18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skinhead z Petersburga

Deadlyo • 2018-08-24, 18:27
Krótka kompilacja wpie**olu

madafaka77

2018-08-26, 15:37
Te lysa p*zdo redecywisto, ta kapale landser co ja tak promujesz w walku polacken tango wymieszala Polakow z gownem... jak to sie ma do twojego nacjonalizmu?


stary_piernik

2018-08-26, 17:57
noo i co z tego ze lali.... to było lata temu... może w 80tych a może 90 tych ... i co im z tego? obecnie maja kraj ubogacony kolorowymi tak, że życia by im brakło jakby chcieli każdego wyłomotać

Ti...........ch

2018-08-26, 19:55
stary_piernik, nie wiem, nie znam sie. Może ja głupi jestem, ale odkąd Rosja zawładnęła Syberią w XVII wieku oraz dalekim wschodem i Kaukazem w wieku XVIII i XIX to jest kraj "ubogacony"...

krasnal_hałabała

2018-08-26, 20:44
Websterthe1 napisał/a:

To był jest i będzie dziki kraj. Nie ma to jak rasizm w panstwie, którego obywatele to zlepek wszelkich ludów eurazji... Jak mówi stare prawosławne przysłowie - Poskrob Rosjanina a znajdziesz Tatarzyna.



O k***a, zaj***ło Orwellem w twoim komentarzu... "Oceania toczy wojnę z Eurazją, Oceania zawsze toczyła wojnę z Eurazją, Wschódazja to sojusznik, Wschódazja zawsze była sojusznik".

Recydywista

2018-08-27, 01:13
madafaka77 napisał/a:

Te lysa p*zdo redecywisto, ta kapale landser co ja tak promujesz w walku polacken tango wymieszala Polakow z gownem... jak to sie ma do twojego nacjonalizmu?


Nie promuje tej kapeli, słucham czasem jednego kawałka, mamy dość polskich rac i nacjo kapel żeby słuchać zagranicznych. I ch*j mnie obchodzi co zrobili w jakimś kawałku a powiem Ci że znam tylko ta piosenkę więc przesledziles wiecej ich twórczości niż ja

Siberian_Meat_Grinder

2018-09-05, 15:09
tadek899 napisał/a:


Ty tak serio? :idzwch*j:



oczywiście :) lubię czasem zarzucić Landsera, Combat 18, Konkwistę czy Honor - żeby poczuć ból dupska Antify czy innych pomiotów. Ale lubię też włączyć Rage Againts The Machine czy jakiegoś anarcho-punka - wtedy odbyt strasznie piecze "patryjotom" :amused: