016-04-18, 16:47
Co wy wiecie o przeskakiwaniu rond.
W Kłodzku to wiedzą bardzo dużo.

~Velture

2016-04-18, 16:59
Ile miał krwi w alkoholu?

mygyry

2016-04-18, 17:41
"Na rondzie prosto, drugi wyjazd"

spieriz

2016-04-18, 17:45
za to bardzo ładnie jechał później wzdłuż pasa ruchu :D

blobfish

2016-04-18, 17:49
janlew napisał/a:



Chyba ciebie. Powinien dostać maksymalnie 2x taką karę jak trzeźwy kierowca odpierdzielający to samo. Co to za różnica pijany czy durny. Efekt ten sam. A 95% przez was tak zwanych "drogowych morderców" to trzeźwe, tępe ch*je.
Wbrew pozorom nie piszę by karać mniej surowo pijanych sprawców wypadków. Piszę by zacząć karać tych trzeźwych.



czyli dwa razy do pieca? Może być. Tyle lat żyję i jakoś mi nie odwaliło na tyle by po głębszym wsiąść za kółko, no chyba, że ten jeden raz, jak po winie przejechałem się po pustym parkingu, w warunkach kontrolowanych. Jak ktoś ma na tyle fantazji, żeby coś takiego odj***ć na drodze publicznej to do pieca z ścierwem i zadania nie zmienię, no chyba, że będzie w "kamieniołomie" napie**alać na rente do końca życia. Jak się nie umie zachować po pijaku to niech nie pije, zaszyje się czy cos. Jakbyś miał w rodzinie przypadek gdzie nietrzeźwy kierowca powoduje trwały uszczerbek na zdrowiu, to byś też do tego inaczej podchodził. No i oczywiście k***a jest różnica jak ktoś ma 0,2 ‰ ,a 1,3 ‰ i więcej no nie? Nietrzeźwi kierowcy to w Polsce plaga.

Chcesz trzeźwych kierowców karać, tylko k***a czym? Mandatami? Weź zobacz jakie masz oznakowania dróg. Są tzw. strefy dopuszczalnej prędkości. Np pod górkę 50km/h, z górki... TEŻ 50 km/h!!. Mądre co?
Według prawa to nawet Nysa 3,5 tony na mokrym to jest to samo co Lotus Elise (750kg) na suchym, też fajnie. :samoboj:
Nie ma się co spinać, za jakies 20-30 lat pewnie będzie ogólny zakaz prowadzenia pojazdów, a jęździć będą mogły tylko auta autonomiczne :-/

Antidesperate

2016-04-18, 17:57
Dla pijanych śmieci wsiadających za kierownicę powinna być dożywotnia kara penetracji odbytu kijem z drutem kolczastym. Pół biedy jak zabije siebie, ale może zabić też Twoją rodzinę, bo nie wyrobił na zakręcie i przypie**olił na czołowe.

C0ld

2016-04-18, 18:19
O k***a, moje strony :D

Pr...........em

2016-04-18, 18:35
Naj***ny zawsze prowadzę lepiej jak na trzeźwo - duuużo ostrożniej :D