18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skisła pali własne flagi

nowynick • 2018-05-14, 08:18
Kibice Wisły przygotowali specjalną oprawę, by pożegnać Arkadiusza Głowackiego i Pawła Brożka, którzy odchodzą po sezonie. To ostatni domowy mecz Wisły i ostatnia okazja, by kibice mogli pożegnać klubowe legendy.

Do tej sytuacji doszło na początku drugiej połowy. Kibice Wisły wywiesili flagę z hasłem "nigdy się nie wypalimy" :megalol: . Jednak flaga zajęła się od materiałów pirotechnicznych, przez co spotkanie musiało zostać przerwane na 15 minut. Na trybunach pojawiła się straż pożarna. Wisłę czekają spore kary, możliwe jest np. zamknięcie trybun lub sektoru najzagorzalszych fanów na kilka spotkań nowego sezonu.



A żeby pogłębić ból dupska tutaj Krakuski macie przykład jak to się robi :-P

Cloverface

2018-05-14, 16:47
Widzę, że autor fanem cracovi? Jedni i drudzy nadajecie się do lizania dupy koledze.

Noside

2018-05-14, 20:53
W korowodzie zmysłów możemy trwać
Niepokonani
Nim się ogień w nas wypali
Nim ocean naszych snów
Łyżeczką się odmierzyć da

nowynick

2018-05-15, 08:17
Cloverface napisał/a:

Widzę, że autor fanem cracovi? Jedni i drudzy nadajecie się do lizania dupy koledze.



Crakowii? Panie ja z pod Warszawy (nie, nie z Pionek, Grójca, czy Nowego Dworu tylko z pod Warszawy tj w promieniu do 5 km od miasta). Tutaj możesz być tylko za jedną drużyną ;)

Cloverface

2018-05-15, 14:12
@nowynick Znaczy za legią? Ja uważam, że nie trzeba być pedałem jeśli większość jest

woytasw

2018-05-15, 15:32
Nowynick zarąbiście, że kibicujesz LZS Marklowice!

Cryo

2018-05-15, 20:15
Byłem kiedyś na wyjazdowym meczu ze skisłą. Szczyl mający z 13 lat groził zza 3-metrowego ogrodzenia, że nas zabije. Do dzisiaj nie widziałem większego siedliska patologii niż ich stadion.

SharpSe

2018-05-15, 21:24
Specjalnie sie zalogowałem od wielu lat. Kłamiesz i ch*ja wiesz. Podpaliła sie inna sektorówka. Byłem tam to wiem. Manipulujesz albo z niewiedzy albo z głupoty. Wg mnie pirotechnika powinna być wszędzie zakazana bez względu na klub. Tragedia na Bratford widzę że nikogo nie nauczyła. A tak nawiasem legia-marciniak to stara k. Cześć

T0B1

2018-05-15, 21:38
Lubię zaangażowanie kiboli w tworzenie opraw i dopingowanie drużyny - zebrać się i zrobić coś razem od tak, bez żadnej głębszej nauki współdziałania to wcale nie taka prosta sprawa. Problem tylko, że w pewnym momencie ci goście przestają używać mózgu i dochodzi do takich "śmiesznych" scen gdzie palą własną flagę, albo zamykają im trybuny (po raz n-ty) za jakiś rasistowski czy wulgarny napis. W dodatku to nie są pojedyncze jednostki, bo patrząc chociażby na ten filmik - cała trybuna się pali.

dziadek8724

2018-05-15, 22:49
HAL9000/2 napisał/a:




kto to k***a jest?



Nikt ważny, jak loasia i Abraxiuś tutaj

kwinto1992

2018-05-15, 23:51
Gdybyś wstawił wyłącznie "wtopę" Wisły miałbym to gdzieś, bo faktycznie była to niecodzienna sytuacja. Jednak musiałeś zabłysnąć oprawą ze stolycy słoików. Ciśnie mi się na język jakże zacny czterowiersz o najstarszym zawodzie świata wykonywanym przez stołeczny klub, ale daruję sobie...
LTSK!

mit2

2018-05-16, 00:31
Powinni na stadionach nad trybunami zainstalować zbiorniki z pianą gaśniczą i opróżniać je na bydło, które bawi się pirotechniką w trakcie imprezy :-)

sieger001

2018-05-16, 00:33
Te, @nowynick, a skąd Ty wiesz o takim lesie jak Pionki?

Ashtarx

2018-05-16, 01:47
Wsiok krakusa poucza :D :D :D

krakowiak69

2018-05-16, 13:16
Raczej transparent a nie flaga. Ale zabawnie było przyznaje, suma sumarum opłacało sie - kto był na meczu ten wie. Nawiasem mówiąc to tego typu płachty i tak są często palone po tym, jak już zostaną użyte.