18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skandal obyczajowy

~Sunday • 2020-06-12, 21:01
Ludzie bez masek :mrgreen:


paero123

2020-06-12, 21:12
O k***a, w USA miałby już sprawę za molestowanie przez te klepnięcie podejrzanego w tyłek. A później za te gejowskie skłonności zajęliby się nim prawdziwi Rosjanie

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-12, 21:26
W ten fejk to tylko uwierzyłby król fejków Marawiecki...

PieronJasnySzlag

2020-06-13, 00:52
joeblacktwo napisał/a:

Nagrywający to sprzęgło


Sprzęgło? Jak dla mnie to zwykły pedał.

garnuszek

2020-06-13, 01:01
jaki pedał j***ny klepie gościa w zad

Sadisticzny

2020-06-13, 02:22
garnuszek napisał/a:

jaki pedał j***ny klepie gościa w zad



A jakby laska klepnęła laskę, to napisałbyś "lesba j***na"? Nie sądzę.

wojtek239

2020-06-13, 10:47
To nie Rysiu taksiarz?

wariacik1982

2020-06-14, 11:21
Zawsze każdemu żal dupę ściska że ktoś sobie zar*cha a nie on?Niech się wstydzi ten kto widzi.Ja r*cham gdzie popadnie a jak komuś to się nie podoba to może już długo nic nie widzieć.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-15, 22:45
Trudny0707 napisał/a:

A jakby laska klepnęła laskę, to napisałbyś "lesba j***na"? Nie sądzę.



Laska + laska to co innego. Laski potrafią się przytulić, spać w jednym łóżku, okazywać sobie czułość, bez podtekstu, mają inną naturę. U facetów hetero jedyny dopuszczalny kontakt cielesny, to przybicie graby, wśród bliskich przyjaciół kontakt bywa bliższy, ale kończy się na męskim uścisku i kontakcie ramion. Takie rozszerzenie przybicia piątki...
Nie odnosząc się do filmu. Facet klepiący faceta w tyłek raczej jest pedałem, kobieta klepiąca kobietę już niekoniecznie...

Sadisticzny

2020-06-16, 18:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Laska + laska to co innego. Laski potrafią się przytulić, spać w jednym łóżku, okazywać sobie czułość, bez podtekstu, mają inną naturę. U facetów hetero jedyny dopuszczalny kontakt cielesny, to przybicie graby, wśród bliskich przyjaciół kontakt bywa bliższy, ale kończy się na męskim uścisku i kontakcie ramion. Takie rozszerzenie przybicia piątki...
Nie odnosząc się do filmu. Facet klepiący faceta w tyłek raczej jest pedałem, kobieta klepiąca kobietę już niekoniecznie...



Nie, to nie jest coś innego. No ale zgadzam się, że kobieta klepiąca kobietę już niekoniecznie (jest pedałem).