18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2021-04-04, 16:00
czego tu żałować jak bez rozeznania jebnął skok na główkę?

ShizzeR

2021-04-04, 16:04
Ja też tak kiedyś skakałem, ale k***a zawsze wpierw sprawdzałem głębokość...

jamber

2021-04-04, 16:16

mygyry

2021-04-04, 16:36
Halman napisał/a:

czego tu żałować jak bez rozeznania jebnął skok na główkę?



Co tu k***a rozeznawać, skoro widać dno, dobrze wiedział, że jest płytko, akcja w stylu "ja nie skocze na główkę? Potrzymaj mi piwo"

programista4k

2021-04-04, 16:36
już wcześniej zaczął się przeobrażać w trupa. Spójrzcie na te chorbowe zmiany skórne, zwane tatuażami.

Bonifacy69

2021-04-04, 16:45
Najbardziej zadziwiła mnie ta zj***na muzyczka i reakcja "kolegi"

Asuritta

2021-04-04, 16:56
Kolejna ofiara Covida ? :D buhahaha

xXx5226

2021-04-04, 17:01
Bardzo ładną roślinką będzie.

Noside

2021-04-04, 17:24
Panie kochany... To już trzydzieści prawie lat, jak rok w rok w telewizji i radio wk***iają mnie spoty ostrzegające przed skakaniem na główkę.
Na co głupich powstrzymywać przed głupotą? Japończykom przestało zależeć w kwestii samobójstw i najzwyczajniej w świecie rodzinie takich samobójców wystawia się rachunki za jakiekolwiek nieprzyjemności związane ze śmiercią takiego delikwenta. Powinno się to rozszerzyć na ludzi głupich. No ale nie, teraz będą renty i zrzutki.

baronturbina

2021-04-04, 17:31
Jak głupi, to może sobie na filmik popatrzeć na pamiątkę.

gorczański

2021-04-04, 17:31
Noside napisał/a:

Panie kochany... To już trzydzieści prawie lat, jak rok w rok w telewizji i radio wk***iają mnie spoty ostrzegające przed skakaniem na główkę.
Na co głupich powstrzymywać przed głupotą? Japończykom przestało zależeć w kwestii samobójstw i najzwyczajniej w świecie rodzinie takich samobójców wystawia się rachunki za jakiekolwiek nieprzyjemności związane ze śmiercią takiego delikwenta. Powinno się to rozszerzyć na ludzi głupich. No ale nie, teraz będą renty i zrzutki.



Akurat karanie rodziny za decyzje innych to słaby pomysł ( rodzina i tak już jest ukarana całą sytuacją ) a samobójca jest zapewne w takim stanie psychicznym że nie odwiedzie go to od tej decyzji. Poza tym rozróżnił bym głupotę od depresji itp.
A ten tutaj niech wegetuje, jak głupi

Raider

2021-04-04, 17:53
No i wp*zdu wylądował

Justynka99

2021-04-04, 17:56
Teraz jest przynajmniej unieruchomiony, więc mniejsza szansa, że zrobi krzywdę komuś innemu. A przy tym poziomie głupoty to by nastąpiło prędzej, czy później.

Karboksylator

2021-04-04, 18:01
kiedyś za nastolatka skakało się w wielu miejscach. pomimo iż były sprawdzone, to i tak miałem podobną sytuację. biegnąc po usypanej skoczni noga mi się obsunęła i zanurkowałem tuż za skocznią uderzając głową w dno. nie mogłem się podnieść nad wodę, na szczęście dla mnie było niedaleko do brzegu, z twarzą w wodzie , zgięty w pół dotarłem do brzegu. wyszedłem, wsiadłem do auta i przez godzinę nie wiedziałem gdzie jestem, co się dzieje. ciemne plamy przed oczami. później się trochę polepszyło. przez jakiś czas szumiało mi w głowie. problemy z kręgami szyjnymi mam do dziś, choć na rezonansie niby nic nie widać.
w każdym razie nie zawsze skoczy się tam gdzie chce, ale przy takiej sytuacji jak na filmiku, to jednak chłopak jest idiotą