18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklej wary...

~DMT • 2018-03-29, 05:41
Tępa c**o...Cytat:

Two men in England have been jailed for chasing down and viciously beating another man in January 2018. The victim had stepped in when one of the attackers had head-butted a woman inside a pizza place.


bloodwar

2018-03-29, 05:48
I to jest wyrok a nie k***a u nas zawiasy i koleś się tylko śmieje ofiarom w twarz!

Ve...........ek

2018-03-29, 06:20
bloodwar napisał/a:

I to jest wyrok a nie k***a u nas zawiasy i koleś się tylko śmieje ofiarom w twarz!


U nas to w ogóle wyroki są śmiechu warte.
Bandziory dostają ciągle zawiasy pomimo, że byli "wielokrotnie karani" oraz "są doskonale znani policji" a zwykły kowalski jak w obronie własnej złamie ryja napastnikowi to już przekroczenie granic i do pierdla leci.
3 gości zrobiło warzywo z chłopaka i dostali dozór kuratora (k***a :homer: ) a dziadek którego dresiarz chciał sklepać i skroić pod kioskiem, co bandycie zasadził kilku centymetrowy scyzoryk szwajcarski w korpus podczas obrony, dostał więzienie za przekroczenie obrony i jeszcze zwyrol samemu zgłosił się aby dziadka podpie**olić, że ten się bronił i go skaleczył podczas napadu...

No ale po ch*j nam reformy sądownictwa. Niech ta nadzwyczajna kasta dalej robi co chce.

janlew

2018-03-29, 06:30
A co działo się dalej z broniącym ponoć obcej kobiety Colinem Mcleanem...
Mclean wymierzył napastnikowi cios, a następnie uciekł z fast-foodu do taksówki, którą pojechał do swojego hotelu. Tam czekali już na niego Doyle i Bullen. Mężczyzna próbował im uciec, ale potknął się i upadł. Agresorzy dogonili go i zaczęli okładać.
Stephen Doyle i Samuel Bullen, katowali Colina Mcleana przez 11 minut. W wyniku napaści ofiara doznała krwawienia mózgu i obrzęku. Mcleana miał również połamane żebra, rozszarpane ucho, przebite płuco i zmiażdżony oczodół.

Dla czego czekali pod hotelem? Bo wcześciej spotkali się już w innym barze, i tam się dowiedzieli gdzie mieszka. A cała afera o to że w pierwszym barze, Colin nabijał się z mieszkanców Liverpoolu (pewnie to ichnie katowico-sosnowiec ...tak teraz to jedno miasto/metropolia).

Ten co walił z bańki blondyne - 1 rok 8 mieś.
Ten co walił w gruszkę bokserską - 8 lat (pewnie dla tego tak dużo bo nie była biała)

Wiewór

2018-03-29, 08:13
Kurła jak ja lubię słuchać o wyrokach w Wielkie Brytanii. Za napaść i pobicie patus dostał 8 lat kryminału. W Polsce takie wyroki to jest abstrakcja.

Zimmerman

2018-03-29, 08:18
Kobiety myślą, że są nietykalne, że mogą robić i mówić co chcą bo przecież nikt nic im nie zrobi. A proszę bardzo, zdziwiona, bardzo dobrze, sam bym jej jeszcze z karata wyj***ł. PS. JEBAĆ SONT

support3

2018-03-29, 08:45
Velture napisał/a:


... No ale po ch*j nam reformy sądownictwa. Niech ta nadzwyczajna kasta dalej robi co chce.Jesteś idiotą z wyboru czy taki się urodziłeś?

Rozumiem, że dowody zebrane przez policje i zarzuty postawione przez prokuratora nie mają znaczenia ale wyrok, który zapadł na ich podstawie to już ma bo !!! KASTA !!!!!

Socjalistyczne media pokroju TVPis czy ODrzeczy wyprały ci kopułę i teraz powielasz takie głupoty niczym idioci pokroju "JanLEWY". Niestety ale trzeba ci to powiedzieć - Polska była by silna bez idiotów twojego pokroju więc powinieneś dołączyć do swojego ulubieńca LAOLI gdzieś w UK na zmywaku i nie głosować w wyborach.

Ve...........ek

2018-03-29, 11:24
support3 napisał/a:Jesteś idiotą z wyboru czy taki się urodziłeś?

Rozumiem, że dowody zebrane przez policje i zarzuty postawione przez prokuratora nie mają znaczenia ale wyrok, który zapadł na ich podstawie to już ma bo !!! KASTA !!!!!

Socjalistyczne media pokroju TVPis czy ODrzeczy wyprały ci kopułę i teraz powielasz takie głupoty niczym idioci pokroju "JanLEWY". Niestety ale trzeba ci to powiedzieć - Polska była by silna bez idiotów twojego pokroju więc powinieneś dołączyć do swojego ulubieńca LAOLI gdzieś w UK na zmywaku i nie głosować w wyborach.Pfff oni sami się tak ochrzcili i nazwali "nadzwyczajną kastą"...
Tak samo faktem jest, że 3 bandytów dostało tylko nadzór kuratora i jakieś śmieszne prace społeczne za to, że DOSŁOWNIE zrobili z niewinnego przechodnia warzywo. Chłopak jest całkowicie sparaliżowany, nie ma z nim żadnego kontaktu i wymaga 24h opieki.
Były nagrania z monitoringu, materiał dowodowy niepodważalny i bardzo obszerny ale okazało się, że rodzice tych okrutnych przestępców to kumple nadzwyczajnej kasty (jacyś prawnicy czy coś).

Więc tak. tvpis mi wyprał mózg i tylko dlatego, że mi tvpis wyprał mózg uważam, że powinno się zrobić porządek z tą nadzwyczajną kastą.
Nie ma żadnego innego ani racjonalnego powodu abym tak uważał poza ogłupianiem mnie przez tvpis.

Masz całkowitą rację... a teraz jebnij się w kolano bo na głowę to już za późno.

Loaloa

2018-03-29, 15:21
Spokojnie, superministroprokurator Zero już pędzi z dobrą zmianą w sądownictwie. Wkrótce w waszym k***idołku zapanuje prawo, a może nawet sprawiedliwość.

os...........wo

2018-03-29, 16:34
up
Uważaj, bo i tobie dobiorą się do dupy. Nie, to nie są świąteczne życzenia.

POW667

2018-03-29, 16:50
@Velture Ale zdajesz sobie sprawę, że oni stawiają wyroki na podstawie Kodeksu Karnego,a nie wymyślają coś na poczekaniu. Możesz więc co najwyżej postulować za zmianą KK, a nie za reformą sądownictwa, która w sprawach karnych zupełnie nic nie zamierza zmieniać. Btw kasta i kasta... Czyli czyli zakładasz, że sędziowie są w zmowie z bandytami?

mausner

2018-03-29, 18:23
W Polsce zapadają śmieszne wyroki albo niewinni ludzie idą pierdzieć w pasiak i wypuszcza się ich po 18 latach, bo dokładnie się nie chciało komuś śledztwa przeprowadzić. Była też taka sytuacja, że trzech pijanych gości szukało leszcza do spuszczenia mu wpie**olu i napalili się na jednego typka, tylko że ów typek spuścił wpie**ol im trzem. Zeznania świadków i zapis z kamer ewidentnie wskazywał na to, kto był agresorem i że kolesie chcieli typowi po prostu wpie**olić z nudów i dla sportu. Okazało się, że gość trenuje od kilku lat krav magę i mma i bez problemu im doj***ł, to sami gliniarze poradzili gościom, żeby mu sprawę założyli. Sędzia uzasadniał wyrok skazujący tym, że skoro chodzi na krav magę i mma, to posiada "narzędzia i wiedzę" do robienia ludziom krzywdy. Dostał zawiasy i odszkodowanie za połamane nosy i rękę jeszcze musiał płacić. W tym poj***nym kraju sądy i ich wyroki to jest śmiech na sali. Znam jeszcze kilka takich przypadków, gdzie to oprawcy stawali się ofiarami, a ludzie działający w samoobronie albo szli siedzieć, albo dostawali zawiasy i mieli nasrane w papierach.

Mixy321

2018-03-29, 19:12
Dlatego lepiej coś cwiczyć, zeby w takich przypadkach dojebac frajerowi :D

Pawlogen

2018-03-29, 19:54
Sędziowie (Nie Wszyscy) nie kierują się KK ani dobrem poszkodowanego, lecz tylko i wyłącznie dobrem silniejszego, bogatszego, wpływowego itd...

Przykład:

Łodzianin, zostawił w spadku tylko długi. Jego córka odrzuciła spadek po ojcu, ale nie zrobiła tego w imieniu nienarodzonego jeszcze dziecka. Wykorzystał to ZUS.

ZUS wystąpił do sądu o uznanie, że dziecko które było w łonie mamy w chwili śmiercią dziadka jest jego spadkobiercą. Sąd Rejonowy dla Łodzi – Widzewa uznał to żądanie i pięcioletni dziś chłopiec został dłużnikiem, którego może ścigać komornik za ogromne długi dziadka.

Mężczyzna zmarł w styczniu 2013 r. Jego córka, która wówczas była już w ciąży kilka dni po pogrzebie, poszła do notariusza, by odrzucić po nim spadek, co uwalniało ją od jakiejkolwiek odpowiedzialności za długi ojca. Wiedziała bowiem, ze bliskim tylko je zostawił. Do głowy jej nie przyszło, że spadkobiercą może być także jej dziecko, które urodzi się już po śmierci dziadka.

Dowiedziała się o tym dopiero gdy w 2016 r. ZUS w Łodzi wystąpił o ustanowienie jej syna spadkobiercą dziadka i sąd uznał to żądanie. Mama dziecka wystąpiła o uchylenie się od skutków popełnionego błędu tłumacząc, że nie zdawała sobie sprawy iż nienarodzone dziecko może zostać spadkobiercą. Widzewski sąd uznał, że nie ma podstaw do przywrócenia matce możliwości odrzucenia spadku w imieniu dziecka. W uzasadnieniu podał, że nieznajomość prawa szkodzi i to jest jej wina, że nie zadbała we właściwy sposób o zabezpieczenia interesów swojego dziecka.

Źródło: polskathetimes.pl