18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skitzo

XMATE • 2017-05-31, 16:59
Mam dla was Drodzy Sadole 4 przyjemne animacje z Przyjaznym Misiem Skitzo. Mam nadzieje ze się wam spodobają. :-)




Misiek Skitno mógłby być sadolowa maskotka.

miszczp4telni

2017-05-31, 17:13
Mam dokładnie jak ten misiek, kiedy moja zaczyna coś do mnie mówić.

wójek

2017-05-31, 17:36
pomysły zdrowo jebnięte, ale sama animacja już gorzej, niemniej piwko się należy!

Essent

2017-05-31, 19:37
Już na pierwszym filmiku zdradziłem się jak mój mózg myśli.
Skitzo żebrze w metrze i prosi o żarcie ale nagle wpada mu w łapy myszka którą zżera penisem i wyrzyguje jej kręgosłup.
Potem ma chcicę na jakiegoś młodziaka i pokazuje,że mu zrobi dobrze palcami ale coś jest nie tak i dzieciak się od niego odwraca .Wtedy Skitzo ma zapalenie spojówek i dzieciak wsiada z mamą do pociągu w kierunku piekła... :krejzi:
P.S. Nie dzwońcie na policje,ja jestem normalny !

manson__

2017-05-31, 19:43
orisuniek napisał/a:

Już na pierwszym filmiku zdradziłem się jak mój mózg myśli.
Skitzo żebrze w metrze i prosi o żarcie ale nagle wpada mu w łapy myszka którą zżera penisem i wyrzyguje jej kręgosłup.
Potem ma chcicę na jakiegoś młodziaka i pokazuje,że mu zrobi dobrze palcami ale coś jest nie tak i dzieciak się od niego odwraca .Wtedy Skitzo ma zapalenie spojówek i dzieciak wsiada z mamą do pociągu w kierunku piekła... :krejzi:
P.S. Nie dzwońcie na policje,ja jestem normalny !


Czyżby pozostałości po "opisz co widzisz na obrazku" z początku bieżącego miesiąca?
:amused:

Ma...........ke

2017-06-01, 03:10
Co za chore, poj***ne, podprogowe gówno!
Pasuje tu, lubię to!

bimaczow

2017-06-02, 01:42
k***a .. Wszystko Fajnie spoko .. Ale ten miś nie wygląda jak miś tylko jak kundel jakiś ....

Alonso

2017-06-02, 10:26
Pomysł fajny, ale na dłuższa metę nudnawy.

HellBoy666AVE

2017-06-02, 11:03
Za Skitzo zawsze piwo Ty pojebie chory :D