18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skill

maciuch2 • 2018-04-14, 10:31
Chińskie nożowniki

Hoofner

2018-04-14, 11:03
Przecież po oczach widać, że to są Japończycy :)

Cz...........as

2018-04-14, 11:52
Jak byś przez ostatnie 15 lat nak***iał nożem w pracy to też byś tak umiał :-) A kuchareczka z 1:10 przypomniała mi jak w latach 90 była moda na noże motylkowe i machanie nimi w podobny sposób.

KrisCFC

2018-04-14, 12:28
Ich matki nie uczyły, że jedzeniem nie należy się bawić.

krasnal_hałabała

2018-04-14, 13:59
Heh, ja nie rozumiem dlaczego Chińczycy, naród o tylu talentach są najtańsi, oni potrafią wszystko a biorą najmniej i pracują najwięcej. Dzisiejsze czasy w ogóle są poj***ne, na zachodzie jednymi z najlepszych fachowców są ludzie ze wschodu, Polacy, Litwini, Łotysze, Węgrzy, Rumuni, Serbowie a dostają najmniej, Chińczycy jeszcze lepiej, przeciętny Chinol weźmie każdą pracę i będzie potrafił wszystko a dostaje najmniej, tymczasem przeciętny Amerykanin czy Brytyjczyk potrafi jedynie siedzieć a bierze najwięcej i często w pracy się opie**ala i udaje że pracuje, szefa/szefów oszukuje, kręci etc. Ehh... ch*jowe mamy czasy.

Hrabia Drapula

2018-04-14, 14:56
jak ta laska nie ma ku*asa to może być moją żoną

tips6

2018-04-14, 15:18
krasnal_hałabała, mam wrażenie że odnosisz się głównie do fizycznej pracy. Fizycznie pracują te społeczeństwa które są nisko rozwinięte, a społeczeństwo wyżej rozwinięte RACZEJ nie musi fizycznie pracować bo od tego ma pracowników z pierwszej grupy. Stąd chińczyk musi umieć zbudować samochód za pomocą młotka, a niemiecki inżynier (nie uchodźca) najpierw buduje fabrykę a później naciska przycisk i samochody budują się same. Poza tym prosta praca fizyczna RACZEJ nie wymaga specjalnej inteligencji więc zapłata jest proporcjonalna do ilości machnięć łopatą. W przypadku pracy umysłowej płaci się za wiedzę jaka została wykorzystana do rozwiązania problemu.
Jeśli jednak nie zrozumiałem twojego punktu widzenia to proszę o wybaczenie. Jednocześnie informuję że post nie miał na celu nikogo obrażać (zwłaszcza Polaków i innych wymienionych narodów). Po prostu tak to widzę.

ho...........zo

2018-04-14, 15:20
Lata praktyki, ale przede wszystkim zajebiste, ostre noże, którymi przetniesz włosa dotykając nim ostrza, a ja męczę się moimi ch*jowymi, tępymi gównami, którymi pomidora trzeba mocno piłować...

adax88

2018-04-14, 15:28
Nie wiem skąd u większości ludzi problem w rozróżnianiu Japończyków od Chinoli. Na filmiku macie Japończyków, do tego wszystko podszyte japońską muzyką.

AN...........or

2018-04-14, 16:37
chinole też pałę zajebiście oprawiają wiem coś o tym :-P

Rzehooj

2018-04-14, 16:55
adax88 napisał/a:

Nie wiem skąd u większości ludzi problem w rozróżnianiu Japończyków od Chinoli. Na filmiku macie Japończyków, do tego wszystko podszyte japońską muzyką.


Sam się zaorałeś.
Piosenka jest autentycznie chińska a wśród zaprezentowanych osób była 1 koreanka, jeden koreańczyk i jeden chińczyk.

Sa...........hi

2018-04-14, 19:23
Do tego trzeba być żółty.

Puncherfaust

2018-04-15, 07:23
Gdyby ta pani jakimś niewiarygodnym cudem została moją partnerką, nie chciałbym jej wk***ić przed okresem a już w ogóle myśleć o zdradzie :D Mogła by ciekawie przyrządzić i podać na talerzu dwa sadzone i parówkę...

bocianoff

2018-04-15, 14:04
wk***iła mnie ta muzyka